nabucco4
02.08.06, 14:08
ten "Goniec Lubelski" to wyjatkowe ścierwo. A jakie tuzy dziennikarskie piszą
w nim:
1) naczelny - Karol Wołek - na zdjeciu łysy małolatz nawiedzonym wzrokiem
2) Andrzej Mańka - kandydat na prezia Lublina, non comments
3) Mieczysław Ryba - dr - rajca m. Lublina
4) Stanisław Podgórski - rajca m. Lublin
5) Janusz Bernat - na oko 20-22 lata - wredny wyraz twarzy
6) Przemysław Andrejuk - małolat 24-25 lat. Sadząc z tytułu "spicza" który
walnął:"Wiraże lewicy" ideolog lepry w Lublinie,
7) Adrian Wieczorek - ????????????? - autor wypocin o imigrantach
8) Monika Rotulska - ???????????? - apologetka prof. Giertycha
9) Piotr Florczyk - "szpecjalista" od boisk
10) Sebastian Pasławski - ????????????? - deolog teolog - znawca pielgrzymek,
sanktuariów, kultu maryjnego.
11) Mirosław Orzechowski - ?????????????? - komentator d/s Izraela,
wielbiciel hezbollahu
12) Anna Zimoch - ?????????????? - omc ( o mało co)maturzystka - upomina się
o maturę bez matury
Teraz kilka tytułów:
Związki homoseksualne we Francji - anonim, Narodowy Plan Wspierania Rodziny -
anonim, Lustracja jawna i powszechna - anonim, Wszechpolak zamiast
socjalisty - anonim, Niepewne jutro unijnej waluty - Szymon Pawłowski -
ekonomista czy ki czort?, Podwiąż, to nic nie boli - multipłodna matka Polka
Justyna Sedlak (ciekawe ile ma dzieci, ryćka się czy nie a jak tak to z
kalendarzykiem czy "uważa"), Jest też "płomienny apel" o kasę na pomnik
Dmowskiego - Ryszard Walczak-Prezes Stowarzyszenia Kasy Dojenia na Pomnik,
PiS razem z SLD - antagoniści Pruszona z Klubu Radnych Lepry z RM Lublina(6
sztuk). No a na zakończenie kwintesencja: list otwarty Bendera i Bieli do
Pana Jarosława Kaczyńskiego Prezesa partii "Prawo i Sprawiedliwość" - w
sprawie nieformalnej "kołalicji" Pisuaru z LSD i "niepokojów w Radzie
Miejskiej Lublina oraz skrót bełkotów Wierzejskiego na spędzie krajowym
Lepry. Potem jeszcze "jedna ekonomista" wywala "całą prawdę o Międzynar.
Funduszu Walutowym" a jakiś szczyl, Kamilek Szczęch radzi jak ustrzec się
przed sektami - nie radzi tylko jak postepować z katabasami pedofilami - tych
jest chyba więcej. Jednym słowem w jednym numerze wypluli z siebie wszystko
co lepra ma do zaoferowania, sprzecznie zreszta z oficjalnym kursem swojego
koalicjanta . Ciekawe co bedą pisac dalej skoro już z siebie wszystko
wydalili - ja im wróże żywot do wyborów - taka maszynka do robienia kiełbasy
wyborczej. Potem znikną. Całe to badziewie finansuje sp.z o.o. z Warszawy -
adres i nazwa w stopce - pewnie przybudówa centrali lepry. Kończę i idę umyć
ręce po tym gó..e.