Dodaj do ulubionych

szczeniaczki do oddania - W-wa

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.04, 09:30
Czy ktoś z Was ma jakiś pomysł, gdzie oddać małe pieski? Mam 9 szczeniaczków.
Mają 2 m-ce. Matka to owczarek niemicki, ojciec niestety nie. Są słodkie, ale
mam 3 duże psy. Bokserka nie przepada za nimi, jednemu zrobiła już krzywdę.
Musiałam ją zamknąć w zagrodzie. Męczy się tam, szkoda mi jej ale póki są
małe nie ma innego wyjścia, a cały czas była na wolności. Może ktoś chce
przygarnąć małego pieska, są już samodzielne, albo wiecie gdzie można szukać
dla nich nowych opiekunów ?
Pzdr.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ola Re: szczeniaczki do oddania - W-wa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.04, 10:06
      Podaj w ogłoszeniu najlepiej jakiś tel kontaktowy, poza tym umieść to
      ogłoszenie na www.dogs.pl, i na forum - www.dogomania.pl, www.zwierzaki.org,
      www.psieforum.pl, www.molosy.pl
      i WYSTERYLIZUJ sukę!
      • Gość: wbx Re: szczeniaczki do oddania - W-wa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.04, 10:30
        kontakt: wbx@o2.pl tel:(0-22) 754-62-20 lub 0501-158-603
    • wanda731 Re: szczeniaczki do oddania - W-wa 23.09.04, 13:32
      Witam.
      Czy ogłoszenie jest jeszcze aktualne?
      Czy można liczyć na fotki?
      Czekam na wieści, pozdrawiam, Kasia.
      Mój adres: wydzialki@o2.pl
      • Gość: karuni Re: szczeniaczki do oddania - W-wa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.04, 03:20
        moze zamiast wymieniac sie mailami w nieskonczonosc po prostu wezmiecie i
        zadzwonicie na podany numer?
        naprawde mnie to zadziwia
        ktos podaje namiary i czesto nie zaglada do ogloszenia potem wlasnie dlatego ze
        je podal a osoby zainteresowane zamiast zadzwonic tez podaje swoj mail i
        czekaja nie wiem na co czesto narzekajac pozniej na to ze ktos sie nie odzywa
        koszmar
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka