Dodaj do ulubionych

Najlepszy polski żużlowiec nie chce zeznawać

21.03.08, 11:20
Najlepszy to on jest ale chyba w czym innym.
Obserwuj wątek
    • piehemoth Najlepszy polski żużlowiec nie chce zeznawać 21.03.08, 15:17
      Cała Bydgoszcz kocha Zawiszę!!! Zawisza jest jeden - czwartoligowy!!!
      • oscardeniz Re: Do Piehemotha 22.03.08, 17:10
        Czytajac roznego rodzaju komentarze odnoszace sie do roznych
        artykulow, widze Twoj podpis i glupawe wpisy pod wszystkimi
        artykulami takie same. Poczytaj sam siebie i dojdziesz do wniosku,
        ze jestes DEBILEM!!!!
    • slaw1973 Najlepszy polski żużlowiec nie chce zeznawać 21.03.08, 16:36
      panie tomku wszyscy wiemy ze dostawal pan kase od miasta poki prezydentem miasta
      byl jasiakiewicz tak samo jest pan winny jak i dzialacze niestety .... bardzo
      mi pana zal ale puki byla kasa w poloni to pan jezdzil kasy nie ma nie ma
      GOLLOBóW jakie to jest normalne.... BRAVO TOMEK WROC DO BYDGOSZCZY TO PROKURATOR
      CIE DOPADNIE PRZECIEZ PRZEZ TO UCIEKLES DO TARNOWA !!!!! POZDROWIENIA DLA
      TOMAASZA.S BYLY MECHANIK TOMKA
      ON WIE WSZYSTKO ..... PROKURATORZE KOCHANY
      FAN ZUZLA

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka