lu123lu321 17.03.13, 08:14 co się dzieje zpako świrkiem szmyciem i jowiszem czy kiedyś zagrają dla ludzi w Radziejowie fajnie by było ich jeszcze ułyszeć czy ktoś też tak uważa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lu123lu321 Re: komora 17.03.13, 08:15 może dzięki naszym wypowiedziom skłonimy ich do działania kto jest za Odpowiedz Link Zgłoś