1 568 wyników w czasie 198 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Cybex Solution, a Cybex Solution X (początek wątku)

Jaka jest różnica między tymi dwoma fotelikami? -- Wózkomania

Re: Cybex Solution, a Cybex Solution X

Czyli wychodzi na to, że model X wyciąga się wyżej o 4 stopnie regulacji niż model bez X, dobrze zrozumiałam. Muszę przymierzyć syna do Concorda Lift Evo raz jeszcze, bo nie mogę patrzeć jak siada mi na podstawce, a młodej chciałam kupić Cybexa. Dzieciak (syn) ma 11 lat ok 146 cm, a ja za każdym r

cybex solution ..

https://www.skandic.de/Media/Shop/4250183709986.jpg o ile w PL jest do kupienia. Koszt okolo 400 PLN.

cybex solution

ja mam taki. jestem bardzo zadowolony bo mozna w nim nachylenie regulowac. oczywiscie nie tak jak w fotelikach dla maluchow ale wystarczy. tym bardziej, ze mlody podczas jazdy zwykle 1-2 godzn przesypia. jest dla dzeici tak od 15 do 30 kg.. i chyba 105 cm min. wagral w testach fotelikow AD

Cybex Solution

Wreszcie pojawiły się na allegro Cybexy Solution w starej cenie z sprawdzonego źródła. www.allegro.pl/item949777844_cybex_solution_4.html

cybex free czy solution x ? różnice?

czym się różnią te foteliki? cybex free nie ma testów? jeszcze mam trochę czasu na zmianę fotelika, ale tak się powoli rozglądam;) mam dla starszej cybexa solution s, już nie ma tego modelu a przynajmniej nie mogę znaleźć, jesteśmy zadowoleni z tego fotelika i dlatego dla młodszej też chce

Cybex solution (początek wątku)

Witam, proszę o podpowiedź, czy fotelik samochodowy cybex solution 15-36 będzie pasował do Toyoty corolli z 2003r (hatchback) i Citroena C3 2005r?.Dziękuję. Monika.

Re: Cybex solution

nawet może być isofixowy cybex-online.com/pl/carseats/solutionx-fix/lista-modeli-samochodow.html?no_cache=1

fotelik cybex solution a cybex solution plus (początek wątku)

Szukałam różnic między tymi dwoma fotelikami i znalazłam tylko różnicę w tapicerce. Powiedzce mi, czy naprawdę to jest taka zasadnicza różnica, że warto dopłacać 50 zł. (ceny z allegro) Nie mam możliwości zobaczyc tych fotelików na żywo, więc proszę o odpowiedź, kto widział te obydwa foteliki. --

Re: fotelik cybex solution a cybex solution plus

Oglądałam oba foteliki na żywo. Macałam. I oba są jednakowo miękkie jak dla mnie. Różnica jest tylko w tapicerce. Wybrałam zwykłą tapicerkę, bo w poprzednim foteliku miałam welurową i strasznie szybko się zniszczyła - uklepała się i odgniotła w miejscu siedzenia, wszystkie kurze sie jej czepia

Cybex Solution Plus czy Cybex Solution S??? (początek wątku)

Pomocy!! Osiołkowi w żłoby dano...:) Zdecydowaliśmy się na Cybexa, ale ciągle nie wiem jaki model Plus czy Solution S??? Różnica w cenie 20 zł jest już właściwie nieistotna. W którym będzie wygodniej 3,5 latkowi? Czy gdzieś w Warszawie można przymierzyć szkraba do tych fotelików? Acha, czy model

Re: Cybex Solution Plus czy Cybex Solution S???

poszukaj w archiwum - jest bardzo dokladnie wytlumaczone czym sie roznia. pod wzgledem bezpieczenstwa lepszy jest S, ale nie ma welurowej tapicerki. tez mialam dylemat, ale kupilam w koncu S - kupuje go w koncu po to, by byl bezpieczny, a nie tylko ladny :) aha, moja cora jest bardzo zadowolon

Cybex Solution czy Solution X? (początek wątku)

W wątku o fotelikach 15-36kg ktoś narzekał na solutiona że główka dziecka nienaturalnie opada podczas snu, ale nie doszłam na 100% w którym tak się dzieje? Czy w Solution czy solution X ??? Doczytałmteż na internecie ze solution ma jakiś podnóżek czy faktycznie

Re: Cybex Solution czy Solution X?

ja mam cybexa starszego (bez X). podnóżek jest beznadziejny i w ogóle go nie używam. do zagłówka nic nie mam - jak jest odchylony to głowa jej nie spada podczas spania. ja mam możliwość odchylenia fotela, więc na dłuższa tras rozkładam fotelik i nie przechyla się. nic nie skrzypi. w moim fotelik

Cybex Solution Plus

Pasuje do Opla Astry i Seata Toledo. Do Fiata Dukato absolutnie nie i podejrzewam że do reszty samochodów z pionowymi siedzeniami

Re: Cybex Solution Plus

Czy ktoś jeszcze używa Cybexa? Jakie wrażenia? Bo przymierzamy się do kupna... aga

cybex solution x (początek wątku)

Chcemy kupić fotelik z przedziału 15 - 36. Córka ma 4 i pól roku jest drobniuteńka, wygląda na trzy latka. Ma niecały metr wzrostu, waży 14 kg. Nasz samochód to opel vectra bez iso fix. Podoba mi się cybex solution x, bo wraz z podnoszeniem zagłówka osłony ramion też idą w górę. W innych fotelikach

Re: cybex solution x

Dzięki ilhenny! Decyzja podjęta, kupujemy cybex solution x. Jeszcze tylko pozostał wybór koloru tapicerki ;-) trudna sprawa będzie, bo każdemu podoba się inny kolor ;-) córka oczywiście chce różowy... :-/

Fotelik Cybex Solution (początek wątku)

Witam, mam pytanie czy Fotelik Cybex Solution będzie pasował do Skody Fabii dla dziecka ok 18 kg ?

Re: Fotelik Cybex Solution

Będzie pasował.

1 2 3 4 5 6