agatka070312 30.01.10, 17:13 Który jest ładniejszy Zack czy Cody Z dysnya? Pisze tak bo nie wiem jak maja na imie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chewing.gum Re: Zack czy Cody 31.01.10, 15:06 w nie ma to jak hotel to cody a w nie ma to jak statek zack zdecydowanie;D cody jest troche zembol taki xdd Odpowiedz Link Zgłoś
cukierkowa23 Re: Zack czy Cody 31.01.10, 11:03 moim zdaniem ładniejszy jest Cosy, i schludniejszy Odpowiedz Link Zgłoś
czekoladowaa__ Re: Zack czy Cody 31.01.10, 12:33 W starych odcinkach ,,Nie ma to jak hotel" bardziej podoba mi się Zack, ale w ,,Nie ma to jak statek" już zdecydowanie ładniejszy jest Cody Odpowiedz Link Zgłoś
martunia1 popieram czekoladowąą 31.01.10, 12:36 Popieram czekoladowąą `przez dwa ''ą'' na końcu?? sama nie wiem. jak źle - przepraszam Odpowiedz Link Zgłoś
martunia1 popieram 31.01.10, 12:39 napisałam już ale się nie wyświetliło więc piszę jeszcze raz ) Odpowiedz Link Zgłoś
kalunia Re: Zack czy Cody 31.01.10, 14:55 Cody jest lepszy...mądry, rozsądny, dojrzały a Zac jest gruby xD wiem że to nieistotne ale jest... Odpowiedz Link Zgłoś
xxriczkaxx Re: Zack czy Cody 31.01.10, 15:02 www.kotek.pl/forum/02,3000,106546486,106546827,Re_Moze_wlasnie_ciebie_potrzebuje_.html Odpowiedz Link Zgłoś