lauryn07 29.03.08, 12:00 21.03 o godz. 8:25 urodził nam się wreszcie nasz synek Zack Damien! Waga ciężka: 4400g i 61cm!! Do domku wróciliśmy we wtorek i nareszcie jesteśmy z tatusiem Poznałam co to ból, ulga, euforia, i prawdziwe szczęście!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
issy25 Re: Zack Damien 29.03.08, 13:49 Gratuluje Ci ogromnie!!!! Ale masz dużego i dluuugiego synka! Mój sie urodzil 57cm i myślalam że dlugi), A tu proszę jaki koszykarz rosnie Czekamy na zdjecia, pozdrawiam . Odpowiedz Link Zgłoś
blackwitch_22 Re: Zack Damien 29.03.08, 14:18 Moje gratulacje ))) My na swojego Marcelka jeszcze czekamy-termin na 15 kwietnia-ale juz niedlugo pewnie bedzie z nami Dużego chłopaka macie,ciekawa jestem jaki nasz bedzie hehe Pozdrowionka dla całej rodzinki i ogromne buziaki dla małego,no i dla dzielnej mamy ))) Odpowiedz Link Zgłoś
kami_sia Re: Zack Damien 30.03.08, 11:31 Gratulacje!! Bardzo się cieszymy,że już masz synka przy sobie,teraz odpoczywaj i cieszcie się sobą! Jeszcze raz gratuluje! Odpowiedz Link Zgłoś
lauryn07 Re: Zack Damien 30.03.08, 12:54 Dziękuję!! Teraz się rozkoszujemy każdą wspólną chwilą, przecież czas tak szybko leci... Pozdrawiamy!! Odpowiedz Link Zgłoś
blue_belle Re: Zack Damien 30.03.08, 13:38 My też dołączamy do gratulacji. Super że jesteście już razem - nie ma to jak się poprzytulać )) Ciekawe imiona ma Twój synek. Oryginalne ale bardzo ładne )) Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz gratulujemy Odpowiedz Link Zgłoś
mala77_12 Re: Zack Damien 01.04.08, 10:26 Gratuluje mamusi i synkowi.Ja mam termin na 9 kwiecien i juz nie moge sie doczekac bobasa Odpowiedz Link Zgłoś
lauryn07 Re: Zack Damien 09.04.08, 12:57 dzisiaj mija Twój termin...jak samopoczucie? Odpowiedz Link Zgłoś