Dodaj do ulubionych

wpadł mi ten "papier do........" w ręce

02.08.06, 14:08
ten "Goniec Lubelski" to wyjatkowe ścierwo. A jakie tuzy dziennikarskie piszą
w nim:
1) naczelny - Karol Wołek - na zdjeciu łysy małolatz nawiedzonym wzrokiem
2) Andrzej Mańka - kandydat na prezia Lublina, non comments
3) Mieczysław Ryba - dr - rajca m. Lublina
4) Stanisław Podgórski - rajca m. Lublin
5) Janusz Bernat - na oko 20-22 lata - wredny wyraz twarzy
6) Przemysław Andrejuk - małolat 24-25 lat. Sadząc z tytułu "spicza" który
walnął:"Wiraże lewicy" ideolog lepry w Lublinie,
7) Adrian Wieczorek - ????????????? - autor wypocin o imigrantach
8) Monika Rotulska - ???????????? - apologetka prof. Giertycha
9) Piotr Florczyk - "szpecjalista" od boisk
10) Sebastian Pasławski - ????????????? - deolog teolog - znawca pielgrzymek,
sanktuariów, kultu maryjnego.
11) Mirosław Orzechowski - ?????????????? - komentator d/s Izraela,
wielbiciel hezbollahu
12) Anna Zimoch - ?????????????? - omc ( o mało co)maturzystka - upomina się
o maturę bez matury
Teraz kilka tytułów:
Związki homoseksualne we Francji - anonim, Narodowy Plan Wspierania Rodziny -
anonim, Lustracja jawna i powszechna - anonim, Wszechpolak zamiast
socjalisty - anonim, Niepewne jutro unijnej waluty - Szymon Pawłowski -
ekonomista czy ki czort?, Podwiąż, to nic nie boli - multipłodna matka Polka
Justyna Sedlak (ciekawe ile ma dzieci, ryćka się czy nie a jak tak to z
kalendarzykiem czy "uważa"), Jest też "płomienny apel" o kasę na pomnik
Dmowskiego - Ryszard Walczak-Prezes Stowarzyszenia Kasy Dojenia na Pomnik,
PiS razem z SLD - antagoniści Pruszona z Klubu Radnych Lepry z RM Lublina(6
sztuk). No a na zakończenie kwintesencja: list otwarty Bendera i Bieli do
Pana Jarosława Kaczyńskiego Prezesa partii "Prawo i Sprawiedliwość" - w
sprawie nieformalnej "kołalicji" Pisuaru z LSD i "niepokojów w Radzie
Miejskiej Lublina oraz skrót bełkotów Wierzejskiego na spędzie krajowym
Lepry. Potem jeszcze "jedna ekonomista" wywala "całą prawdę o Międzynar.
Funduszu Walutowym" a jakiś szczyl, Kamilek Szczęch radzi jak ustrzec się
przed sektami - nie radzi tylko jak postepować z katabasami pedofilami - tych
jest chyba więcej. Jednym słowem w jednym numerze wypluli z siebie wszystko
co lepra ma do zaoferowania, sprzecznie zreszta z oficjalnym kursem swojego
koalicjanta . Ciekawe co bedą pisac dalej skoro już z siebie wszystko
wydalili - ja im wróże żywot do wyborów - taka maszynka do robienia kiełbasy
wyborczej. Potem znikną. Całe to badziewie finansuje sp.z o.o. z Warszawy -
adres i nazwa w stopce - pewnie przybudówa centrali lepry. Kończę i idę umyć
ręce po tym gó..e.

Obserwuj wątek
    • nabucco4 panie admin..... 02.08.06, 14:10
      nie kasuj Pan tego wątku bo to nie reklama tylko antyreklama. A poza tym chyba
      mogę napisać co o nich myslę i o czym oni bredzą?
      • leniak Re: panie admin..... 02.08.06, 15:59
        hmm zaskakująca pozycja wydawnicza mówisz że mają tam tekst wszechpolak zamiast
        socjalisty - oby to były prorocze słowa tego tytułu chętnie bym widział
        socjalistów w koalicji rządzącej a wszechpolaków na marginesie polityki...
    • Gość: sympatyk Re: wpadł mi ten "papier do........" w ręce IP: *.jastkow.net 02.08.06, 16:45
      a "pisemko" to rozdawały dzisiaj na ul Tysiąclecia dzieciaki w wieku ok 12 lat.
      Był też koleś w dresiuku, ok 17 lat, jakieś 40kg wagi z rozczochraną fryzurką...
      to chyba była ta.. no... taa... Młodzież Weszpolska
      • dociek Re: wpadł mi ten "papier do........" w ręce 02.08.06, 16:58
        To, że dzieciaki chcą zarobić na swoje wydatki, to wcale nie znaczy, że są
        wszopolskie...
        Chociaż? Kto wie? Może to i nowy narybek, skoro ci łysi bojowi i starsi -
        siedemnasto-osiemnastoletni zostali powołani do odpowiedzialnej służby
        państwowej...
    • marcus_crassus mozesz scana zrobic i wyslac?? 02.08.06, 18:02
      to sie wrzuci online i wszyscy beda mogli ocenic
      • marcus_crassus ps-szczegolnie interesuje mnie wielbiciel 02.08.06, 18:03
        hezbollahu :)
        • ratatatam Re: ps-szczegolnie interesuje mnie wielbiciel 02.08.06, 19:21
          to moze od razu na priv? ;]
          • marcus_crassus Re: ps-szczegolnie interesuje mnie wielbiciel 03.08.06, 11:01
            jak masz....
      • nabucco4 Re: mozesz scana zrobic i wysłac?? 02.08.06, 19:59
        mogę, na twój priv? bo nie wiem jak bezpośrednio "wetknąć" to na forum.
        • nabucco4 ze skanu nici...... 03.08.06, 08:45
          miałem to w pracy i sprzataczka "jumnęła" (pewnie do śmieci). Dopowiem tylko że
          jest to miesięcznik tak że tylko patrzeć a będzie kolejny, czwarty numer.
          • Gość: zorro Re: ze skanu nici...... IP: *.lublin.mm.pl 03.08.06, 09:05
            Ktos napisal,ze to szmata. Szmata to komplement!
          • marcus_crassus szkoda 03.08.06, 10:58
            nie moge poprosic o mail od tego goscia bo nie wiem co to za material - moze trzeba bedzie kompletnie zjechac a moze nie.

            w kazdym razie poniwaz nie wiem co by sie z tym zrobilo - nie moge nic napisac bo gdyby trzeba bylo zjechac - pozniej facet bylby wkurzony ze sie go nie poinfmowalo.

            moze ktos na krzywy ryj goscia poprosi o scanik? :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka