Gość: brrr IP: *.adsl.inetia.pl 21.09.09, 13:14 Wpuścić taki wpier...l że na widok wiaduktu dostawali by schizy. Ciekawe co na to eksperci od bezstresowego wychowania Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bbb Nastolatki rzucały z wiaduktu kamieniami w auta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.09, 13:20 mózg na ścianie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kubafon Re: Nastolatki rzucały z wiaduktu kamieniami w au IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.09, 13:50 jak widzę "wpie... dobry na wszystko :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viceversa Re: Nastolatki rzucały z wiaduktu kamieniami w au IP: *.chello.pl 21.09.09, 14:10 Ja to bym bachory wsadził do samochodu i zaiwaniałbym z dużą szybkością pod ten sam wiadukt a na wiadukcie postawiłbym ekipę z kamieniami i wio kanonade w autko z bachorami, i jeździmy tam i spowrotem tak długo aż wszystkie bachory na przednim siedzeniu nasrają w gacie ze strachu, myślę że po takiej lekcji bachor zrozumiał by jakie zagrożenie powodował,a potem dopiero solidny wpie... i tylko patrzeć czy równo puchnie, odpoczynek... i od nowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ffff Re: Nastolatki rzucały z wiaduktu kamieniami w au IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.09, 14:42 Tak, tak! A potem do smoły i w pierze!! O tak! Niech mają gó...arze!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HH Walnąć każdemu kamieniem w łeb... IP: *.comarch.com 21.09.09, 14:02 ... to będzie wiedzieć jak to jest. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pazdzioch Nastolatki rzucały z wiaduktu kamieniami w auta IP: *.devs.futuro.pl 21.09.09, 14:48 do zakonu z nimi - niech braciszkowie obejma ich czula opieka i wychowaja na ludzi :PPP Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egon Re: Nastolatki tez mordercami sa! IP: *.dip.t-dialin.net 21.09.09, 16:11 www.bz-berlin.de/multimedia/archive/00007/8890553- Frau_von_Holz_7863i.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomasz Pewnie chodziło nie o ulicę Jeziorańską... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.09, 18:32 tylko Nowaka-Jeziorańskiego, czyli DK88 wiadukt kolejowy obok C.H. Plejada. Ale to tylko szczegół, bo problem nudzących się gó...arzy pozostaje. Pewnie mamusia piła sobie w tym czasie kawę i miała spokój. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jinx Nastolatki rzucały z wiaduktu kamieniami w auta IP: *.sileman.net.pl 21.09.09, 18:33 W Bytomiu nie ma ulicy Jeziorańskiej. Chodzi chyba o aleję Jana Nowaka-Jeziorańskiego, gdzie mieszczą się centra handlowe na trasie Bytom-Gliwice. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sk Re: Nastolatki rzucały z wiaduktu kamieniami w au IP: *.proxy.aol.com 21.09.09, 18:52 Okaze sie ,ze zadnej kary nie poniosa. Za mala szkodliwosc spoleczna. To tylko dzieciece wyglupy. Juz byly ofiary smiertelne. Juz byly dramaty ludzkie. 13 - 14 lat to chyba juz ma taki swoja logike ma swoj rozum? Albo ja sie mylie. Podac ich dane ukazac ich na zdjeciach. Nie widza ich wszyscy. Dane: imie i nazwisko - Imie rodzicow - Miejsce zamieszkania - Szkola w ktorej jest uczniem Za kumuny obowiazywala taka formalnosc. Skutkowala! Odpowiedz Link Zgłoś