Gość: chłopak na opak IP: 195.116.92.* 20.11.03, 22:07 Tadziu, jestem z Tobą. Będę tam !!!!!!!!!!!!!!! 100 LAT !!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: projeks POZDRO ZIOOOM!!!!! IP: *.dami / 172.19.0.* 20.11.03, 22:52 zycie,zycie jest nowela.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jur@ Ojciec polskiego blusa IP: *.przemysl.sdi.tpnet.pl 21.11.03, 10:43 Pamiętam, jak słuchałem jego krążki na adapterze BAMBINO. Wówczas był to jedyna znana polska kapela blusowa. Te przytulanki na prywatkach przy muzyce Nalepy... Niech nam żyje 100 lat!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mimi Re: Ojciec polskiego blusa IP: 80.51.255.* 22.11.03, 22:16 Nalepa ojcem polskiego bluesa, dziadkiem i pradziadkiem. Strasznie się męczył na koncercie. Nie pomogła mu ani Dramowicz, ani nie pomógł mu Sojka. Jako tako Korzonek i Kubasińska. No i wali wszystko akustyka na Podpromiu. Lud zamiast się bawić siedzi jak na koncercie w filharmonii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ginger Kto był na koncercie - niech opowie IP: 213.25.159.* 22.11.03, 22:34 widziałem I część z TV, też mam wrażenie, że było drętwo w ogóle coś mi się wydaje, że na koncert przyszło strasznie mało ludzi, telewizja wciąz pokazywła tylko pierwsze rzędy, ze smutnymi panami w garniturkach. Może się mylę. Ci, ktorzy byli na kocercie, wpisujcie się tutaj! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Barbara Tadeusz Nalepa, ojciec polskiego bluesa, świę IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.11.03, 23:48 Byliście absolutnie rewelacyjni. Żal, że nie mogłam być na koncercie. PS no i oczywiście super słuszne wygwizdanie R. Kwatkowskiego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris Re: Tadeusz Nalepa, ojciec polskiego bluesa, świę IP: *.dnet.pl / *.dnet.pl 23.11.03, 00:10 Dziwne że tv pokazała jak Kwiatek wchodzi na estrade przy gwizdach (obecnie w kraju to się tylko chyba na Pola bardziej gwiżdże), mogli to wyciąć - co za niedopatrzenie... No i jak zwykle Mann z Materną ponabijali się z Rzeszowa. Miłośnicy Tadka lepiej by się czuli jakby to było w Bohemie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ginger Re: Tadeusz Nalepa, ojciec polskiego bluesa, świę IP: 213.25.159.* 23.11.03, 00:12 Ktoś wie o co chodziło z tym łosiem, który podarował Nalepie gitarę? Ja ni huja ni paniał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: volny_86 Re: Tadeusz Nalepa, ojciec polskiego bluesa, świę IP: *.wsiz.rzeszow.pl / *.wsiz.rzeszow.pl 23.11.03, 11:37 jak był kwaitkowski to pewnie o Lwa chodziło :> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jak Re: Tadeusz Nalepa, ojciec polskiego bluesa, świę IP: 80.51.255.* 23.11.03, 12:06 Oczywiście że było drętwo, nawet "klaski" do rytmu bardzo łatwego w bluesie wypadły anemicznie. Duże brawa dla Kubasińskiej i bis, szkoda że tylko jeden. Świetnie się trzyma. Ta młoda przy Nalepie (schorowanym) to jakiś zgrzyt estetyczny. Więcej takich koncertów. I wreszcie poprawić trzeba nagłośnienie, obojętnie ile to miałoby kosztować, bo hala bez dobrego nagłośnienia przypomina zwykłą tancbudę. A co do uszczypliwości wobec Rzeszowa - Materna ma złe wspomnienia z tego miasta ze swojej młodości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AntyK Re: Tadeusz Nalepa, ojciec polskiego bluesa IP: 81.190.15.* 23.11.03, 12:07 A kojarzysz "Przystanek Alaska" ? Poza tym "Niedźwiedź" jest zbyt wyświechtany. Odpowiedz Link Zgłoś