ratatatam 21.12.05, 18:44 moze jakis wspolny szampan na Litewskim?? :] Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tajnos.agentos Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? 21.12.05, 18:46 Nikt oprócz "dyżurnych" szczekaczy na forach internetowych. Normalni ludzie politykę mają w duupie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pa-an Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? IP: *.adsl.inetia.pl 21.12.05, 19:38 Obłędna,babrająca się w swoim qooownie ...prawica - jak mawiał Le. Se. Odpowiedz Link Zgłoś
shawman Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? 22.12.05, 13:35 Bardziej by mnie odejście Kwaśniewskiego cieszyło, gdyby jego miejsca nie zajmował Kaczyński. Poza tym - nie zainwestuję 10 zł w szampana na tak kiepską okazję. Odpowiedz Link Zgłoś
tajnos.agentos Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? 22.12.05, 14:03 10zł w SZAMPANA??? Chyba chodzi Ci o Białe Stołowe, podwójnie gazowane...:))) Odpowiedz Link Zgłoś
shawman Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? 22.12.05, 22:36 Of course, że o wino musujące... :) Ale z tym prawdziwym szampanem z Szampanii to też przesąd - wcale nie jest taki wspaniały. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tajnos.agentos Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? 23.12.05, 14:00 Beaujolais Nouveau także zarówno - zbierało się te winogrona i przy okazji wypiło się całe hektolitry... Zwykła "pryta", tylko słabsza...;))) Odpowiedz Link Zgłoś
blood_free Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? 22.12.05, 23:33 Ja moge zainwestować i postawić flaszkę proletariackiej czystej z lodem, ze smutku... Odpowiedz Link Zgłoś
dociek Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? 23.12.05, 12:45 Ze smutku, dołożę ogórasa do tej flaszki. Czekają nas czasy dwóch w jednym... Nie tylko genetycznie. Polityczny miszmasz czyli "kato-nacjonalistyczny bolszewizm z zadęciem". Odpowiedz Link Zgłoś
ratatatam Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? 23.12.05, 14:08 i to conajmniej przez dwie pelne kadencje... nie wiem czy jedna flaszka wystarczy by ukoic taki ból... moze palikot cos zasponsoruje ? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej.sawa Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? 23.12.05, 15:59 Żal,że nie wcześniej. Odpowiedz Link Zgłoś
blood_free Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? 23.12.05, 22:25 To jak sie ustawiamy dociek na ta flaszkę? :-)), okres k temu dobry, bo podniosły i świąteczny.W sam raz aby uczcić panowanie zarządcy kaczogrodu (d.Polska). Odpowiedz Link Zgłoś
ratatatam Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? 23.12.05, 22:35 a tak bedziecie sami ja oprozniac? po linii partyjnej??? ;] qrde przeciez jest pluralizm i demokracja :D Odpowiedz Link Zgłoś
blood_free Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? 23.12.05, 23:00 Reflektujesz na krzywy ryj? Niech bedzie moja strata, stawiam ci 100gram na kilogram, moze byc? Odpowiedz Link Zgłoś
ratatatam Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? 23.12.05, 23:02 na kilogram masy ciala??? pensji by ci zabraklo ! :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
blood_free Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? 23.12.05, 23:03 Jak pisałem, bedzie to moja strata, raz do roku mozna zaszalec. Pytanie czy podolasz? Odpowiedz Link Zgłoś
ratatatam Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? 23.12.05, 23:07 przyznaj sie chcesz wybadac na jaka kategorie wagowa sie lapie... Odpowiedz Link Zgłoś
blood_free Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? 23.12.05, 23:45 Szczerze mowiac kategoria wagowa najmniej mnie interesuje. Odpowiedz Link Zgłoś
ratatatam Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? 24.12.05, 11:54 aaaa to pewnie dlatego, ze nigdy nie interesowales sie boksem ani sportami walki :DDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anooonim Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? IP: *.in.lublin.pl / 84.201.212.* 22.12.05, 22:22 Ja na pewno nie bede swietowal, bo nie ma czego. Jaki byl taki byl, ale kolejny prezydent nie bedzie lepszy. Gdyby zastepowala go osoba, ktora popieram, to oczywiscie byloby swieto. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NN Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? IP: *.rlan.pl / 62.233.250.* 22.12.05, 22:26 Było nieciekawie, a zapowiada się strasznie nieciekawie. Odpowiedz Link Zgłoś
joannabarska A ja życzę... 23.12.05, 23:56 NN, anooonim... Odwagi więcej! Jeszcze w tej chwili nie ma knebli, ale wszystko jest na dobrej drodze ku temu. Wzorce z Białorusi są już na wyciągnięcie ręki. Ze swej strony życzę Jarosławowi Kaczyńskiemu, aby jak najlepiej sterował bratem i o to sterowanie nie toczył bojów z Marią Kaczyńską, małżonką Prezia II. Odpowiedz Link Zgłoś
ratatatam Re: A ja życzę... 24.12.05, 12:04 joanno zejdz na ziemie, przejrzyj na oczy, jesli naprawde sama wierzysz w to co piszesz (ciagle mam nadziej, ze to tylko gra na potrzeby tego forum) to swiadczy to o tym ,iz tkwisz w swiecie, wykreowanym przez twoja fantazje i perfidie pismakow z niektorych gazet, stacji telewizyjnych i radiowych... ogladalas "MATRIXA" ? nie? to koniecznie zobacz ten film! ( i wybierz wlasciwa pigulke...) Odpowiedz Link Zgłoś
joannabarska Re: A ja życzę... 25.12.05, 11:51 ratatatam napisał: > joanno zejdz na ziemie, przejrzyj na oczy, jesli naprawde sama wierzysz w to co > > piszesz (ciagle mam nadziej, ze to tylko gra na potrzeby tego forum) to > swiadczy to o tym ,iz tkwisz w swiecie, wykreowanym przez twoja fantazje i > perfidie pismakow z niektorych gazet, stacji telewizyjnych i radiowych... > ogladalas "MATRIXA" ? nie? to koniecznie zobacz ten film! ( i wybierz wlasciwa > > pigulke...) =====rataitd- nie denerwuą mnie inni o innych pogladach, barwnosc takowych mi nie przeszkadza, bo moja inteligencja wiecej popracuje. Czy Ty naprawde myslisz,ze wszyscy myslą jednakowo? A w prasie moze to ja wlasnie pisze tak,jak Ty nie lubisz? Pozdrawiam swiatecznie... PS. Nigdy nie lubilam jednomyslnosci,a Ty chyba teraz tak... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kto? Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.05, 12:03 Przeciwnicy,że jakoś to wychodziło i 2/3 Polaków, którzy uważają, że był dobym Prezydentem RP i życzeniami aby następni nie byli gorsi! Odpowiedz Link Zgłoś
verbaveritatis Nie świetuje,ale żałuję... 25.12.05, 16:00 Chyba 62 proc. uważa,ze dobrym, ale nie sprzeczajmy się o procenty. Wątpie,aby Kaczynski, odchodzac, miał tak dobry wynik. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bosman do sratatam IP: *.lublin.mm.pl 25.12.05, 19:22 po pierwsze: z byle kim nie pijam po drugie: jeśli wypiję to z żalu na Rzeczpospolita że wpadła w kacze łapy po trzecie: pijam dżin i gorzałkę, sikacze zostawiam dla gó..arzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GOSC 3 Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.05, 00:24 Ja swietuje. Moja rodzina byla i jest patriotyczna. A z listow niektorych tu osob ciagle wyglada ta sama twarz niedouczonego czlowieka, nie znajacego historii, wychowanego w szkole , w domu-gdzie zapewne tata pracowal w dobrej firmie i mial przydzialy za komuny. Czytali pewnie sztandar ludu (pamietacie: proletariusze wsiech stran sojediniajties"). Uczcie sie , patrzcie szeroko, zrozumcie nowa opcje rzadzaca, macie teraz klapki na oczach. Za dlugo czytacie "gazete". GOSC 3. Odpowiedz Link Zgłoś
tajnos.agentos Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? 27.12.05, 09:04 Aha, więc rozumiem że patriotów rozpoznaje się po tym co czytają i olądają oraz po tym, czego nie czytają, słuchają i oglądają. Ale ostatnio narobiło się tyle różnych możliwości że chcąc wszystko "zaliczyć" otrzymuje się ogólny bełkot. Zrób więc może jakąś listę "dopuszczonych" i "zabronionych" pozycji bo ja już nie wiem... PS. Za komuny czytałem tylko "Misia" i "Świerszczyka" - może być czy to także powinienem odpokutować? "Czterech pancernych" już odpokutowałem oglądając "M- jak miłość" oraz "Plebanię". Aha, zgrzeszyłem bo obejrzałem także "U pana Boga za piecem" i "Dzień świra". Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej.sawa Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? 27.12.05, 11:44 Narazie jest lepiej,bo nie ma kwacha.A jak będzie to zobaczymy. Tylko spokój może nas uratować. Odpowiedz Link Zgłoś
tajnos.agentos Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? 27.12.05, 12:03 Wyluzuj, chłopie! Politycy się zmieniają a życie idzie swoją drogą ("la vie continue")... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: efad Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? IP: *.it-net.pl 27.12.05, 12:10 tajnos.agentos napisał: > PS. Za komuny czytałem tylko "Misia" i "Świerszczyka" dodałbym "płomyczek " , "płomyk" był dla starszaków :) ps. dodałbym też i "wesołyje kartinki" z przymusu na lekcji ruskiego Odpowiedz Link Zgłoś
tajnos.agentos Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? 27.12.05, 12:28 Z "przymusowych" lekcji "ruskiego" pamiętam tylko jedno: ktoś źle przetłumaczył zwrot "zapalić lampę" - wyszło mu "zarzygać lampę". Tak się to spodobało że natychmiast nawiązała się ogólna dyskusja na tematy niekoniecznie związane z językiem rosyjskim, np.: -" Jeśli A=B a B=C to oczywiście A=C, czyli jeśli tatuś kocha mamusię a mamusia kocha kochanka - więc także tatuś kocha kochanka mamusi...":DDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? IP: *.homeip.net / *.homeip.net 27.12.05, 13:11 Nię bądź taki mądry, zobaczysz i ocenisz za 5 lat, który prezydent był tak naprawdę lepszy, ja wprawdzie też bym wolał, żeby Kaczyński był lepszy. Odpowiedz Link Zgłoś
anusiaw111 Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? 28.12.05, 09:54 wchodzenie do bagaznika i upojenia to byl OBCIACH poza tym nic nie zrobil PARODIA PAPIEZA nie do konca chyba byl normalny Odpowiedz Link Zgłoś
czuk1 Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? 28.01.06, 15:04 Świętowałeś chyba tylko Ty. m Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GUEST 2 Re: kto w Lublinie swietuje odejscie Kwacha? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.06, 16:20 Dopiero teraz natrafilem na Wasze listy o swietowaniu. Szkoda , bo chetnie bym poswietowal i oceniam moja kase (schowane oszczednosci ) na kilkanascie butelek szampana Odpowiedz Link Zgłoś