587 370 wyników w czasie 237 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Pas pasem a pasmo pasmem

rozdzielone namalowana linia albo pasem do skrecania w lewo. "Autostrada" 101 ma dwie jezdnie a na kazdej od trzech do czterech pasow, i wszystkie dobrodziejstwa autostrady jak na przyklad brak bezposrednich zjazdow do czyjegos garazu co a i owszem jest pospolite na drodze 1. Kazda z nich ma inna

Re: Pas pasem a pasmo pasmem

No to jaki jest limit na tej drodze, który kierowcy przekraczaja? -- Pozdrawiam, galtom Bóg kazał Abrahamowi zabić syna - paradoks...

z pasem, z pasem!

Dzien dziecka za pasem! (początek wątku)

Hop hop Jak swietujecie swieto latorosli? Macie jakies fajne pomysly do wykorzystania? Bo mowiac szczerze mam zagwozdke. Pozdrowienia dla wszystkich juz nie dzieci

Pasem.

Przylać parę razy i będzie dobrze.

Pas, pas, pas.

bonobo44 napisał: > To raczej czysto hipotetyczny wyniczek... dodawanka 2-3 założeń > prosto z sufitu... > a bynajmniej nie wynik doświadczenia... > a to wielka, jak sama całka z tkaniny rzeczywistości, różniczka! Dobra, graj te dwa bez. Nie będę kontrował, więc i tak nie

Pas!

bonobo44 napisał: ... a z czymś takim dyskutować się nie da. -- "Everyone who believes in telekinesis, raise my hand." -- James Randi

Lewym pasem

Dlaczego lewym ? Prawy i środkowy też były zajęte ? W Polsce obowiązuje ruch prawostronny.

Lewym pasem się wyprzedza!

Jest ruch prawostronny, lewy pas służy wyłącznie do wyprzedzania. Uporczywa jazda lewym pasem jest wykroczeniem.

pasem ich

Gó..arzeria, wzięli by się do nauki

Re: pasem ich

bopin napisał: > Gó..arzeria, wzięli by się do nauki Nie zdążą - mają skrócony rok szkolny...

bicie pasem...

Pamiętam jak byłem mały to rodzice nas bili ale tylko i wyłącznie za kłamstwo.Dostawało się lanie pasiorem przez spodnie.Wraz z bratem bliżniakiem jednak obmyśliliśmy "ulepszenie".Często wywiadówki były jesienią i zimą,tak że kalesonki przydawały się jak znalazł:)Z czasem jednak nasz pomysł

Re: Lanie normą wychowawczą (Newsweek) ?????

...niestety nie...pas jest środkiem głownym... rodzice docierają do dzieci, że tak napiszę: boleśnie!

Pasy, linie,pasy,pasy (początek wątku)

Wszyscy narzekają na ,,komunę,,, mam trochę lat ale za tzw. ,,komuny,, przed dniem 1 Maja całe miasto miało wymalowane pasy dla pieszych i linie na ulicach, często krawezniki - było czysto i posprzątane, w całym mieście sadzono kwiaty, ozdabiano klomby itd. Teraz nie można powiedzieć że

Re: Pasy, linie,pasy,pasy

Życie ludzkie jest bezcenne,to wiemy,ale jak dotrzeć do świadomości ludzi jak i kiedy można wejść i przejść po pasach bezpiecznie.Brak kontroli policyjnej powoduje ignorowanie kierowców przez przechodniów,stykam się z taką sytuacją codziennie.Z drugiej strony nie mogę zrozumieć tego

lanie pasem

.

Pas, pas!!

> Natomiast pisanie o kimkolwiek per "ruska świnia" świadczy o kompletnym braku > kultury. Jestem ciekawa, jak wygląda autor tego wątku, to po pierwsze, a po drugie czy dama jego serca jest ósmym cudem świata? Szczerze mówiąc na widok tytułu tego wątku myślałam, że ktoś pisze o Bre

1 2 3 4 5 6