Gość: Kaja
IP: *.arcor-ip.net
25.04.04, 11:56
Czy ktos wie gdzie mozna kupic grzebien a raczej dwa (Ponoc nazywa sie ZICK -
ZACK )do robienia tzw.krzywego przedzialka na wlosach .Widzialam na ulicy
dziewczyny z takim przedzialkiem -fajnie to wyglada.