mika1505
12.07.07, 14:24
Bylam, zarejestrowali mnie, ale pracy w moim zawodzie za bardzo zaoferowac
nie moga, bo nie znam holenderskiego, co mnie zbytnio nie zdziwilo. Dostalam
papier, z ktorym moge odwiedzic gemeente, ze potrzebuje kase na nauke.
Rozmawialam z przystojniaczkiem, ktory ledwo co wladal angielskim, zapytalam
sie o to czy musze tlumaczyc moje dyplomy, to powiedzial, ze nie wie.
Czasami jednak uroda nie idzie w parze z rozumem :-))))