Dodaj do ulubionych

Znienawidzone przez Was słowo :))

03.11.09, 19:55
Jakie jest słowo ,
którego wprost nie nawidzicie ?
Gdy je słyszycie
aż Was zgina ;p

Ja tam nie lubię słowa pryszcz , jest takie... wiejskie xDD
Zapraszam do zabawy! kiss
Obserwuj wątek
    • kate__ Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 03.11.09, 20:00
      Mnie skręca z obrzydzenia jak ktoś powie glista. Albo
      matematyka xDD
      • kremowa.xd Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 03.11.09, 20:03
        haha, niezłe xD
        • nieidealna16 Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 03.11.09, 20:08
          oral.
          sama nie wiem czemu.
          no i geografia.
      • zabax3 Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 03.11.09, 20:10
        dupa xd
      • zulusia Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 19:43
        jak ktoś powie; hellou

        moja kol. ostatnmio cały czas jak wchodzi do klasy albo byle co to;; hellou ; /
    • olive Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 03.11.09, 20:07
      Stopa, smaczny, auto, zatelefonować, wziąść kąpiel, niemądra, mam gościa, żal, lol, loffam
      (i inne odmiany). Dużo tego. Niektóre wyrazy są denerwujące.
      • nasti. Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 03.11.09, 20:09
        żal.pl , żal , żalowo itp.
        sprawdzian, kartkówka, zadanie, posprzątaj w pokoju!
        xd
        • patrycja04053 Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 03.11.09, 20:16
          Hmm... MATEUSZ !

          Jeśli czyta to jakiś Mateusz, to sorry ;/ Po prostu u nas w klasie jest taki Mateusz, który mi
          życie obrzydza sciana i mdli mnie na to imię uncertain uncertain uncertain
        • estrellita Re 03.11.09, 20:16
          ''Żall'' to słowo dla jakiś półgłówków <bez urazy, to nałóg> Krosta, miesiączka <blee>,
          matematyka, krew, żyłyyyy <ochyda> Sama nie wiem czemuwink
          • limka Re: Re 03.11.09, 20:19
            Nie znoszę słowa: syf.
            Sama nie wiem czemu, ale strasznie mi działa na nerwy. Nie podoba mi się to słowo. uncertain
            • nelly612 Re: Re 04.11.09, 18:15
              a ja NIENAWIDZE slowa STOPAuncertain ochydaaa ... kojarzy mi sie z takim spoconym
              smierduchem ;/ o i slowa SPOCONY tez nie lubie ;/
            • milka55988 Re: Re 05.11.09, 15:04
              elo all ; l wkur.wiające to !
              lofuniam cie x D ; l
              mam na imie Kama i nie znosze jak ktoś na mnie mówi Kamilka ; l
              wrr.!
              ale ogólnie mam na teksty wyjebane i nie ochodzi mnie jak kto gada xdd
          • anusjak Re: Re 03.11.09, 20:20
            Loffciam, koffciam i te sprawy. no i NIEMIECKI... Oo
            • olive Stwierdzenie. 03.11.09, 20:23
              Przegryźć sobie żyły. To nie słowo, ale stwierdzenie. Co tam! Strasznie mnie brzydzi.
              • elisss92 Re: Stwierdzenie. 03.11.09, 20:25
                a ja nie lubię "wypruwać sobie żyły" wink

                A tak to niom, cio, nio, tio i takie podobne.
                i nie wiem czemu ale śmieszy mnie słowo ciastolina big_grin

            • cytrusia. Re: Re 03.11.09, 20:24
              Pokemonowe, z niemiecka i konkretne: żal.
              A mimo to `żalu` używam.
              Jestem straszna : c
              `żal` też jest straszny : x
              Trzeba się odzwyczaic!
              • xxwariatkowoxx Re: Re 03.11.09, 20:26
                koffam i loffam xD i niemieckie słownictwo.indifferent
                • ocean.bez_dna Re: Re 03.11.09, 20:29
                  "ŻAL"

                  uu . te slowoo
                  mniee przerazaa . ; dd
                  • sophie_ Re: Re 03.11.09, 20:34
                    cząstka

                    x - DD nasza pani od Polskiego nadużywa tego słowa i aż mnie ciarki przechodzą
                    jak ona to mówi . cząstka .brr. x d

                    kasłałam

                    x dd przyjaciółka tak mówi . dziwne te słowo jest . ^ ^
        • cullenoowa ,.. 05.11.09, 15:31
          hmm ?
          żal . pl !
          bfee indifferent
          x d
          and
          matematyka . x d[/i]
      • mileyka95 ... 04.11.09, 17:46
        baba od polskiego polski zuo emo punk żal lol koffam loffam ...itp.
    • elax33 Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 03.11.09, 20:34
      ja niecierpie slowa nara
      wole jak ktos mowi paa albo czesc
      ale nara nie cierpie
    • kinia96 . 03.11.09, 20:36
      mnie to normalnie
      tak ściska w gardle
      jak słysze słowo koffam
      uncertain

      zgryza mnie to.
      ktoś po prostu chce.. no nie wiem..
      upodobać się innym.
    • klaudysia Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 16:18
      'żal' albo żal.pl
      -,- '
      do nie dawna sama tego uzywałam i to w nadmiernych ilościach ,ale mi przeszlo .
      teraz jak to słysze to mi niedobrze . *___*
      • majka04 Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 16:22
        peszek .
        mój brat cały czasz to powtarza np. masz peszka , peszka uncertain
      • alex_ Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 16:24
        beton w sensie -ale walisz betony! xD
      • bgirl Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 16:24
        'lol' 'słit' 'w deche' 'lovciam' 'kOffAm' itp.
        • demi_ Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 16:28
          kofam was moje lole , jaki dałn , słit
    • justyna13 Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 16:46
      - żal, żalowo
      - supcio
      - rósHowo
      - słitaśnie

      Aa, i jeśli chodzi o szkołę, to klasówka, kartkówa, praca domowa, etc.
      • justyna13 Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 16:55
        Zapomiałabym. Dodajmy jeszcze do tego: koffam, loffciam, fąfciam. [bo i tacy się zdarzają]
    • taka_dziecinka Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 16:51
      strasznie mnie wkurza jak ktoś mówi "żal.pl" albo "żenada" albo "obczaj
      to"...... no po prostu szlak mnie trafia!angry
    • 300flowers O bożż. xD 04.11.09, 16:53
      Wprost nienawidzę słowa `fajnie`.
      Nie wiem czemu, ale masakrycznie mnie wku...a. (;
      • karka99221 yyyy 04.11.09, 17:01
        ja nienawidze jak ktoś klnie ale takie bardzo brzydkie słowa bo takie jak np.
        holera czy coś to mówię ale wprost mnie mdli jak ktoś mówi ku...wa i h..j to
        są najgorsze słowa na świecie , n ienawidze takich chuliganów który tak klną
        !!!mam do nich wstręt
    • leyla Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:04
      nienawidzę słowa ,,nie ma mowy",,rozkazuje ci"i wielu innych o których teraz
      zapomniałam big_grin
    • cukierecek Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:08
      Ja nie lubie , gdy moja kolezanka (pozdro Kosti) mowi :
      przestań bo mi ciązysz.!tongue_out
    • charlotte__ Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:14
      żal.pl. żal, lol, masakra. loffam, koffam itp.
    • jbgirl Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:19
      Haha pryszcz, dobre xD Mnie np zgina jak słysze jak ktoś mówi "Gosh" (oczywiscie
      polak tongue_out) confused
    • bubinka Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:21
      uncertain ŻAL uncertain

      LOL indifferent

      Owulacja <nie wiem dlaczego > tongue_out

      Nom angry
    • simpleplan Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:22
      moje znienawidzone słowo to "ptaszysko"
      ponieważ na nazwizko mam Ptak a wszyscy mówią do mnie ptaszysko. (szczególnie
      chłopcy)cry
    • vanulek19 muchołówka 04.11.09, 17:25
      Muchołówka , ; /to od takiej jednej kolesiówy brrrr ; /
    • myszaa_x33 Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:26
      "pozdrowienia", "pozdro" i inne takie odmiany ..
      rzygać mi sie wtedy chce ; //.

      wiem to jest śmieszne.; DD

      a jak o bude chodzi .. to :
      -kartkówka
      -sprawdzian
      -zad.domowe itd.xDD
      • madziula_20 :/ 04.11.09, 17:35
        ` 'żal.pl' 'żal mi cię' ' o żal ' i inne tego typu
        'wąż glizda jaszczurka pająk i inne okropne stworzeniauncertain
        `kartkówka sprawdzian albo chodź do odpowiedzi
        `a i jeszcze czasami słyszę dziecko neti'
        I jeszcze wile innych:sciana
    • gypsy Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:29
      Wszystkie używane przez dzieci neo;p
    • ewek Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:31
      matko , wprost nie na widzę słowa ' model '
      nazwałyśmy z kumpelkami tak jednego gościa , kiedy okazało się , że ma laskę i
      raczej z nią nie zerwie . to słowo zaczęło mnie prześladować . ; / shock
    • pomarancza reeee 04.11.09, 17:34
      np. o żal
      • buntowniczkaxd Re: reeee 04.11.09, 17:35
        ,, oo maskara "
        • pauula ;) 04.11.09, 17:38
          ja nie lubię słowa ..........speleologia hahasciana
        • aga1406 Re: reeee 04.11.09, 17:41
          Mnie wnerwiają wszelkie spoksy, fenksy, narki, siemki itp. Jakoś strasznie
          kojarzy mi się z dresiarzami confused Nie mogę też słuchać wszelkich słitaskowych
          tekścików typu: lofciam, kofciam, koch itp. To kojarzy mi się z różowymi fankami
          HM i HSM (bez urazy dla fanów tych filmow wink)
    • kasiarzynka Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:41
      Nienawidzę słowa "nie".
      A jeśli chodzi o zdanie to "dasz mi ściągać, prawda?"

      xD
      • sliweczkaa Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:43
        żal big_grin
        won big_grin
        cielak big_grin
    • wand Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:45
      Żyła, "żaaal" i takie zdanie rozkazujące:
      "posprzątaj w pokoju"
      Grrrrrrrrrr!
      A nadużywam słowa: ciota.
      Ty cioto.
      Ale z Ciebie ciota.
      Tylko ciota tak by zrobiła.
      nie wiem, dlaczego.
      • samantha. żal ;/ 04.11.09, 17:51
        'żal' nie cierpię tego, jeszcze z 3 miesiącu ciągle mówiłam żal oO
    • seline_ Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:48
      ODLOT.
      yh straszne. ;/ taka jedna dziewczyna w mojej szkole all time go nadużywa.
      A ja delikatnie mówiąc nie przepadam za nią... ^
      plus POSPRZĄTAJ.
      tego tłumaczyć nie muszę. xd ;]
      • rosalie Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:51
        żal, koffam.
    • zmierzch.love Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:53
      A ja nienawidzę słowa: hardkor
      • olive Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:56
        A ja uwielbiam to słowo. big_grin
        Nienawidzę przeciągania wyrazów typu: cięę, noo, tyy, śliiiiiiiiicznieeeeeeeee, fajneee. To
        nienormalne.
    • bellacullen5555 zack 04.11.09, 17:56
      ja mam takie słowo,a właściwie nazwisko ,,pedałka"
      EFRON...tongue_out
      jak słysze te nazwisko to asz mnie skręca masakra
      dlaczego???
      ponieważ moje kochane koleżanki postanowiły mnie wnerwiać i mi podokłuczać,bo
      ja wielbię Pattinsonasurpriseda one caluśki czas mówią ze bez kilogramów pudru i bez
      szminki...poprostu uważają go za pedala"
      błagam jego za pedałacry
      a ten cały zack to dopiero pedzio jest
      mam rację???scaredcool

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka