10 wyników w czasie 92 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Nowe oferty pracy w TechMedia Siedlce

scanik21 napisał: > fototrendy sam napisałeś i wystawiłeś opinie o firmie ( cytuje twój wpis ) > dalsze szkalowanie nas nieprawdziwymi informacjami może się dla Pani źle skońc > zyć > Wszystko jest jasne i twój przekaz jest czytelny ( dziękujemy ) Nie wiek kim kolego

Re: Debta Kudelski - Sitnik

A czy mieszkania komunalne mają być za darmo? Poza tym, lokatorzy dostają dodatek mieszkaniowy. Ziemię pod kościół (nowy) kuria kupiła za ciężkie pieniądze, więc nie opowiadaj scanik21 bzdur.

Ulotki Reklamowe (początek wątku)

Na osiedlu Romanówka ulotkarze powkładali ulotki ( firmy odzieżowej ) za wycieraczki , ulotki mają w sobie klej trudny do usunięcia i zasłaniają nr rej pojazdu , głupota czy wandalizm , może ktoś posiada taką samą szkodę i zachował tą ulotkę , proszę o kontakt ( scanik21@gazeta

Re: Rondo zjazd

scanik21 - sorry za OT, a jak się robi takie śliczne "scaniki" z brata googla?

Re: co Wam się w Siedlcach nie podoba

scanik21 napisał: > re: pol_lop- rozwaliłeś mnie totalnie ( mi nie pasują tacy jak ty ) nie przyzna > waj się że jesteś z Siedlec robisz siarę na całego ( twój punkt 5 jest super- P > anie hrabio będziemy pracowali , aż Pan łaskawie znajdzie czas na kupno butów ) > jak

Re: e-obsługa interesanta w UM

scanik21 napisał: > e-puap Działa od 1-roku korzystam jestem zadowolony . Nawet nie zdawałem sobie sprawy, że aż tyle w takim razie. Na stronie miasta pojawiło się to pewnie niedawno, bo dopiero zauważyłem odnośnik.

Re: Nowa oferta Vectry dla SSM

scanik21. Vectra nic nie chce tylko oferuje, a za 5,5zł SSM i PUK a wspólnoty za 6zł/m-c Vektra dostarcza już od dawna programy zgodnie z ustawą w tzw pakiecie stalowym. I kto nie chce skorzystać z oferty to dalej będzie miał za 5,5 i za 6 zł programy TVP1,2,3, TV4, TV Puls, TVN, Polsat. Takie

Re: ITT Media,Siedlce

scanik21 napisał: > www.avios.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=11&Itemid=3 > Avios TV, czy opanuje Siedlecki rynek TV, jak myślicie jak dociera

_________________odpowiedz co dziśz nimi zrobić?

- "milczącej obojętności"? -- cała naprzód( pod ramie ze spieglem) - aaki 25.05.09, 16:35 Re: cała naprzód( pod ramie ze spieglem) - marouder.eu 25.05.09, 16:59 Re: cała naprzód( pod ramie ze spieglem) - off_nick 25.05.09, 17:14 Szewach Weiss... - absztyfikant 25.05.09, 17:21

szkoda

ktos na krzywy ryj goscia poprosi o scanik? :) -- Europa21.pl - islam, terroryzm islamski, europa, izrael i wojna na bliskim wschodzie To nieprawda że MC nie lubi czerwonej Hoop Coli :)