założyciel: anetina
(10563)
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
- cieszyć się bez powodu,
- być ciągle czymś zajętym,
- domagać się ze wszystkich sił, tego czego sie pragnie."
Paulo Coelho
Witamy serdecznie wszystkie utrudzone macierzyństwem kobietki, jak i te zawsze radosne i pełne energii mamusie, które nie poddają się trudom codzienności. Każda z nas jest inna, każda z nas ma czasem lepszy lub gorszy dzień. Nie zmienia to faktu, że miło spędzić naszą jakże podobną do siebie codzienność w miłym towarzystwie.
To forum jest tworzone przez nas i dla nas. To forum jest po to, by pogadać o pogodzie przy kawce, o zakupach przy gotowanym obiadku, o radościach i smutkach przy wieczornym pifku. Tu piszemy, kiedy mamy chwilkę i natchnienie, a Twój post nie zostanie skasowany tylko dlatego, że nie jest wygodny. ZAPRASZAMY.
*** Przedstaw się ***
*** Numery gg ***
*** Ważne daty naszych najmłodszych ***
*** Ważne daty mamusiek ***
*** Nasze nicki ***
*** Nasza-klasa ***
*** Kupię-sprzedam ***
*** Polecamy ***
*** Promocje ***
*** Nasze forumowe brzuchatki :) ***
*** Nasze zdolności ***
*** Budujemy się ***
*** Strony www dla dzieci ***
*** Przeklętnik ***
*** Nasz forumowy czat ***
Chcesz tworzyć z nami forum? Nasze wspólne forum?
Jeśli tak, to zapukaj :) Napisz co nieco o sobie i czekaj na odpowiedź :)
Jeśli nie, nie pukaj. To nie czytelnia. Chcemy, by każda miała swój aktywny udział, a nie tylko czytała i nas odwiedzała :(
PUSTE ZGŁOSZENIA SĄ AUTOMATYCZNIE ODRZUCANE.
Napisz więc koniecznie chociaż kilka słów o sobie :)
Czekamy 7 dni - od uzyskania dostępu - na informację, że będziesz chciała - chociaż spróbować - zaklimatyzować się na tym fajnym forum :)
*** Zabawa nr 1 ***
*** Zabawa nr 2 ***
*** Zabawa nr 3 ***
STRONA DO WZRUSZANIA SIĘ
emotikony