1 139 480 wyników w czasie 447 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

imiona, imiona, imiona ..... (początek wątku)

Dziewczyny, mój brat, mieszkający w UK dał córeczce na imię Zara Hannah - w Polsce wielkie oburzenie, bo ZARA to siec sklepów i "ZARA przyjdę na obiad". Znajomi brata spodziewają się blizniaków, są Polakami, lecz od dawna mieszkają w UK i tam chcą pozostac, wybrali imiona Vincent i Sophia

Re: imiona, imiona, imiona .....

coz nie dalej jak w sobote spotkalam sie ze znajomymi i dyskutowalysmy o nadawaniu imion dzieciom... problemu nie maja ci, ktorzy sa w zwiazkach polak-polka,jesli jeszcze do tego planuja wrocic kiedys do kraju, sprawa wydaje sie prosta... zwiazki mieszane moga napotkac pokomplikowanie

imiona imiona imiona :)

a na zakonczenie dyskusji o imionkach tabeleczka z najpopularniejszymi imionami nadawanymi w Warszawce :) www.gorny.najlepsze.pl/imiona/index.php

Imiona

ze szczęścia, bo zgodnie podobała nam sie MAJA. A kiedy przywiozłam małe zawiniątko do domku, moja 3,5 letnia wówczas siostrzenica spytała: - Ciociu czy ona będzie latać...???? Dziś podoba mi się Oliwka i Jagódka. Jeśli chodzi o imię dla chłopca - nie mam zielonego pojęcia... :-{ Okaże się !

Imię, imię, imię. . . !!!!! (początek wątku)

Dla Córy, jest juz na swiecie. Miala byc chłopcem - Maurycy Melchior. Mamy juz starsza Córkę- Florentyne. Jakies propozycje?? Kusi mnie jakies staropolskie imię;P Czekam na propozycje;))

Re: Imię, imię, imię. . . !!!!!

Stefania, Michalina, Waleria, Felicja?

imiona, imiona... (początek wątku)

czy wy chciałybyście mieć takie imiona jak tu wymieniacie? chodzi mi o te najbardziej wyszukane? bo ja chyba bym wolała jakieś popularne, bo co niektóre to chyba trochę za bardzo wymyslają. czy dzieci będą Wam kiedys za nie wdzięczne? zastanówcie się trochę.

Re: imiona, imiona...

Bedac mala dziewczynka (o czym pisalam na Forum), nazwalam sie Ingą:). Teraz nie chcialabym miec tak na imie. Moglabym nosic takie imiona jak: Klara, Konstancja, Irena (tak mam na drugie), Bogna. Chyba najbardziej pasowalaby do mnie Łucja. -- Piękne imię jest gwiazdą zawieszoną na skroni

imiona, imiona...

-- Antek ma imię po moim dziadku, zawsze mi się to imię podobało i zawsze wiedziałam, że tak nazwę kiedyś synka, ale w między czasie stało się ono strasznie popularne i to mnie martwi, ale postanowiłam przez to nie rezygnować ze wcześniejszych marzeń... Helenkę wymyślił Szymek a ja się

imię -pomoc

dziewczyny, Wiem, że ile osób tyle opinii, ale tak się już od paru miesięcy zastanawiam i zawsze może Wy rzucicie mi swoje światełko. Chodzi mi o imię dla naszej Małej, która miała być chłopcem - Maxem ;-)) Byliśmy totalnie nieprzygotowani na imię żeńskie, w końcu padła Hanna i tak

imiona, imiona

Gosia, ja mam termin na 8 wrzesnia, a wiec dzien po Tobie! Super pomysł z tymi imionami... W sobotę nie mogłam długo zasnąć i właśnie wymyślałam sobie imiona dla Fasolki... Wymyśliłam JAKUB lub IZABELA, ale jak mój mąż na drugi dzień usłyszał to stwierdził, że brzydkie i nie ma mowy! Tak

Re: imiona, imiona

Pozczas bezsennych nocy tez rozmyslam nad imionami. Na razie naszym faworytem dla chlopczyka jest Janek (nie Jan, ale Janek). Dla dziewczynki jeszcze nie jestem pewna. Mezowi podoba sie Nadia, Natasza. Ja jeszcze sie zastanawiam. Musze chyba poszperac w podforum 'imiona'. Sugar -- Mama

imię, imiona

-- asimka Witam o ile mi wiadomo to miało być o imionach a nie o obrażaniu siebie nawzajem ale cóż to kultura ludzka,co do imion to nie zauważyłam aby rodzice rekompensowali swoim dzieciom brak wykształcenia-imieniem,ja posiadam wykształcenie magisterskie i swojemu dziecku dałam na imię

Re: imię, imiona

No moja mama tego nie czuła chyba... (żart) Piotrów jak mrówków, a mogłem mieć na imię, chociażby, Przemysław. Teraz co ja mam z tego? Krzykniesz w tłumie "Piotrek!", to się połowa ludzi odwróci...

Re:Imiona imiona

Moja córka czyta i ogląda wszystko, co z obywatelem Kubusiem Puchatkiem związane. I okazuje sie,że świat puchatkowy jest o wiele bogatszy niż sie wydaje, bo nagle znika (a może jest obok) Sowa Przemądrzała, a pojawia się Pan Sowa (niemal Pana Sonik). Ale dlaczego? Dlaczego? Chyba nie wynika to

Re:Imiona imiona

To teraz w szkole można łatwo oblać z lektury Kubusia Puchatka (o ile wersją obowiązującą jest przekład Ireny Wielkiej Tuwim), bo łatwo sprawdzić kto czytał przekład IT, kto zna wersję Wandy Chotomskiej, kto film kinowy,kto telewizyjne wersje, kto filmy z pirackich płyt, a kto inne wersje ksią

Imię jak imię

A jakie ci się z inteligentnymi rodzicami kojarzy? Oliwia? Martyna? Zofia? (że tak z listy zaczerpnę) -- "Jakby im tak odjąć trochę jedzenia a dołożyć roboty, to zaraz by się im głupot odechciało"

Imiona słowiańskie

Gość portalu: janek344 napisał(a): > Z wyjątkiem Wojciecha nie nadano w minionym roku ani jednemu dziecku polskiego > słowiańskiego imienia. Słucham? > Gdzie Stanisław, We Warszawie o jedno miejsce za Wojciechem (17, 16). W SBG 93 nadania, co zgodnie z doświadczeniem

imiona jak imiona

a co powiecie o geniuszach podejmujących bardziej ważkie dla siebie i innych decyzje na podstawie np znaków zodiaku? :-D

Re: Pierwsza miłość w przedszkolu: czy to możliwe

Po pierwsze nie imię świadczy o kwalifikacjach i jeżeli dla kogoś jedynym kryterium przy wyborze pracowników jest imię świadczy to tylko o jego głupocie i nie wróży długiego istnienia na rynku. Po drugie jak dla mnie irytujące są imiona typu: kewin, denis, nikol którymi zazwyczaj szczycą się

1 2 3 4 5 6