jest w Krakowie centrum medycyny niekonwencjonalnej i informacyjnej LALIMA Diamond med. Osobiście uważam iż jest to jeden z najbardziej profesjonalnych gabinetów medycyny naturalnej. Specjalizują się w diagnostyce i terapii metodą dr. Volla. Od kilku lat zmagam się z chorobą autoimmunologiczną
do zaburzenia informacji międzykomórkowej, dolegliwości i chorób. Diagnostykę i metodę oczyszczenia organizmu metodą dr Volla przeprowadzono w LALIMA Diamond Med w Krakowie, w sumie odbyłam 3 sesje terapeutyczne w latach 2019-2021. Kilka lat temu zdiagnozowano u mnie chorobę autoimmunologiczną
kremie nie pisać. Ponieważ mam swój mały sukces w tej nierównej walce z AZS dokładam więc swoją cegiełkę. 5 miesięcy naturo terapii w krakowskim centrum Lalima i spora poprawa. O wyleczeniu na razie nie ma mowy. Adres tu
omartynelka - ja ci odpowiem. Założyłaś konto na forum gazeta.pl tylko po to, żeby napisać ten post. Nick zenchist też tu jest nowy. I oboje "przypadkowo" o tej samej firmie piszecie. Ty niby pytasz, on wprost wychwala. Żenada. Jak żałosna musi być ta firma, że się do takich metod posuwa. Ktoś
Czy ktoś może coś napisać konkretnie na temat tego centrum ? Nie chodzi mi o metodę diagnostyki, tylko czy znają się w Lalimie na rzeczy.
trochę tak jak Yeti to zakwaszenie :-) ale faktycznie występuje u wielu osób. Także sposoby radzenia sobie z nim są różne , choć podstawa to odpowiednia dieta (wcale nie odchudzająca) i sport. Mi zakwaszenie wyszło gdy byłem w centrum medycznym Lalima
Mogę polecić Centrum Lalima Kraków. Mogę - bo korzystałam. Diagnostyka to początek. Ważne, żeby była trafna. Ważniejsza jest jednak terapia terapia. Ja byłam na 8 miesięcznej. Borelioza prawie przyspawała mnie już do łóżka. Teraz funkcjonuję w miarę normalnie. Ale wybór formy leczenia niech każdy
Ja chodziłem po lekarzach 6 miesięcy, ale bez sukcesów. Na prawdę nie miałem nic przeciwko temu, by któryś z nich powiedział mi: "dolega panu to i to". Nie jestem wrogo nastawiony do medycyny. Jem ibuprom na gorączkę, antybiotyk przy zapaleniu oskrzeli itd. Test Volla robiłem w Centrum Lalima w
Interesuje mnie komplet badań podobnych jak oferuje Lalima Kraków. Cztery w jednym. Jaka cena ?
Ja jestem właśnie po 6 miesięcznej terapii. Powiem tak - efekt jest. Mogę funkcjonować, a nie być jak warzywko. Dokładnie tak jak napisałeś - zaczęłam od testu EAV i VEGA TEST. Potem terapia, dobór diety. Ja akurat byłam tu: http://lalima.p Lalima EAV choć w Krakowie takich punktów przybywa coraz
początek. Terapia jest konieczna. Drogo - niedrogo. Sam test robiłam w Centrum Lalima www.lalima.pl ale punktów w Krakowie jest kilka. Tam miałam najbliżej. Droższa jest terapia. Ale w sumie jak policzę ile wydawałam na antybiotyki i inne historie... Tak jak piszę - to jest moja historia, a każdy sam musi
Tu jeszcze możesz sie zgłosic: www.lalima-lublin.pl/. wykonują dokładnie i komleksowo badania na obecnosc pasozytywo, no i cenowo nie ma tragedii. Na NFZ to trzeba czekac kilka miechów, a jak sie już naprawde źle czujesz, to
lalima-lublin.pl/badania-eav-vega-dirp-biorezonans-lublin/test-na-pasozyty-lublin , ja akurat w Lublinie ale wiem że tymi metodami diagnozują i w innych miastach. Poszukaj w swoim mieście , polecam , a ponad to odrobaczanie innymi metodami nawet bez diagnozy powinni to robić wszyscy przynajmniej raz w roku . Dzieci obowiązkowo po sezonie letnim. powodzenia