Ich lös Probleme schnell und ehrlich Zack Zack Zack - fertig Am liebsten grill ich halbe Schweine Das gibt mir Power ungemeine Ich hab am ganzen Körper Haare Und wasch mich alle Jubeljahre Mein Ziel ist schneller höher weiter Denn Ich bin lieber tot als Zweiter Wenn ich nix sag und
Zack . ;xx
Oczywiście że Zack :serce: ;D
...poprostu uważają go za pedala" błagam jego za pedała:cry: a ten cały zack to dopiero pedzio jest mam rację???:scared::cool:
trotzdem damit an. Testosteron ist mein Hormon. Ich bleibe immer in Aktion. Weiß ich auch nicht, worum es geht, Ich bin die Top-Kapazität. Ich lös Probleme schnell und ehrlich. Zack! Zack! Zack! FERTIG! Am liebsten grill ich... halbe Schweine, Das gibt mir Power... ungemeine. Ich hab am ganzen
21.03 o godz. 8:25 urodził nam się wreszcie nasz synek Zack Damien! Waga ciężka: 4400g i 61cm!! Do domku wróciliśmy we wtorek i nareszcie jesteśmy z tatusiem:) Poznałam co to ból, ulga, euforia, i prawdziwe szczęście!!
Moje gratulacje :)))) My na swojego Marcelka jeszcze czekamy-termin na 15 kwietnia-ale juz niedlugo pewnie bedzie z nami :D Dużego chłopaka macie,ciekawa jestem jaki nasz bedzie hehe Pozdrowionka dla całej rodzinki i ogromne buziaki dla małego,no i dla dzielnej mamy ;))))
Czy ktos wie gdzie mozna kupic grzebien a raczej dwa (Ponoc nazywa sie ZICK - ZACK )do robienia tzw.krzywego przedzialka na wlosach .Widzialam na ulicy dziewczyny z takim przedzialkiem -fajnie to wyglada.
cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3673024466&category=47894 Zobacz wpierw co to jest a potem miej humor do woli
basista zespołu All Time Low- Zack Merrick: https://27.media.tumblr.com/WP9y2w20Goghcf6lOn6LK5b4o1_400.jpg https://s3.amazonaws.com/data.tumblr.com/WP9y2w20Goghd15nQ0NOusWdo1_1280.jpg?AWSAccessKeyId=0RYTHV9YYQ4W5Q3HQMG2&Expires=1273576634&Signature=00sGc5PHWoV0OXeu5P2S2AGDN%2B4%3D mrrah
Lubię go.......fajnie zagrał w 17agin:-)
Co wolicie Nie ma to jak Statek czy nie ma t o jak hotel?
chyba statek, ale obydwa fajne
ciekawe czy za ten twój cały podatek który płacisz stać by Cię było na pójście do dentysty i zafundowanie sobie protezy lol raczej nie, bo muszę dołożyć do tego ja i kilkanaście innych osób, skoro wszyscy płacą to dlaczego są limity u lekarz, chyba dlatego że jest mało papy
ejejeje.chwilunia,z jakiej twojej kieszeni.odprowadzam podatek?i to nie maly?wiec wara od leczenia bo place na to co miesiac!