IP: *.icpnet.pl 12.06.03, 18:04
wybacz mi stary przyznaje ci racje i jesli tylko uwazasz
ze mimo wszystko moglbyc przyjac moja przeprosiny to wlasie
poprzez to forum skladam je na twoje rece...

pozdrawiam acro
Obserwuj wątek
    • cwi Re: cwi 12.06.03, 21:13
      Jestem pozytywnie zaskoczony.
      Nie ma sprawy acro.
      Dziękuję.

      Cwi



      Gość portalu: acro napisał(a):

      > wybacz mi stary przyznaje ci racje i jesli tylko uwazasz
      > ze mimo wszystko moglbyc przyjac moja przeprosiny to wlasie
      > poprzez to forum skladam je na twoje rece...
      >
      > pozdrawiam acro
      • Gość: necha Re: cwi IP: *.dip.t-dialin.net 12.06.03, 23:56
        a Cwi to facet??? o jejku..myslalam ze to kobitka..
        • senne_marzenie Re: cwi 12.06.03, 23:59
          ness, nie dolewaj oliwy do ognia:)
          • Gość: necha Re: cwi IP: *.dip.t-dialin.net 13.06.03, 00:03
            Alez ja naprawde tak myslalam:)PP hehehe cmok senne:)))))))))))))))))
        • Gość: KRIS Re: cwi IP: 213.216.82.* 13.06.03, 08:34
          ... i w sumie niewiele się myliłas ......... :))))
          • calindra Re: cwi 13.06.03, 11:36
            Jezus Maria, kobieta z brodo? ? ? :)
    • Gość: zaba Re: cwi IP: *.e-lider.pl 13.06.03, 09:16
      skoro sie tak familijnie zrobilo, to ja tu domagam sie, aby wszyscy mnie tez
      przepraszali. ale to juz!:)
      • franczeszka Re: cwi 13.06.03, 09:24
        nie-e:)
        • Gość: zaba Re: cwi IP: *.e-lider.pl 13.06.03, 09:29
          ty nie musisz. nie mialabys szans na wybaczenie:)
      • senne_marzenie Re: cwi 13.06.03, 11:46
        bmx na opa!
        (przepraszam)
      • Gość: rzulw Re: cwi IP: *.sd.sd.cox.net 13.06.03, 18:46
        szepraszam
        • fresca Re: cwi 13.06.03, 21:42
          ale o co chodzi? o co? moze mnie przeprosic ktos musi i oddac mi tak okolo 500
          zeta? na cuksy;) no???:)
          • Gość: binka Re: cwi IP: *.gdynia.mm.pl 13.06.03, 23:01
            freszcza-ja tam nie bede ci przeprosin żałować-a co mi tam:-)))
            ale 500 zeta??? nie za dużo jesz tych cuksów??
            brzucho cie rozboli i zęby ci wypadnom wsystkie-i jak bedzies dolek
            pokazywac??? no jak?!
          • Gość: zaba Re: cwi IP: *.e-lider.pl 15.06.03, 11:22
            frecha mie nie szeprosila. ma wjeby:)
    • Gość: rybka Re: cwi IP: 217.98.71.* 14.06.03, 08:42
      Ładne to, jesli ludzie potrafia sie przyznać do błędu.
    • Gość: lew_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 14.06.03, 17:25
      Kobiete moge zawsze przeprosic..nawet chetnie,nawet wtedy kiedy ja mialem
      racje.Ale nigdy faceta.Ani nie przyjmuje przeprosin od faceta.Mordobicie !!
      to sa wlasciwe przeprosiny pomiedzy facetami.Tak jak we swiecie zwierzat.Kiedy
      dwa jelenie biora sie na rogi.Najczesciej oczywisicie z powodu sarenek:))...i
      nie wiem kto od kogo to odpatrzyl.Zwierzeta od nas,czy my od zwierzat.
      • Gość: acro Re: cwi IP: *.icpnet.pl 15.06.03, 15:41
        lew moja propozycja spotkania sie razem na macie jest jak najbardziej
        aktualna

        pozdrawiam acro
        • Gość: lew_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 15.06.03, 16:27
          Tak sie sklada ze ja sie bije z ludzmi honoru.Tylko.Ty nim nie
          jestes.Niestety .
          • Gość: lew_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 15.06.03, 16:33
            Zaraz widac zes psychopat. Sam mowiles ze nigdy nie miales pieniedzy i
            strachu.Moim zdaniem tylko ktos,kto jest psychicznie chory nie boi sie.Albo
            ktos na poziomie rocznego dziecka ktore nie zdaje sobie sprawy z tego ze cos
            sie m oze stac.Ja zawsze mialem pieniadze i takze balem sie .bo zawsze moze
            przyjsc ktos ,kto jest lepszy.Mimo ze sie w pewnej dziedzinie dobrym
            jest...albo za dobrego uwaza.Wybierz sobie co ci pasuje.Dziecko czy wariat??
            Juz nie pamietam dokladnie jak to bylo..ale wydaje mi sie ze takze Fred
            z toba problemy mial??I grozil ci pobiciem??Drogi Acro...pomodl sie sam za
            siebie.Moze Bog cie uslyszy.









    • Gość: zaba Re: cwi IP: *.e-lider.pl 15.06.03, 11:21
      so prawda mam lekkiego kasa, ale odnosze wrazenie, ze utwierdzam sie w
      przekonaniu, ze lew to kretyn jakich malo. howgh!:)
    • Gość: lew_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 15.06.03, 12:35
      Zaba wiec jednak jestem czyms wyjatkowym w twoim szanownym
      przekonaniu??:))..dzieki za uznanie:))...i wez sie wreszcie za
      odchudzanie...umyslowe:))
      • Gość: zaba Re: cwi IP: *.e-lider.pl 16.06.03, 09:22
        Gość portalu: lew_ napisał(a):

        > Zaba wiec jednak jestem czyms wyjatkowym w twoim szanownym
        > przekonaniu??:))


        tak, lew, masz racje. jestes czyms:)
        • basia.pelasia Re: cwi 16.06.03, 17:02
          ...jest jakis slownik, tlumacz lub po prostu ktos
          co z lwiego, na ludzkie przekladac bedzie?:) sienki:)
          • nonstop Re: cwi 17.06.03, 09:33
            też zauważam brak dr Dolittle...
            • jerzy.dombczak Re: cwi 17.06.03, 14:37
              ...a to sie pije jak Dr Witt?:)
              • Gość: frnk Re: cwi IP: 212.244.188.* 17.06.03, 14:43
                jak Dr Oetker, tylko nie wiem, co tam z kropka jest - jest kropka, czy nie ma
                kropki?(czykropki)
                • jerzy.dombczak Re: cwi 17.06.03, 14:45
                  ...znaszy sie rozkropek szy dwakropek?:)
              • nonstop Re: cwi 17.06.03, 17:05
                Witt to Katarina była
                (ale nie caryca, choc też Niemka)
                :-))
                • fresca Re: cwi 17.06.03, 17:22
                  ja byla w terenie i zabyla ze tu sie wpisala ale to zadna strata ze zabyla bo
                  tu lewsko dziwne wpisy ;)
                  a te 500 zeta to wciaz aktualne, dolkow nie pokazuje bo ja teraz jestem "Pani"
                  i powazna jestem.
                  zaba, masz raza w jebną gębę;)
                  • basia.pelasia Re: cwi 17.06.03, 17:25
                    ...pani(ka) ?:)))
    • Gość: LEW_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 18.06.03, 21:23
      Franka..nie ma tam zadnych kropek:)dobrze napisalas..Oetker:) no a do innych
      madrali..Jak bedziecie 13 lat mowic po polsku...a 19 lat po niémiecku to
      pogadamy:)...szczegolnie mo´j najlepszy kumpel zaba:))
      • Gość: zaba Re: cwi IP: *.e-lider.pl 19.06.03, 10:32
        boszszszsz, jestem jego kumplem (rzyg, rzyg)
        • Gość: lew_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 19.06.03, 11:38
          Zaba..ty jestes krotko powiedziawszy skonczonym chamem i kompletnym
          idiota .Biorac pod uwage twoje zachowanie tu ,kazdy widzi ze pod pokywka
          pewnosci siebie ,kryje sie "maly czlowieczek",ktory usiluje sie dowartosciowac
          wyrazajac sie w sposob wulgarny i wrecz odrazajacy.Patrzac na ciebie (foto ze
          zlotu w krakowie) i widzac twoja facjate ,mozna ja smialo porownac do kundla
          ktory zawsze glosno szczeka,ale jak tylko tupnie sie noga ..ucieka podkulajac
          ogon i skowyczac w nieboglosy!!Ale majac do tego okazje napadnie i ugryzie
          czlowieka z tylu ,bo stanac twarza w twarz nie ma w 100% wypadkow odwagi.
          • Gość: zaba Re: cwi IP: *.e-lider.pl 19.06.03, 12:11
            fiu fiu, ale gleboka analiza. przejrzales mnie. tak jak te wszystkie kobiety.
            • fresca Re: cwi 19.06.03, 12:48
              jezu maryjan, no niezle lewsko dziwny wpis:))) zaba widzisz, widzisz jaki ty
              inny ;))
              p.s. moze te oprawki okularowe myla wszystkich?;))
              • Gość: zaba Re: cwi IP: *.e-lider.pl 19.06.03, 12:55
                to mozliwe jest, ze to te moje oprawki. sa kupic na ten przyklad mietowego
                koloru?:)
                • fresca Re: cwi 19.06.03, 13:01
                  ty se do oka wloz czerwona soczewke, bedziesz jak ten no...jak pies na baby ;))
                  • Gość: zaba Re: cwi IP: *.e-lider.pl 19.06.03, 13:05
                    nie chce byc pies, bo jeszcze mnie zaczna z lewem mylic:)
                    • Gość: rzulw Re: cwi IP: *.sd.sd.cox.net 19.06.03, 18:13
                      mnie siem zdaje ze un lew myli zabe z kobro-okularnikiem, a moze nawet z mambo
                      (jeno nie wiem czy czarno czy zielono), w kazdym razie jedno syczy, drugie
                      prycha, wiadomo ktore co.
                      the end.
          • zabi_odbiornik Re: cwi 19.06.03, 13:09
            Gość portalu: lew_ napisał(a):

            >widzac twoja facjate ,mozna ja smialo porownac do kundla
            > ktory zawsze glosno szczeka,ale jak tylko tupnie sie noga ..ucieka
            podkulajac
            > ogon i skowyczac w nieboglosy!!Ale majac do tego okazje napadnie i ugryzie
            > czlowieka z tylu ,bo stanac twarza w twarz nie ma w 100% wypadkow odwagi.


            hm, tak sobie tera pomyslalem, ze to bylo wyzwanie moze. a so lew, chcesz sie
            bic ze mna moze?:)
    • Gość: lew_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 19.06.03, 14:05
      Czy ty masz okulary czy nie to nie ma zadnego znaczenia...wystarczy zes
      zlosliwiec pierwszej klassy...udusilbym cie jak nic lachudro!!i nie martw
      sie ..nie pomyla cie ze mna napewno.I przestan tymi aluzjami do kogos sypac
      bo sie jezcze zdecyduje ci osobiscie kosci porachowac!!...i wez sie za
      robote a nie siedz tu!!w koncu placa ci nie za prawienie zlosliwosci.
      • Gość: Mors Re: cwi IP: *.acn.waw.pl 19.06.03, 14:14
        ble ble ble powiedzial lew, ktory o kobietach wyraza sie per dziwka. To tak
        zwana 'kultura inaczej' czy jeszcze cos innego ? Oswiec nas o wielki ...

        Mors
        • Gość: lew_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 19.06.03, 16:28
          A w twoim slownictwie mors takiego slowa nie ma??tego na dzi....?? jakies ty
          swiety.Zaraz sie przewroce ze smiechu.................obluda.To jest to!!!
          • Gość: Mors Re: cwi IP: *.acn.waw.pl 19.06.03, 19:22
            O to tez i jasnowidzem jestes, podziwiam. Pozwol, ze o moim slownictwie niech
            sie wypowiedza osoby, ktore mnie znaja - ty do nich nie nalezysz. A jak juz
            mowisz o obludzie - to przeczytaj swoje posty na temat kobiet a potem innym
            wypominaj wulgaryzmy.
            Hint lopatologiczny: znac != uzywac.

            Mors
      • Gość: zaba Re: cwi IP: *.e-lider.pl 20.06.03, 11:24
        Gość portalu: lew_ napisał(a):

        > w koncu placa ci nie za prawienie zlosliwosci.


        a tu sie mylisz. placa. w miarze dobrze. a reszte skomentuje tylko w ten
        sposob, ze sie chlopaku kompromitujesz, ot co. ale pisz, mnie bawi to co
        piszesz:)
    • Gość: acro Re: cwi IP: *.icpnet.pl 19.06.03, 21:27
      hmm.... nierozumiem jak moglo do tego dojsc iz watek z przeprosinami mogl
      wywolac taka jatke ze strony lwa zauwazcie iz on juz nie atakuje tylko
      mnie ale wszystkich ktorzy tu cokolwiek wpisza . Prosze zatem wszystkich
      nowych chatownikow jak i forumowiczow nie zagladajcie nawet tutaj ani
      bronboze niczego nowego nie wpisujcie.... nie musze chyba dalej sie
      rozwodzic nad tym czym to grozi.:-)))....jasne.......:-)))))

      pozdrawiam acro.:-)
      • Gość: saha Re: cwi IP: *.mlyniec.gda.pl 20.06.03, 19:52
        acro. duch w narodzie nie zginął. My się ataków ani jatek nie boimy, I co z
        tego, że zwierz jakiś skomentuje nasze słowa, a może nawet przeinaczy je czy
        jeszcze diagnozę psychoanalityczną każdemu autorowi postawi. Niech pisze co
        chce, wolno mu. Nam też.
        piaszczyste pozdrowionka! Saha..
    • Gość: lew_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 20.06.03, 20:43
      Acro..ty juz swoje pokazales...a co do ciebie mors...To wiekszego
      Faryzeusza jak ty to tu nie ma!!Tp by bylo.
    • Gość: lew_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 20.06.03, 20:45
      Mors teraz wiem dlaczego ci Fred grozil pobiciem:)...zanim ocenisz innych
      spojrz na siebie samego.
      • Gość: fonf Re: cwi IP: *.elartnet.pl 20.06.03, 23:33
        :))))))))))
      • Gość: Mors Re: cwi IP: *.acn.waw.pl 21.06.03, 01:41
        jak zwykle lew g.. wiesz, btw to nie ja oceniam, to ty oceniasz a w ogole co
        bede gadal z idiota (tak, teraz cie ocenilem).

        Plonk

        Mors
    • Gość: lew_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 22.06.03, 09:43
      Mors .jest super..mamy dokladnie te same opinie o siebie :))pozdrawiam:)...i
      nie boj sie . Ja nie bijam:))
      • jerzy.dombczak Re: cwi 23.06.03, 12:27
        ...mie prosze wiecej tych slow na dzi przytoczyc,
        bo ja to chyba wtedy na wagarach bylem, jak pani wew klasie
        mowila o tych slowach zaczynajacych sie na to dzi:)
        a o mie to lew nie pisze, ale ja mam wrazenie, ze lezy
        i robi pod siebie, no tak jakos no:)
        a ty zaba pracuj, bo ci za to nie placo ...czy jakos tak:)
        • Gość: zaba Re: cwi IP: *.e-lider.pl 23.06.03, 12:37
          ty sie tyz baszka wez do roboty, ty lachudro bez okularow:)
          • jerzy.dombczak Re: cwi 23.06.03, 12:47
            ...bezokularnika, bezokularnika bil bedziesz?!:)
            wot bladz, wot gnida!:)
    • Gość: lew_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 23.06.03, 20:08
      Rab ochlapusie ...wez przyslij na pieluchy:)..i wezcie sie obaj wreszcoie
      za robote..tak ze nastepny dzien ojca swietowac bedziecie mogli:))..jako
      swoje znaczy sie :)
      • jerzy.dombczak Re: cwi 24.06.03, 13:01
        ...powiem tak - zlap sie za swoj interes lfie:)
        a o moj sie nie troszcz, no chyba ze i na ciebie
        powial syndrom wielkopolski, ale tu uprzedze, ze
        ja (primo) juz nie w tym wieku, (sikundo) zdeklarowana
        lesba jestem:)
        • Gość: lew_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 24.06.03, 19:39
          Rab...ty jestes najwiekszym czatowym lapserdakiem tu...ja sie nie musze
          za moj interes lapac..bo
          reka go nie obejmie:))...a ty "to" juz masz za soba??:))))))))...a dziatki
          sa??::)) albos do dzis pasozytem byl i nadaremnie na tym swiecie
          zyl??:))))))))))))))))
          • senne_marzenie Re: cwi 24.06.03, 20:16
            zenujace. juz nawet nie szoking, tylko zenada.
          • basia.pelasia Re: cwi 25.06.03, 14:32
            ...wiesz, ponoc kiedy kaczka traci orientacje to nurkuje
            dupa w dol. To jak ulal pasuje do tego co tu wypisujesz.
            Szkoda czasu. Do swietego nigdy ...kiepie.


    • acro Re: cwi 25.06.03, 16:42
      lew cy ty mnie jesce kochos cy ty mnie jus nie kochos.?:-)

      pozdrawiam acro
    • Gość: lew_ Re: cwi IP: *.proxy.aol.com 25.06.03, 20:00
      Acro a dlaczego niue mialbym ciebie kochac??
      Rabarbian...ja jak z kims rozmawiam schodze na jego poziom:)..wiec sie nie
      dziw:)..papaty slodki..czy ty wyznajesz zasade ze tylko TY mozesz???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka