Minął po używaniu supli betaina hcl. Miałam go pare lat i już umierałam :D
. Dieta dość ogranicza dokuczliwe objawy, wielu produktów nie jem. Najlepsze efekty miałam po tabletkach betaina hcl z USA. Znowu je zamówiłam i mam nadzieje, ze pomogą chociaż na trochę. Jeśli są jakieś nowsze leki, które wyleczą refluks to będę bardzo wdzięczna na ujawnienie :D
Thybonu... poprzednie wyniki dobre nie są bo wciąż się źle czuję. Enzymy trawienne (betaina HCL i pepsyna) są produkowane w żołądku.
, kompleks witamin B-50, Betaina HCL do każdego posiłku, kwas alfa liponowy (ALA), płyn Lugola, witamian C, MSM, wit D3 50 000 IU dziennie. Jakiś czas był LDN i kilka innych terapii. Poprawa była owszem ale spodziewałem się szybciej i większej. Zrozumiałem, że gdzieś jest ta główna przyczyna choroby
Po leczeniu zostalo mi troche ziol do odsprzedania /wg Buhnera/ sprowadzane ze stanów, oraz nalewke ze szczeci, jesli jest ktos zainteresowany to prosze o kontakt na priv, opakowania sa nowe. Andographis, sarsaparilla,cat claw,betaina HCl,redroot,migalma, i essentiale forte.
poczytaj o suplemencie betaina hcl. mnie pomaga w przyswajaniu zelaza.
nabawić się problemów z tarczycą ale wiadomo to tylko taka propaganda z nad i niedoczynnością, odstawiamy jod i wszystko powinno wrócić do normy). Zacząć dostarczać kwas solny do żołądka (betaina HCl, albo kwas solny 10%).
: www.iherb.com/Source-Naturals-Betaine-HCL-650-mg-180-Tablets/970 Firma jest obojętna, ważne żeby Betainy było nie mniej niż 650 mg w kapsułce.
czemu uważasz,że to ściema? Na Forum STTM polecają jako jedyną metodę. Betaina HCL www.ebay.de/itm/like/171745659915?ul_noapp=true&chn=ps&lpid=106
Spróbuj Betainę HCL - według tłustego życia. Polecam - już prawie pół roku ulgi od problemów żoładkowych.
poszkodowana właśnie na żołądku i jelitach, ciągłe (latami) wdęcia,zaparcia( toaleta raz na dwa tygodnie) bóle ,i najgorsze co może być - przeiwercające bóle żołądka wraz z bólami głodowymi, ślinotokiem i mdłościami. Betaina HCL oraz magnez uratowały mi życie. Wierz mi,że mam ogromną kasetkę na leki z
-4 pacjentek z problemami z tarczycą. Są dni,że są to tylko takie pacjentki. Ja w swoim pamiętniku zapisałam kiedyś " dzisiaj jest pierwszy dzień kiedy jestem sobą" - nie przejmuj się, to stanie się i Twoim doswiadczeniem :) Dodatkowo muszę wspomnieć o mojej suplementacji : Magnez, glutamina, Betaina HCL