-- "...związek z mężczyzną ma być wzbogaceniem życia,a nie jedynym jego sensem".
-- "Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie jest tego zdania, ale ma nadzieję."
Dzieci a nawet bywalcy kawiarni i wszyscy głodni i w komorach... Potworność! No regularna sodomia z gomorią!
mjot1 napisał: > Dzieci a nawet bywalcy kawiarni i wszyscy głodni i w komorach... > Potworność! No i wlasnie dlatego palenie papierosow we wszelkich miejscach publicznych oraz w mieszkaniach prywatnych przy dzieciach powinno byc absolutnie i bezwglednie zakazane. > No
co się dzieje zpako świrkiem szmyciem i jowiszem czy kiedyś zagrają dla ludzi w Radziejowie fajnie by było ich jeszcze ułyszeć czy ktoś też tak uważa
może dzięki naszym wypowiedziom skłonimy ich do działania kto jest za
Czy ktoś wie czy jest szansa na to żeby oni zagrali choć jeden koncert w pierwszym składzie z Pakiem Domanem Jowiszem i Szmyciem
Nie ma :)
Jeżeli dobrze rozumiem, to nie jest to jednak komora próżniowa, jeżeli w środku są gazy trujące, a potem powietrze, czyli gaz. Zatem jest to komora gazowa.
To wspaniała informacja, wszystko co wzbogaca Kraków, Polską naukę i kulturę jest wielkim dobrem - gratuluję
Ludzie którzy widzieli go na żywo mówią że ma dwie komory w kadłubie i dwie w skrzydłach
nie widze ich tych klap znaczy sie ale twierdzisz ze sa wiec przyjmuje ze sa jednoczesciowe te w centroplacie widac bardzo wyraznie na zdjeciu ktore linknalem.dlatego pytam czy komory uzbrojenia w gondolach silnikow sa zamykane jednoczesciowa klapa?
@doomsday: jestes bezmozgowcem! Niemcy zamordowali okolo 6 mln POLSKICH obywateli, nie bawiac sie w segregacje wg narodowosci. W Oswiecimiu zginelo ok. 6 mln ofiar, duza ich czesc to byli tez Polacy. To sa fakty historyczne!
nie chcę się spierać, tylko prostuję, żeby tacy jak doomsday nie wykorzystali tego w dyskusji, nie użyli jako "argumentu" wspierającego negacjonizm.
CZY KTOŚ WIE GDZIE W LEGNICY ZNAJDUJE SIĘ KOMORA SOLNA?
mam takie przeczucie,że nigdzie.... najbliższa jest we Wrocławiu albo w Karpaczu. pozdrawiam -- tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10002;107/st/20040512/n/Szymonek/dt/5/k/a
czy ktoś stosował??? albo ma jakaś kompetentną wiedzę na ten temat??
Witam jesteśmy właścicielami pojedyńczej komory hiperbarycznej znajdującej się w centrum warszawy zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat hiperbarii tlenowej na naszej stronie internetowej www.atamed.com.pl
DLACZEGO HIPERBARIA TLENOWA JEST TAK SKUTECZNA W LECZENIU BORELIOZY? Borrelia jako bakteria beztlenowa nie potrafi funkcjonować w środowisku tlenowym. Dlatego też wysokie stężenie tlenu w warunkach hiperbarii tlenowej jest dla niej zabójcze. Ponadto terapia w komorze hiperbarycznej
sa stosowalam i stsuje caly czas co jakis czas. Komora to lek na cale zlo tego swiata. Aktywuje komorki macierzyste, nawet 6 krotnie, najlepiej sprawdzcie sobie strone jednej z hiperbarii, oni zawsze tam maja opis co i jak dziala i na co. Ja chodze w Sopocie, jest fajna cenowo i jak dla mnie