Gość: wbx
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
14.09.04, 09:30
Czy ktoś z Was ma jakiś pomysł, gdzie oddać małe pieski? Mam 9 szczeniaczków.
Mają 2 m-ce. Matka to owczarek niemicki, ojciec niestety nie. Są słodkie, ale
mam 3 duże psy. Bokserka nie przepada za nimi, jednemu zrobiła już krzywdę.
Musiałam ją zamknąć w zagrodzie. Męczy się tam, szkoda mi jej ale póki są
małe nie ma innego wyjścia, a cały czas była na wolności. Może ktoś chce
przygarnąć małego pieska, są już samodzielne, albo wiecie gdzie można szukać
dla nich nowych opiekunów ?
Pzdr.