drzej 21.03.08, 11:20 Najlepszy to on jest ale chyba w czym innym. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
piehemoth Najlepszy polski żużlowiec nie chce zeznawać 21.03.08, 15:17 Cała Bydgoszcz kocha Zawiszę!!! Zawisza jest jeden - czwartoligowy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
oscardeniz Re: Do Piehemotha 22.03.08, 17:10 Czytajac roznego rodzaju komentarze odnoszace sie do roznych artykulow, widze Twoj podpis i glupawe wpisy pod wszystkimi artykulami takie same. Poczytaj sam siebie i dojdziesz do wniosku, ze jestes DEBILEM!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
slaw1973 Najlepszy polski żużlowiec nie chce zeznawać 21.03.08, 16:36 panie tomku wszyscy wiemy ze dostawal pan kase od miasta poki prezydentem miasta byl jasiakiewicz tak samo jest pan winny jak i dzialacze niestety .... bardzo mi pana zal ale puki byla kasa w poloni to pan jezdzil kasy nie ma nie ma GOLLOBóW jakie to jest normalne.... BRAVO TOMEK WROC DO BYDGOSZCZY TO PROKURATOR CIE DOPADNIE PRZECIEZ PRZEZ TO UCIEKLES DO TARNOWA !!!!! POZDROWIENIA DLA TOMAASZA.S BYLY MECHANIK TOMKA ON WIE WSZYSTKO ..... PROKURATORZE KOCHANY FAN ZUZLA Odpowiedz Link Zgłoś