Dodaj do ulubionych

Zack Damien

29.03.08, 12:00
21.03 o godz. 8:25 urodził nam się wreszcie nasz synek Zack Damien! Waga
ciężka: 4400g i 61cm!!

Do domku wróciliśmy we wtorek i nareszcie jesteśmy z tatusiemsmile

Poznałam co to ból, ulga, euforia, i prawdziwe szczęście!!
Obserwuj wątek
    • issy25 Re: Zack Damien 29.03.08, 13:49
      Gratuluje Ci ogromnie!!!! Ale masz dużego i dluuugiego synka! Mój sie urodzil
      57cm i myślalam że dlugismile), A tu proszę jaki koszykarz rosniesmile
      Czekamy na zdjecia, pozdrawiam .
    • blackwitch_22 Re: Zack Damien 29.03.08, 14:18
      Moje gratulacje smile))) My na swojego Marcelka jeszcze czekamy-termin
      na 15 kwietnia-ale juz niedlugo pewnie bedzie z nami big_grin
      Dużego chłopaka macie,ciekawa jestem jaki nasz bedzie hehe
      Pozdrowionka dla całej rodzinki i ogromne buziaki dla małego,no i
      dla dzielnej mamy wink)))
      • kami_sia Re: Zack Damien 30.03.08, 11:31
        Gratulacje!!
        Bardzo się cieszymy,że już masz synka przy sobie,teraz odpoczywaj i cieszcie się sobą!
        Jeszcze raz gratuluje!
    • lauryn07 Re: Zack Damien 30.03.08, 12:54
      Dziękuję!! Teraz się rozkoszujemy każdą wspólną chwilą, przecież czas tak szybko
      leci...
      Pozdrawiamy!!
      • blue_belle Re: Zack Damien 30.03.08, 13:38
        My też dołączamy do gratulacji. Super że jesteście już razem - nie ma to jak się
        poprzytulać smile))
        Ciekawe imiona ma Twój synek. Oryginalne ale bardzo ładne smile))
        Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz gratulujemy big_grin
    • elohokla Re: Zack Damien 31.03.08, 10:29
      Gratulacje!!!smile
    • mala77_12 Re: Zack Damien 01.04.08, 10:26
      Gratuluje mamusi i synkowi.Ja mam termin na 9 kwiecien i juz nie
      moge sie doczekac bobasa
      • lauryn07 Re: Zack Damien 09.04.08, 12:57
        dzisiaj mija Twój termin...jak samopoczucie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka