Forum   kierownicy

kierownicy

(8 wyników)
  • Cos przytoczę: ...O ponad 211 proc. więcej niż przed rokiem zarobiło kierownictwo PKO BP, który nie podlega już ustawie kominowej. W pierwszym półroczu na płace dla zarządu przeznaczono prawie 3 mln zł, podczas gdy rok wcześniej 950 tys. zł. Średnio członek zarządu bankuPKO BP zarobił 82 tys. zł miesięcznie. !!!! (Parkiet) www.bibula.com/?p=26633 A ILE ZAROBIŁEŚ TY ??? A ILE ZAROBILIŚMY MY ???? Zgadnijcie dlaczego tak jest ??? BO WYRZUCILI NA BRUK PRACOWNIKOW Z DOSWIADCZENIEM !!! TE...
  • czy to duży problem jeździć poza dużymi miastami???
  • czy to nie przesada obarczać szeregowych pracowników kontrolami funkcjonalnymi, które powinni wykonywać kierownicy? Pracownicy i tak mają nadmiar pracy a kierownicy/koordynatorzy niejednokrotnie tylko rozdzielą pracę (kazdy głupi to potrafi)a potem gazetki, ploteczki itp. Pracownicy tyrają a koordynatorzy (nie wszyscy) odpoczywają w pracy. Za to jakie dostają wynagrodzenie i premie - lepiej nie mówić. I gdzie tu sprawiedliwość?
  • Razem z nimi powinni stanąć właściciel Biedronki.Pan odpowiada za psa jak pies kogoś pogryzie.
  • Ciekawe który dyrektor zaoszczędzi i nie kupi pączków? nasz nie - muszą się najeść kierownicy taka ciężka praca że muszą uzupełniać węglowodany, zwłaszcza na pircie gdzie teraz zimno i praca fizycznie wyczerpuje.
  • Dlaczego ta Pani nie pracuje w PKS-ie w Grodzisku Mazowieckim?Znią mógłbym dojeżdżać autobusem do pracy,a tak musiałem kupić samochód. Pzd.
  • na forum zarobki nawet nie wchodze bo to strata czasu. Moze wiecie ile sie zarabia w telewizji,ale z tej drugiej strony, kamerzysci, producenci,kierownicy,i inni pracownicy "niewidzialni". Czy to zalezy od programu czy tez mniej wiecej stawki sa ustalone w branzy te same?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się