1 834 wyników w czasie 158 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Witekjs

jestem :) i pozdrawiam (Oldgirl ? ... strasznie brzmi, ale niech bedzie) tete

Witekjs

witekjs napisał(a): > carmina napisał(a): > > > Gość portalu: Krates napisał(a): > > > > > Nie za słodki ten rum troszku? ;) > > > Liczę na maxa - zmiesza piwo z colą? ;) > > > > > > Jutro zrobię Ci niespodziankę... ale

Re: Do Witków - Witekjs i Civic

Gość portalu: borsuk napisał(a): > zdazyc, zdazyc przed polnoca __ Ucałowania!Ddziękuję.Dobranoc. Witek

Witekjs (początek wątku)

Na tym Forum Go poznałam. Potem zaczął pisać w Kawiarence Filozoficznej. Obiecywałam sobie, że jak tylko minie to lato, trochę będzie więcej czasu - spróbuję odnowić dawne znajomości, zadzwonię i do Witka, i do.... Do Witka już nie zadzwonię. -- :-)) Ba.

Re: Witekjs

:-( Jaka smutna wiadomość. :-( -- Wywabiam plamy na schody i piore po mordzie Wysadzam skrzynki balkonowe *

Witekjs

https://www.dabrowa.pl/X-MASS/swieca-duza.gif

Witekjs (początek wątku)

https://republika.pl/blog_pe_3210653/3431180/tr/79.jpg

@ witekjs

Witku, na uszczypliwości pod adresem naszej koleżanki z pewnościa odpowie ona sama (muszę przyznać, że w tym wątku całkowicie ją popieram). Co do mojego zdania nt. linków podanych przez Ciebie w TYM WĄTKU - osobiście lubię gdy dyskutanci nie są gołosłowni. Natomiast wysuwanie wersji, że art

Re: @ witekjs

natalia_sankowska1 napisała: > Witku, na uszczypliwości pod adresem naszej koleżanki z pewnościa > odpowie ona sama W żadnym razie nie poczułam się uszczypnięta! ;) > temat jest znany od dawna, ja zaś uważam, że > był - z różnych powodów, często konjunkturalnych - wał

Do witekjs

Tak....Zgadzam sie w 100%! Info sa bardzo interesujace i sama juz sobie tego troche wydrukowalam:))) Ja mam kontakt na codzien z Chinczykami (studia) ale tez pisze listy z tzw. pen-friends. Taki kontakt ez jest wspanialy! POLECAM!! Sporo ofert znajdziesz na stronce pt., 01-04-2005 Forum: CHINY Wątek: Do witekjs Autor: mickey13

Do witekjs

Musze powiedziec, ze zaimponowales mi!! Biblioteczka i to sporych rozmiarow!! Widze tutaj "moc przyjazni", ale wielka szkoda, ze tak niespodziewanie sie ona urwala... Ale jak to sie dokladnie stalo, ze nie odnalazles juz Chen Minga? Hmm...ja tak bardzo bym chciala sie wybrac do Chin...narazie

Re: Witekjs.

witekjs napisał: > > Czasami myślę, że nasze tu pisanie jest czymś co w mikrowymiarze przypomina > pozostawienie po sobie "pism", bo już nie książek. > Nie rozwijała się już klasyczna epistolografia, skutecznie niszczona przez > telefon i pojawiło się coś nowego

Dzieki Witekjs

Bardzo dobry komentarz. Masz trzezwy poglad na historie i polityke. Dodam, ze wsrod Zydzow sa dobrzy i zli ludzie oni jak kazdy inny narod, zabijali i byli zabijani. Historia Rosjan jest wstrzasajaca. Na temat innych komunistycznych dyktatur nic nie wiem. Czy to prawda czy to antysemityzm?

Re: Dzieki Witekjs

Niestety moj koslawy angielski pozwala mi jedynie na domyslanie sie tresci zawartych w Twoim linku, wiec tematu nie podejme. Niemniej z cala reszta wpisu, oraz odniesieniem do wpisu Witjkisa, zgadzam sie w pelni:-) -- - Bal!!! - przeraźliwie wrzasnął kot

Re:Witekjs

Znam to forum i tam pisuję:)

Re: "Najlepszą zemstą jest sukces"-Skolimowski

witekjs napisał: > "Najlepszą zemstą jest sukces"-Skolimowski Niestety - często na drogę do tego sukcesu wkracza się ze słowami: "Ja ci/wam pokażę!", co skutkuje przeświadczeniem, że brak tego sukcesu będzie równoznaczny z klęską. -- :-)) Ba.

Witekjs,świetne

aforyzmy na dziś!1 A. Bierce był autorem strasznych opowiadań,horror przy tym to bajeczka dlamałych dzieci.

Re: Witekjs,świetne

Dziękuję :) Witek

1 2 3 4 5 6