2 549 wyników w czasie 175 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

cwi

www.uithoorn.nl/pic/cwi.jpg -- ~~~~Cwi~~~~ Głową o ścianę

Re: cwi

a ja i kriek to pies? :-) www.schule.suedtirol.it/ssp-terlan/SSTerlan1/Direktion/zielka1.gif www.csi.uottawa.ca/ftpp

cwi...

jazzik napisał: > sen snem ale czy cwi jave ma? ma ma a o snach opowie nam jutro - w całkiem nowym wątku

javę cwi już ma...

...teraz pora na sen :)

CWI (początek wątku)

Bylam, zarejestrowali mnie, ale pracy w moim zawodzie za bardzo zaoferowac nie moga, bo nie znam holenderskiego, co mnie zbytnio nie zdziwilo. Dostalam papier, z ktorym moge odwiedzic gemeente, ze potrzebuje kase na nauke. Rozmawialam z przystojniaczkiem, ktory ledwo co wladal angielskim, zapy

Re: CWI

Na szczescie jakos dalo sie porozumiec, ale dal mi papier, ktory okazalo sie, ze nic nie mowi o mojej potrzebie nauki, to uslyszalam dzis w gemeente. Tu dzis uslyszalam, ze wcale nie bylo to potrzebne wizyta w CWI (wczesniej kazali mi tam isc w pierwszej kolejnosci ) i nie wiedza czy beda

cwi (początek wątku)

wybacz mi stary przyznaje ci racje i jesli tylko uwazasz ze mimo wszystko moglbyc przyjac moja przeprosiny to wlasie poprzez to forum skladam je na twoje rece... pozdrawiam acro

Re: cwi

fiu fiu, ale gleboka analiza. przejrzales mnie. tak jak te wszystkie kobiety.

Cwi, gratuluję :)

Re: Cwi, gratuluję :)

Ja również. Róbcie co chcecie i jak chcecie. Niech to wygląda jakkolwiek, byleby było. Uffff, użyło mi. O dzięki Gazeto . Co nas nie zabije, to nas wzmocni.

ech Cwi.... :)

.. a gdy się schowa (zajdzie znaczy) to pojawi się taka specyficzna wilgoć letniego wieczoru powodująca zmianę wszelakiego charakteru.. a to dźwięków a to obrazów.. latem tak się zasiada.. bardzo bym chciał :)) ciejos

Re: Buraczana Republika 2

Ale kto???? Ja nigdy nie deptałem Agni, nawet wątpię, czy by Jej się to spodobało. -- TYM POSTEM OPIEKUJE SIĘ ORISSA ~~~~Cwi~~~~ Głową o ścianę

cwi hehehe

Tak sobie wyobrażam Kielce...

-- ~~~~Cwi~~~~ Głową o ścianę

Gratuluje Cwi :-) (początek wątku)

witaj Cwi, gratuluje wystepu w TVP :-) Szkoda, ze w glownym wydaniu byles tylko przez pare sekund :-/ Mors -- nowy email: mors(at)morsik.net

Re: Gratuluje Cwi :-)

i ja sie dołączam do gratulacji, mówiłeś, jak zwykle, madrze i na temat, aha i pokazałem Cię mojej córce krzycząc "Marta, chodź szybko mój kolega w telewizji" :-))

Re: Cwi

kamila77 napisała: > Należy tym nieposiadającym ustawicznie kłaść do głowek, że jednak są > sfrustrowani i zakompleksieni. Pomóc nie pomoże, ale zaszkodzić też nie powinno > . kamila.. bez przesady.. jesli po-żądliwość ironii jest w dobrym stylu, to jest nawet po-żądana. kisz

Re: Cwi

Należy tym nieposiadającym ustawicznie kłaść do głowek, że jednak są sfrustrowani i zakompleksieni. Pomóc nie pomoże, ale zaszkodzić też nie powinno. -- To ja wykreśliłam "lub czasopisma". Przepraszam.

Cwi ihihih... (początek wątku)

.....gratulacje:))))))))).Pieknie ci ruszyło forum ,fajjnnieeeeeeeeee:)))))))))).

1 2 3 4 5 6