Dodaj do ulubionych

Zack i Cody

30.01.10, 17:10
Co wolicie Nie ma to jak Statek czy nie ma t o jak hotel?
Obserwuj wątek
    • xdoncia Re: Zack i Cody 30.01.10, 17:11
      Nie ma to jak statek
    • niesmaczna Re: Zack i Cody 30.01.10, 17:11
      Oba seriale są jakieś poje**ne -,- '
      Więc sorry > , <
    • xizax95 Re: Zack i Cody 30.01.10, 17:12
      chyba statek, ale obydwa fajne
      • dulce12_rbd Re: Zack i Cody 30.01.10, 17:16
        Nie kręci mnie Disney.

        ;/ sciana
        • duuumi Re: Zack i Cody 30.01.10, 17:32
          Ten serial akurat uwielbiam : x .
          Lubie i Nie Ma to Jak Hotel i nIE mA tO jAK sTATEK .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka