Dodaj do ulubionych

Oddam Wiktorię w dobre ręce

14.09.05, 11:53
jestem Wiktoria...... pokochajcie mnie....
Musze pisac na tym forum bo nie jestem zwyklym kociaczkiem... do zwykłej
adopcji...
od razu mogę obiecać że nie będę wskakiwać na szafy i nie będę wskakiwac na
półki... choć bardzo chciałabym...
moja mama zostałą znaleziona jak uparczywie siedziała przy drodze osiedlowej i
nie dawałą się stamtąd zabrać... była ze mną w ciąży ... pewnie czekała na
swojego dużego który ją tam wysadził z auta...mnie miało nie być... pewna
dobra kobieta chciałą wysterylizować mamę ale za długo czekałą na darmową
steryklę- nie miałą pieniędzy na normalną... czekałą za długo o jeden dzień...
i urodziłam się ja...
mam wrodzony niedowład nóżek... ale czy to komuś coś przeszkadza? pewnie
przeszkadza bo dla mamy jest już dom a dla mnie nie ma...
od urodzenia mieskam w tymczassowym domku a raczej biurze gdzie pewna dobra
Duża mnie z mamą przechowuje... ale już nie mogę tam dłużej...
jestem śliczna i podobno mama jakiś mezalians popełniła bo mam długą sierść...
ale o tym sza- nie narażajmy na szwank dobrego imienia mamusi

zapomniałąbym dodać- to ze mam niedowład łapek nie znaczy że nie chodzę-
chodzę a jakże ! mam złączone przy chodzeniu nóżki i nimi się odpycham.. duża
mnie masuje często i mówi że może ten niedowład da się usunąć tylko tzreba
poświęcić mi dużo czasu
a ja to tak lubię... lubię mizianko lubię mruczeć dużej na kolanach... lubię
się bawić... jestem normalnym wpsaniałym kotkiem.. tzn kotką
Lubię kuwetkę... czasem tylko sobie o niej zapomnę... ale obiecuję się
poprawić !!!

podobno imię mam takie dlatego żebym przezwyciężyła chorobę...
a zapomniałąbym dodać - aktualnie mam 6 tygodni - mogę jescze troszkę
pomieszkać z Duża... no i mam biało czekoladową sierść !
Obserwuj wątek
    • pierozek_monika napisz skąd jesteś i może masz zdjęcia małej? 14.09.05, 12:07
    • Gość: nezu Re: Oddam Wiktorię w dobre ręce IP: *.elblag.dialog.net.pl 14.09.05, 22:03
      www.republika.pl/karolian/wiki.JPG
      www.republika.pl/karolian/wiki1.JPG
      Tak Wikunia wyglada...
      • Gość: nezu Re: Oddam Wiktorię w dobre ręce IP: *.elblag.dialog.net.pl 14.09.05, 22:03
        I jeszcze jedno, koteczka przebywa w Krakowie
      • pierozek_monika Re: Oddam Wiktorię w dobre ręce 15.09.05, 08:15
        piękna jest Wiktoria! :-)
        • Gość: kicia Re: Oddam Wiktorię w dobre ręce IP: 212.160.172.* 22.09.05, 14:43
          mam nadzieję, że znalazł się dla Wiktorii dobry właściciel.
          kotka jest przepiękna:)))))))))))))
          • izerskie Re: Oddam Wiktorię w dobre ręce 24.09.05, 22:25
            co z Wiktorią? ma już nowy dom?
            • Gość: nezu Re: Oddam Wiktorię w dobre ręce IP: *.elblag.dialog.net.pl 25.09.05, 13:47
              No ktos sie chyba na nia czai na miau forum...;)

              Ale jak to bedzie dowiemy sie dopiero za jakis czas...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka