Dodaj do ulubionych

Nastolatki rzucały z wiaduktu kamieniami w auta

IP: *.adsl.inetia.pl 21.09.09, 13:14
Wpuścić taki wpier...l że na widok wiaduktu dostawali by schizy.
Ciekawe co na to eksperci od bezstresowego wychowania
Obserwuj wątek
    • Gość: bbb Nastolatki rzucały z wiaduktu kamieniami w auta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.09, 13:20
      mózg na ścianie
    • Gość: kubafon Re: Nastolatki rzucały z wiaduktu kamieniami w au IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.09, 13:50
      jak widzę "wpie... dobry na wszystko :)
      • Gość: Viceversa Re: Nastolatki rzucały z wiaduktu kamieniami w au IP: *.chello.pl 21.09.09, 14:10
        Ja to bym bachory wsadził do samochodu i zaiwaniałbym z dużą szybkością pod ten
        sam wiadukt a na wiadukcie postawiłbym ekipę
        z kamieniami i wio kanonade w autko z bachorami, i jeździmy tam i spowrotem tak
        długo aż wszystkie bachory na przednim siedzeniu nasrają
        w gacie ze strachu, myślę że po takiej lekcji bachor zrozumiał by
        jakie zagrożenie powodował,a potem dopiero solidny wpie...
        i tylko patrzeć czy równo puchnie, odpoczynek... i od nowa.
        • Gość: ffff Re: Nastolatki rzucały z wiaduktu kamieniami w au IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.09, 14:42
          Tak, tak! A potem do smoły i w pierze!! O tak! Niech mają gó...arze!!
    • Gość: HH Walnąć każdemu kamieniem w łeb... IP: *.comarch.com 21.09.09, 14:02
      ... to będzie wiedzieć jak to jest.
    • Gość: pazdzioch Nastolatki rzucały z wiaduktu kamieniami w auta IP: *.devs.futuro.pl 21.09.09, 14:48
      do zakonu z nimi - niech braciszkowie obejma ich czula opieka i wychowaja na ludzi :PPP
      • Gość: Egon Re: Nastolatki tez mordercami sa! IP: *.dip.t-dialin.net 21.09.09, 16:11
        www.bz-berlin.de/multimedia/archive/00007/8890553-
        Frau_von_Holz_7863i.jpg
    • Gość: Tomasz Pewnie chodziło nie o ulicę Jeziorańską... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.09, 18:32
      tylko Nowaka-Jeziorańskiego, czyli DK88 wiadukt kolejowy obok C.H. Plejada. Ale
      to tylko szczegół, bo problem nudzących się gó...arzy pozostaje. Pewnie mamusia
      piła sobie w tym czasie kawę i miała spokój.
    • Gość: jinx Nastolatki rzucały z wiaduktu kamieniami w auta IP: *.sileman.net.pl 21.09.09, 18:33
      W Bytomiu nie ma ulicy Jeziorańskiej. Chodzi chyba o aleję Jana
      Nowaka-Jeziorańskiego, gdzie mieszczą się centra handlowe na trasie Bytom-Gliwice.
      • Gość: Sk Re: Nastolatki rzucały z wiaduktu kamieniami w au IP: *.proxy.aol.com 21.09.09, 18:52
        Okaze sie ,ze zadnej kary nie poniosa. Za mala szkodliwosc spoleczna.
        To tylko dzieciece wyglupy.
        Juz byly ofiary smiertelne. Juz byly dramaty ludzkie. 13 - 14 lat to
        chyba juz ma taki swoja logike ma swoj rozum? Albo ja sie mylie.
        Podac ich dane ukazac ich na zdjeciach. Nie widza ich wszyscy.
        Dane: imie i nazwisko
        - Imie rodzicow
        - Miejsce zamieszkania
        - Szkola w ktorej jest uczniem
        Za kumuny obowiazywala taka formalnosc. Skutkowala!
    • krakus24a lanie pasem 21.09.09, 19:42
      .
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka