17.03.13, 08:14
co się dzieje zpako świrkiem szmyciem i jowiszem czy kiedyś zagrają dla ludzi w Radziejowie fajnie by było ich jeszcze ułyszeć czy ktoś też tak uważa
Obserwuj wątek
    • lu123lu321 Re: komora 17.03.13, 08:15
      może dzięki naszym wypowiedziom skłonimy ich do działania kto jest za

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka