23 wyników w czasie 71 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Skuteczne usuwanie "przydasiów"

Mnie się wydaje, że każdy wie, co z tym wszystkim zrobić i problem nie jest w tym co i jak zrobić, ale jak pokonać własna niechęć przed pozbywaniem się rzeczy. Przyczyny niechęci mogą być takie jak sentyment, żal pieniędzy wydanych na zakup, przeświadczenie o możliwości przydania się w mrocznej

Re: obrastacie?

Obrastacie. Ale regularnie, od pewnego czasu pozbywam się tzw. przydasiów :D Oczyszczam przestrzeń wokół siebie :)

Re: Ile potrzebujecie

Ja, w marę regularnie, pozbywam się przydasiów. Swoich a szczególnie Młodego ;-) Ten to dopiero przydasie :D:D

Re: Marcowe trele-morele

Wygląda na to, że balamuk zapoczątkował akcję pozbywania sie przydasiów. Wiosenną. Coroczną ;) Bardzo przydatną. Tylko zebrać się trudno, zacząć, jak się zacznie to już pójdzie ;) Za oknem mróz, solidnie zamrożone auta na parkingu. Słonice już są, dadzą radę. Dobrego dnia. -- ,,Dobrze jest

Re: Fobie, schizy i inne odchyły :)

Norma kociu.Powiem więcej - jeżeli wyrzucasz co zbędne, to podziwiam.Ciężko bardzo pozbywam się ''przydasiów''.Niby w tym się przez ostatni rok nie chodziło( taaaak, przez rok ), ale ''przydasię''.Może gdybym posiadała nieograniczone fundusze na zmianę np.garderoby, lżej by mi przychodziło

A jak sprzedać biżuterię? (początek wątku)

Były porady jak pozbyć się ciuchów, przydasiów i innych... mi idzie tak dobrze z pozbywaniem się rzeczy, bez sentymentów, że dotarłam do biżuterii. I pytanie, jak dobrze sprzedać złotą biżuterię z kamieniami lub z delikatnego splotu, względnie nową? Chodzi o to, że taka w salonie kosztuje sporo

Scrapbooking

Dziewczyny, Może którąś zainteresuje, że pozbywam się swoich skrapowych przydasiów; mam w kolekcji: papiery (m.in. Sassafrass, Prima Flowers, Bo Bunny, Pink Paislee itd.) stemple (m.in. Tim Holtz, Prima) tusze narzędzia (bindownica Zutter, dziurkacz Crop'a'dile, nagrzewnica do embossingu

Re: Jak pozbyć się wszystkich "przydasi"?

Ja też mam ogromny problem z pozbywaniem się rzeczy. Wyniosłam to z domu, moja mama wszystko chomikuje, bo przecież "przyda się". Ale walczę z tym. Dwie sytuacje jakiś czas temu dały mi do myślenia. Pierwsza, to gdy do piwnicy dostała się woda, i niestety zalała książki, które tam wstawiłam, bo w

Re: Problem we mnie.

. przydasiów /przyda się/. Stare zdjęcia, które trzymałam, bo szkoda wyrzucić, stare szpargały, ciuchy i mnóstwo innych rzeczy. To niesamowite, ale gdy pozbywałam się tych rzeczy czułam, że robię - dosłownie - miejsce na nowe! I tak było w istocie. Pamiętam, że jak potem spoglądałam za siebie, nie

Re: stan domu a twój stan ducha?

właśnie jestem w fazie odgruzowywania róznych zapomnianych kątów i pozbywania się przydasiów poupychanych kolanem tu i tam. Myślę że, wbrew temu co twierdzą niereformowalni bałaganiarze, w uporządkowanym otoczeniu lepiej się mieszka i lepiej sie myśli

1 2 3