Gość: acro IP: *.icpnet.pl 12.06.03, 18:04 wybacz mi stary przyznaje ci racje i jesli tylko uwazasz ze mimo wszystko moglbyc przyjac moja przeprosiny to wlasie poprzez to forum skladam je na twoje rece... pozdrawiam acro Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cwi Re: cwi 12.06.03, 21:13 Jestem pozytywnie zaskoczony. Nie ma sprawy acro. Dziękuję. Cwi Gość portalu: acro napisał(a): > wybacz mi stary przyznaje ci racje i jesli tylko uwazasz > ze mimo wszystko moglbyc przyjac moja przeprosiny to wlasie > poprzez to forum skladam je na twoje rece... > > pozdrawiam acro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: necha Re: cwi IP: *.dip.t-dialin.net 12.06.03, 23:56 a Cwi to facet??? o jejku..myslalam ze to kobitka.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: necha Re: cwi IP: *.dip.t-dialin.net 13.06.03, 00:03 Alez ja naprawde tak myslalam:)PP hehehe cmok senne:))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KRIS Re: cwi IP: 213.216.82.* 13.06.03, 08:34 ... i w sumie niewiele się myliłas ......... :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaba Re: cwi IP: *.e-lider.pl 13.06.03, 09:16 skoro sie tak familijnie zrobilo, to ja tu domagam sie, aby wszyscy mnie tez przepraszali. ale to juz!:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaba Re: cwi IP: *.e-lider.pl 13.06.03, 09:29 ty nie musisz. nie mialabys szans na wybaczenie:) Odpowiedz Link Zgłoś
fresca Re: cwi 13.06.03, 21:42 ale o co chodzi? o co? moze mnie przeprosic ktos musi i oddac mi tak okolo 500 zeta? na cuksy;) no???:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: binka Re: cwi IP: *.gdynia.mm.pl 13.06.03, 23:01 freszcza-ja tam nie bede ci przeprosin żałować-a co mi tam:-))) ale 500 zeta??? nie za dużo jesz tych cuksów?? brzucho cie rozboli i zęby ci wypadnom wsystkie-i jak bedzies dolek pokazywac??? no jak?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaba Re: cwi IP: *.e-lider.pl 15.06.03, 11:22 frecha mie nie szeprosila. ma wjeby:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rybka Re: cwi IP: 217.98.71.* 14.06.03, 08:42 Ładne to, jesli ludzie potrafia sie przyznać do błędu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lew_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 14.06.03, 17:25 Kobiete moge zawsze przeprosic..nawet chetnie,nawet wtedy kiedy ja mialem racje.Ale nigdy faceta.Ani nie przyjmuje przeprosin od faceta.Mordobicie !! to sa wlasciwe przeprosiny pomiedzy facetami.Tak jak we swiecie zwierzat.Kiedy dwa jelenie biora sie na rogi.Najczesciej oczywisicie z powodu sarenek:))...i nie wiem kto od kogo to odpatrzyl.Zwierzeta od nas,czy my od zwierzat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: acro Re: cwi IP: *.icpnet.pl 15.06.03, 15:41 lew moja propozycja spotkania sie razem na macie jest jak najbardziej aktualna pozdrawiam acro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lew_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 15.06.03, 16:27 Tak sie sklada ze ja sie bije z ludzmi honoru.Tylko.Ty nim nie jestes.Niestety . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lew_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 15.06.03, 16:33 Zaraz widac zes psychopat. Sam mowiles ze nigdy nie miales pieniedzy i strachu.Moim zdaniem tylko ktos,kto jest psychicznie chory nie boi sie.Albo ktos na poziomie rocznego dziecka ktore nie zdaje sobie sprawy z tego ze cos sie m oze stac.Ja zawsze mialem pieniadze i takze balem sie .bo zawsze moze przyjsc ktos ,kto jest lepszy.Mimo ze sie w pewnej dziedzinie dobrym jest...albo za dobrego uwaza.Wybierz sobie co ci pasuje.Dziecko czy wariat?? Juz nie pamietam dokladnie jak to bylo..ale wydaje mi sie ze takze Fred z toba problemy mial??I grozil ci pobiciem??Drogi Acro...pomodl sie sam za siebie.Moze Bog cie uslyszy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaba Re: cwi IP: *.e-lider.pl 15.06.03, 11:21 so prawda mam lekkiego kasa, ale odnosze wrazenie, ze utwierdzam sie w przekonaniu, ze lew to kretyn jakich malo. howgh!:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lew_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 15.06.03, 12:35 Zaba wiec jednak jestem czyms wyjatkowym w twoim szanownym przekonaniu??:))..dzieki za uznanie:))...i wez sie wreszcie za odchudzanie...umyslowe:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaba Re: cwi IP: *.e-lider.pl 16.06.03, 09:22 Gość portalu: lew_ napisał(a): > Zaba wiec jednak jestem czyms wyjatkowym w twoim szanownym > przekonaniu??:)) tak, lew, masz racje. jestes czyms:) Odpowiedz Link Zgłoś
basia.pelasia Re: cwi 16.06.03, 17:02 ...jest jakis slownik, tlumacz lub po prostu ktos co z lwiego, na ludzkie przekladac bedzie?:) sienki:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: frnk Re: cwi IP: 212.244.188.* 17.06.03, 14:43 jak Dr Oetker, tylko nie wiem, co tam z kropka jest - jest kropka, czy nie ma kropki?(czykropki) Odpowiedz Link Zgłoś
nonstop Re: cwi 17.06.03, 17:05 Witt to Katarina była (ale nie caryca, choc też Niemka) :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
fresca Re: cwi 17.06.03, 17:22 ja byla w terenie i zabyla ze tu sie wpisala ale to zadna strata ze zabyla bo tu lewsko dziwne wpisy ;) a te 500 zeta to wciaz aktualne, dolkow nie pokazuje bo ja teraz jestem "Pani" i powazna jestem. zaba, masz raza w jebną gębę;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LEW_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 18.06.03, 21:23 Franka..nie ma tam zadnych kropek:)dobrze napisalas..Oetker:) no a do innych madrali..Jak bedziecie 13 lat mowic po polsku...a 19 lat po niémiecku to pogadamy:)...szczegolnie mo´j najlepszy kumpel zaba:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaba Re: cwi IP: *.e-lider.pl 19.06.03, 10:32 boszszszsz, jestem jego kumplem (rzyg, rzyg) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lew_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 19.06.03, 11:38 Zaba..ty jestes krotko powiedziawszy skonczonym chamem i kompletnym idiota .Biorac pod uwage twoje zachowanie tu ,kazdy widzi ze pod pokywka pewnosci siebie ,kryje sie "maly czlowieczek",ktory usiluje sie dowartosciowac wyrazajac sie w sposob wulgarny i wrecz odrazajacy.Patrzac na ciebie (foto ze zlotu w krakowie) i widzac twoja facjate ,mozna ja smialo porownac do kundla ktory zawsze glosno szczeka,ale jak tylko tupnie sie noga ..ucieka podkulajac ogon i skowyczac w nieboglosy!!Ale majac do tego okazje napadnie i ugryzie czlowieka z tylu ,bo stanac twarza w twarz nie ma w 100% wypadkow odwagi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaba Re: cwi IP: *.e-lider.pl 19.06.03, 12:11 fiu fiu, ale gleboka analiza. przejrzales mnie. tak jak te wszystkie kobiety. Odpowiedz Link Zgłoś
fresca Re: cwi 19.06.03, 12:48 jezu maryjan, no niezle lewsko dziwny wpis:))) zaba widzisz, widzisz jaki ty inny ;)) p.s. moze te oprawki okularowe myla wszystkich?;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaba Re: cwi IP: *.e-lider.pl 19.06.03, 12:55 to mozliwe jest, ze to te moje oprawki. sa kupic na ten przyklad mietowego koloru?:) Odpowiedz Link Zgłoś
fresca Re: cwi 19.06.03, 13:01 ty se do oka wloz czerwona soczewke, bedziesz jak ten no...jak pies na baby ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaba Re: cwi IP: *.e-lider.pl 19.06.03, 13:05 nie chce byc pies, bo jeszcze mnie zaczna z lewem mylic:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rzulw Re: cwi IP: *.sd.sd.cox.net 19.06.03, 18:13 mnie siem zdaje ze un lew myli zabe z kobro-okularnikiem, a moze nawet z mambo (jeno nie wiem czy czarno czy zielono), w kazdym razie jedno syczy, drugie prycha, wiadomo ktore co. the end. Odpowiedz Link Zgłoś
zabi_odbiornik Re: cwi 19.06.03, 13:09 Gość portalu: lew_ napisał(a): >widzac twoja facjate ,mozna ja smialo porownac do kundla > ktory zawsze glosno szczeka,ale jak tylko tupnie sie noga ..ucieka podkulajac > ogon i skowyczac w nieboglosy!!Ale majac do tego okazje napadnie i ugryzie > czlowieka z tylu ,bo stanac twarza w twarz nie ma w 100% wypadkow odwagi. hm, tak sobie tera pomyslalem, ze to bylo wyzwanie moze. a so lew, chcesz sie bic ze mna moze?:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lew_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 19.06.03, 14:05 Czy ty masz okulary czy nie to nie ma zadnego znaczenia...wystarczy zes zlosliwiec pierwszej klassy...udusilbym cie jak nic lachudro!!i nie martw sie ..nie pomyla cie ze mna napewno.I przestan tymi aluzjami do kogos sypac bo sie jezcze zdecyduje ci osobiscie kosci porachowac!!...i wez sie za robote a nie siedz tu!!w koncu placa ci nie za prawienie zlosliwosci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mors Re: cwi IP: *.acn.waw.pl 19.06.03, 14:14 ble ble ble powiedzial lew, ktory o kobietach wyraza sie per dziwka. To tak zwana 'kultura inaczej' czy jeszcze cos innego ? Oswiec nas o wielki ... Mors Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lew_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 19.06.03, 16:28 A w twoim slownictwie mors takiego slowa nie ma??tego na dzi....?? jakies ty swiety.Zaraz sie przewroce ze smiechu.................obluda.To jest to!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mors Re: cwi IP: *.acn.waw.pl 19.06.03, 19:22 O to tez i jasnowidzem jestes, podziwiam. Pozwol, ze o moim slownictwie niech sie wypowiedza osoby, ktore mnie znaja - ty do nich nie nalezysz. A jak juz mowisz o obludzie - to przeczytaj swoje posty na temat kobiet a potem innym wypominaj wulgaryzmy. Hint lopatologiczny: znac != uzywac. Mors Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaba Re: cwi IP: *.e-lider.pl 20.06.03, 11:24 Gość portalu: lew_ napisał(a): > w koncu placa ci nie za prawienie zlosliwosci. a tu sie mylisz. placa. w miarze dobrze. a reszte skomentuje tylko w ten sposob, ze sie chlopaku kompromitujesz, ot co. ale pisz, mnie bawi to co piszesz:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: acro Re: cwi IP: *.icpnet.pl 19.06.03, 21:27 hmm.... nierozumiem jak moglo do tego dojsc iz watek z przeprosinami mogl wywolac taka jatke ze strony lwa zauwazcie iz on juz nie atakuje tylko mnie ale wszystkich ktorzy tu cokolwiek wpisza . Prosze zatem wszystkich nowych chatownikow jak i forumowiczow nie zagladajcie nawet tutaj ani bronboze niczego nowego nie wpisujcie.... nie musze chyba dalej sie rozwodzic nad tym czym to grozi.:-)))....jasne.......:-))))) pozdrawiam acro.:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: saha Re: cwi IP: *.mlyniec.gda.pl 20.06.03, 19:52 acro. duch w narodzie nie zginął. My się ataków ani jatek nie boimy, I co z tego, że zwierz jakiś skomentuje nasze słowa, a może nawet przeinaczy je czy jeszcze diagnozę psychoanalityczną każdemu autorowi postawi. Niech pisze co chce, wolno mu. Nam też. piaszczyste pozdrowionka! Saha.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lew_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 20.06.03, 20:43 Acro..ty juz swoje pokazales...a co do ciebie mors...To wiekszego Faryzeusza jak ty to tu nie ma!!Tp by bylo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lew_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 20.06.03, 20:45 Mors teraz wiem dlaczego ci Fred grozil pobiciem:)...zanim ocenisz innych spojrz na siebie samego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mors Re: cwi IP: *.acn.waw.pl 21.06.03, 01:41 jak zwykle lew g.. wiesz, btw to nie ja oceniam, to ty oceniasz a w ogole co bede gadal z idiota (tak, teraz cie ocenilem). Plonk Mors Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lew_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 22.06.03, 09:43 Mors .jest super..mamy dokladnie te same opinie o siebie :))pozdrawiam:)...i nie boj sie . Ja nie bijam:)) Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy.dombczak Re: cwi 23.06.03, 12:27 ...mie prosze wiecej tych slow na dzi przytoczyc, bo ja to chyba wtedy na wagarach bylem, jak pani wew klasie mowila o tych slowach zaczynajacych sie na to dzi:) a o mie to lew nie pisze, ale ja mam wrazenie, ze lezy i robi pod siebie, no tak jakos no:) a ty zaba pracuj, bo ci za to nie placo ...czy jakos tak:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaba Re: cwi IP: *.e-lider.pl 23.06.03, 12:37 ty sie tyz baszka wez do roboty, ty lachudro bez okularow:) Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy.dombczak Re: cwi 23.06.03, 12:47 ...bezokularnika, bezokularnika bil bedziesz?!:) wot bladz, wot gnida!:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lew_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 23.06.03, 20:08 Rab ochlapusie ...wez przyslij na pieluchy:)..i wezcie sie obaj wreszcoie za robote..tak ze nastepny dzien ojca swietowac bedziecie mogli:))..jako swoje znaczy sie :) Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy.dombczak Re: cwi 24.06.03, 13:01 ...powiem tak - zlap sie za swoj interes lfie:) a o moj sie nie troszcz, no chyba ze i na ciebie powial syndrom wielkopolski, ale tu uprzedze, ze ja (primo) juz nie w tym wieku, (sikundo) zdeklarowana lesba jestem:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lew_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 24.06.03, 19:39 Rab...ty jestes najwiekszym czatowym lapserdakiem tu...ja sie nie musze za moj interes lapac..bo reka go nie obejmie:))...a ty "to" juz masz za soba??:))))))))...a dziatki sa??::)) albos do dzis pasozytem byl i nadaremnie na tym swiecie zyl??:)))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
senne_marzenie Re: cwi 24.06.03, 20:16 zenujace. juz nawet nie szoking, tylko zenada. Odpowiedz Link Zgłoś
basia.pelasia Re: cwi 25.06.03, 14:32 ...wiesz, ponoc kiedy kaczka traci orientacje to nurkuje dupa w dol. To jak ulal pasuje do tego co tu wypisujesz. Szkoda czasu. Do swietego nigdy ...kiepie. Odpowiedz Link Zgłoś
acro Re: cwi 25.06.03, 16:42 lew cy ty mnie jesce kochos cy ty mnie jus nie kochos.?:-) pozdrawiam acro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lew_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 25.06.03, 20:00 Acro a dlaczego niue mialbym ciebie kochac?? Rabarbian...ja jak z kims rozmawiam schodze na jego poziom:)..wiec sie nie dziw:)..papaty slodki..czy ty wyznajesz zasade ze tylko TY mozesz??? Odpowiedz Link Zgłoś