150 wyników w czasie 32 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Planowanie wyjazdu integracyjnego

Jaka znowu Halinka... 🙄 To juz Kasia bylo ladniej. Halinka to staroswieckie imie. Wlasnie BOlenko polecilam na sasiednim watku twoja rekomendacje l' Biotica. To dziala faktycznie i zmuszcza te piety.

Re: Kotka znowu chora, doradzcie

tilijka123 napisała: > zalamana_500 napisała: > > > kasia_piet napisała: > > > > > Brak odporności, nie jest wyleczona do końca. Postawiłabym na długi > e podn > > oszeni > > > e odporności. > > > > Co

Re: Kotka znowu chora, doradzcie

zalamana_500 napisała: > kasia_piet napisała: > > > Brak odporności, nie jest wyleczona do końca. Postawiłabym na długie podn > oszeni > > e odporności. > > Co się podaję przy zwiększaniu odporności? Są jakieś leki suplementy? Ja podaję

Re: Gdzie te kocie bidy? - długi wątek

kasia_piet napisała: > Mamymusia czeka na kasę na sterylizację, wiejskie warunki, sterylizacja urzedow > a. Może spróbuj załatwić kasę tu? www.facebook.com/powszechna.sterylizacja/

Re: Modne języki - rosyjski?...

Kasia_piet: > Ostatecznie doszliśmy do wniosku, ze paranoją jest planowanie dziecku zycia, jak ono samo ma 12,5 roku (nasz przypadek, bo corka idzie do gimnazjum). No to bardzo źle zrobiliście. Tak naprawdę to już od przedszkola/podstawówki dziecko powinno wiedzieć czego chce. Gość

Re: Hybryda

kasia_piet napisała: > Znam osoby, które mówią, > że robią hybrydę od 2 lat non stop i nic im nie jest w paznokcie. Hmm... jedna > k jest. Ty wiesz lepiej :D

Re: Kota mi się chce

kasia_piet napisała: > I po co weszlam w ten wątek? Po to, żeby kot(y) znalazł(y) dom:) Prosimy o zdjęcia! -- snajper55 napisał: > Dania wege dają się zjeść, tylko trzeba do nich mięsa dołożyć.

Re: Wasze młode dorosłe dzieci- będa się szczepić

kasia_piet napisała: > Chcą, 21-latek, Warszawa, na koniec maja Astra Zeneka, drugie chorowało ze mną, > wiec musimy odczekać 3 miesiace Super. Zawsze możesz dzwonić na 989 i próbować przyspieszyć. Ja sobie zmieniałam 4-krotnie i załapałam się na kwiecień. Córka zadowolona z 21

Re: Zrobiłabym amnestię maturalną

kasia_piet napisała: > Drugi termin ma byc. I dobrze, bo parę osób może utknąć na kwarantannie,. Tylko > czy po tym drugim terminie zdązą sie zrekrutowac na uczelnie? Chyba nie za bar > dzo... Co do dojazdu na maturę - poradzą sobie, są dorośli. Kilka możliwości j > uż tu

Re: Kto jest na kwarantannie?

kasia_piet napisała: > Moga kilka razy dziennie przyjechać. Moze sprawdzac tez WOT. I trzeba aplikacje > kwarantanna zainstalowac. A jak ktoś nie ma telefonu z netem?

Re: Czym jest średnica

kasia_piet napisała: > Żle patrzysz. > Wprowadzenie do fizyki złożoności. Fizyka statystyczna sieci złożonych > Synteza radionuklidów i ich zastosowanie w medycynie jądrowej > Monitoring organizmów genetycznie zmodyfikowanych A, to przepraszam. Nie przeglądałem wszystkich

1 2 3 4 5 6