agatka070312 30.01.10, 17:10 Co wolicie Nie ma to jak Statek czy nie ma t o jak hotel? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
niesmaczna Re: Zack i Cody 30.01.10, 17:11 Oba seriale są jakieś poje**ne -,- ' Więc sorry > , < Odpowiedz Link Zgłoś
duuumi Re: Zack i Cody 30.01.10, 17:32 Ten serial akurat uwielbiam : x . Lubie i Nie Ma to Jak Hotel i nIE mA tO jAK sTATEK . Odpowiedz Link Zgłoś