założyciel: gielda_lobby

Giełda LB & LMB

(1182)

Forum jest dla aktywnych forumek Lobby Biuściastych i Lobby Małobiuściastych.
Nie zarabiamy na handlu, tylko sprzedajemy w gronie znajomych to, czego nie nosimy. Jeśli masz wątpliwości, napisz do moderacji.

Jeśli chcesz coś sprzedać (stanik, komplet, bluzkę...), dopisz się do odpowiedniego wątku "SPRZEDAM", odpowiadając na główny post. W tytule swojego postu podaj najpierw rozmiar, potem markę, model i kolor. W treści posta zamieść proponowaną cenę oraz jak najwięcej informacji (rozciągliwość obwodu, wielkość misek, szerokość fiszbin, wymiary na jakie pasuje lub nie pasuje, itp.). Im dokładniejszy opis, tym lepiej, nie będziesz pisać odpowiedzi na wiele pytań.
Możesz sprzedać rzeczy kupione dla bliskich Ci osób (mam, babć, przyjaciółek), ale w treści posta opisz to, łącznie z wymiarami tej osoby.
Możesz umieszczać linki do swoich aukcji na Allegro. Zaznacz to w tytule posta, dopisując '[Aukcja]'.

Jeśli czegoś szukasz, dopisz się do odpowiedniego wątku "KUPIĘ", odpowiadając na główny post. W tytule napisz rozmiar, markę, model i kolor, jeżeli szukasz czegoś konkretnego.

Jeśli coś rezerwujesz, wyślij szybko maila do sprzedającej, inaczej skasujemy rezerwację.

Jeśli nie jesteś uczestniczką forum, a chcesz coś kupić, pisz do sprzedającej na jej mail! Wysyłając mail przez forum podaj adres, na jaki należy odpowiedzieć.

Możesz wstawić zdjęcia sprzedawanych przedmiotów np. na swoje FotoForum albo tutaj - na forum działa BBcode.

ZMIANA PO ZMIANIE FORUM Po kupnie / sprzedaży lub po zakończeniu aukcji odpowiedz na SWÓJ POST (kliknij "Cytuj") pisząc w TREŚCI i dopisując w tytule 'NIEAKTUALNE'. Moderatorkom ułatwia to porządkowanie forum.
Jeśli będziesz wpisywać coś innego (np. "sprzedany"), wytniemy Cię z listy uczestniczek forum.

Kasujemy oferty starsze niż 2-miesięczne, jeśli nie są oznaczone jako "aktualne" w odpowiedzi na ofertę.

Jeśli nie masz dostępu do forum - sprawdź, ile napisałaś postów na LB lub LMB. Wpuszczamy tylko osoby, które napisały co najmniej 30 postów merytorycznych na LB lub LMB.

Możesz umieścić tu wątek z prośbą o kontakt, jeśli dostałaś maila z adresu ludzie@gazeta.pl bez podpisu.

Forumki, które nie pisały na forum od ponad roku, są usuwane z listy (sprawdzamy statystyki forum). Przywrócenie - na prośbę wysłaną mailem do adminki :)

-----
KUPIĘ – spis wątków
SPRZEDAM – spis wątków

  • w treści
  • w temacie
  • autor
  • nazwy
  • liczby wypowiedzi
  • daty założenia
  • daty ost. listu

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka