rozdzielone namalowana linia albo pasem do skrecania w lewo. "Autostrada" 101 ma dwie jezdnie a na kazdej od trzech do czterech pasow, i wszystkie dobrodziejstwa autostrady jak na przyklad brak bezposrednich zjazdow do czyjegos garazu co a i owszem jest pospolite na drodze 1. Kazda z nich ma inna
No to jaki jest limit na tej drodze, który kierowcy przekraczaja? -- Pozdrawiam, galtom Bóg kazał Abrahamowi zabić syna - paradoks...
Hop hop Jak swietujecie swieto latorosli? Macie jakies fajne pomysly do wykorzystania? Bo mowiac szczerze mam zagwozdke. Pozdrowienia dla wszystkich juz nie dzieci
Przylać parę razy i będzie dobrze.
bonobo44 napisał: > To raczej czysto hipotetyczny wyniczek... dodawanka 2-3 założeń > prosto z sufitu... > a bynajmniej nie wynik doświadczenia... > a to wielka, jak sama całka z tkaniny rzeczywistości, różniczka! Dobra, graj te dwa bez. Nie będę kontrował, więc i tak nie
bonobo44 napisał: ... a z czymś takim dyskutować się nie da. -- "Everyone who believes in telekinesis, raise my hand." -- James Randi
Dlaczego lewym ? Prawy i środkowy też były zajęte ? W Polsce obowiązuje ruch prawostronny.
Jest ruch prawostronny, lewy pas służy wyłącznie do wyprzedzania. Uporczywa jazda lewym pasem jest wykroczeniem.
Gó..arzeria, wzięli by się do nauki
bopin napisał: > Gó..arzeria, wzięli by się do nauki Nie zdążą - mają skrócony rok szkolny...
Pamiętam jak byłem mały to rodzice nas bili ale tylko i wyłącznie za kłamstwo.Dostawało się lanie pasiorem przez spodnie.Wraz z bratem bliżniakiem jednak obmyśliliśmy "ulepszenie".Często wywiadówki były jesienią i zimą,tak że kalesonki przydawały się jak znalazł:)Z czasem jednak nasz pomysł
...niestety nie...pas jest środkiem głownym... rodzice docierają do dzieci, że tak napiszę: boleśnie!
Wszyscy narzekają na ,,komunę,,, mam trochę lat ale za tzw. ,,komuny,, przed dniem 1 Maja całe miasto miało wymalowane pasy dla pieszych i linie na ulicach, często krawezniki - było czysto i posprzątane, w całym mieście sadzono kwiaty, ozdabiano klomby itd. Teraz nie można powiedzieć że
Życie ludzkie jest bezcenne,to wiemy,ale jak dotrzeć do świadomości ludzi jak i kiedy można wejść i przejść po pasach bezpiecznie.Brak kontroli policyjnej powoduje ignorowanie kierowców przez przechodniów,stykam się z taką sytuacją codziennie.Z drugiej strony nie mogę zrozumieć tego
> Natomiast pisanie o kimkolwiek per "ruska świnia" świadczy o kompletnym braku > kultury. Jestem ciekawa, jak wygląda autor tego wątku, to po pierwsze, a po drugie czy dama jego serca jest ósmym cudem świata? Szczerze mówiąc na widok tytułu tego wątku myślałam, że ktoś pisze o Bre