kremowa.xd 03.11.09, 19:55 Jakie jest słowo , którego wprost nie nawidzicie ? Gdy je słyszycie aż Was zgina ;p Ja tam nie lubię słowa pryszcz , jest takie... wiejskie xDD Zapraszam do zabawy! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kate__ Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 03.11.09, 20:00 Mnie skręca z obrzydzenia jak ktoś powie glista. Albo matematyka xDD Odpowiedz Link Zgłoś
kremowa.xd Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 03.11.09, 20:03 haha, niezłe xD Odpowiedz Link Zgłoś
nieidealna16 Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 03.11.09, 20:08 oral. sama nie wiem czemu. no i geografia. Odpowiedz Link Zgłoś
zulusia Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 19:43 jak ktoś powie; hellou moja kol. ostatnmio cały czas jak wchodzi do klasy albo byle co to;; hellou ; / Odpowiedz Link Zgłoś
olive Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 03.11.09, 20:07 Stopa, smaczny, auto, zatelefonować, wziąść kąpiel, niemądra, mam gościa, żal, lol, loffam (i inne odmiany). Dużo tego. Niektóre wyrazy są denerwujące. Odpowiedz Link Zgłoś
nasti. Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 03.11.09, 20:09 żal.pl , żal , żalowo itp. sprawdzian, kartkówka, zadanie, posprzątaj w pokoju! xd Odpowiedz Link Zgłoś
patrycja04053 Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 03.11.09, 20:16 Hmm... MATEUSZ ! Jeśli czyta to jakiś Mateusz, to sorry ;/ Po prostu u nas w klasie jest taki Mateusz, który mi życie obrzydza i mdli mnie na to imię Odpowiedz Link Zgłoś
estrellita Re 03.11.09, 20:16 ''Żall'' to słowo dla jakiś półgłówków <bez urazy, to nałóg> Krosta, miesiączka <blee>, matematyka, krew, żyłyyyy <ochyda> Sama nie wiem czemu Odpowiedz Link Zgłoś
limka Re: Re 03.11.09, 20:19 Nie znoszę słowa: syf. Sama nie wiem czemu, ale strasznie mi działa na nerwy. Nie podoba mi się to słowo. Odpowiedz Link Zgłoś
nelly612 Re: Re 04.11.09, 18:15 a ja NIENAWIDZE slowa STOPA ochydaaa ... kojarzy mi sie z takim spoconym smierduchem ;/ o i slowa SPOCONY tez nie lubie ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
milka55988 Re: Re 05.11.09, 15:04 elo all ; l wkur.wiające to ! lofuniam cie x D ; l mam na imie Kama i nie znosze jak ktoś na mnie mówi Kamilka ; l wrr.! ale ogólnie mam na teksty wyjebane i nie ochodzi mnie jak kto gada xdd Odpowiedz Link Zgłoś
anusjak Re: Re 03.11.09, 20:20 Loffciam, koffciam i te sprawy. no i NIEMIECKI... Oo Odpowiedz Link Zgłoś
olive Stwierdzenie. 03.11.09, 20:23 Przegryźć sobie żyły. To nie słowo, ale stwierdzenie. Co tam! Strasznie mnie brzydzi. Odpowiedz Link Zgłoś
elisss92 Re: Stwierdzenie. 03.11.09, 20:25 a ja nie lubię "wypruwać sobie żyły" A tak to niom, cio, nio, tio i takie podobne. i nie wiem czemu ale śmieszy mnie słowo ciastolina Odpowiedz Link Zgłoś
cytrusia. Re: Re 03.11.09, 20:24 Pokemonowe, z niemiecka i konkretne: żal. A mimo to `żalu` używam. Jestem straszna : c `żal` też jest straszny : x Trzeba się odzwyczaic! Odpowiedz Link Zgłoś
xxwariatkowoxx Re: Re 03.11.09, 20:26 koffam i loffam xD i niemieckie słownictwo. Odpowiedz Link Zgłoś
ocean.bez_dna Re: Re 03.11.09, 20:29 "ŻAL" uu . te slowoo mniee przerazaa . ; dd Odpowiedz Link Zgłoś
sophie_ Re: Re 03.11.09, 20:34 cząstka x - DD nasza pani od Polskiego nadużywa tego słowa i aż mnie ciarki przechodzą jak ona to mówi . cząstka .brr. x d kasłałam x dd przyjaciółka tak mówi . dziwne te słowo jest . ^ ^ Odpowiedz Link Zgłoś
cullenoowa ,.. 05.11.09, 15:31 hmm ? żal . pl ! bfee x d and matematyka . x d[/i] Odpowiedz Link Zgłoś
mileyka95 ... 04.11.09, 17:46 baba od polskiego polski zuo emo punk żal lol koffam loffam ...itp. Odpowiedz Link Zgłoś
elax33 Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 03.11.09, 20:34 ja niecierpie slowa nara wole jak ktos mowi paa albo czesc ale nara nie cierpie Odpowiedz Link Zgłoś
kinia96 . 03.11.09, 20:36 mnie to normalnie tak ściska w gardle jak słysze słowo koffam zgryza mnie to. ktoś po prostu chce.. no nie wiem.. upodobać się innym. Odpowiedz Link Zgłoś
klaudysia Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 16:18 'żal' albo żal.pl -,- ' do nie dawna sama tego uzywałam i to w nadmiernych ilościach ,ale mi przeszlo . teraz jak to słysze to mi niedobrze . *___* Odpowiedz Link Zgłoś
majka04 Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 16:22 peszek . mój brat cały czasz to powtarza np. masz peszka , peszka Odpowiedz Link Zgłoś
alex_ Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 16:24 beton w sensie -ale walisz betony! xD Odpowiedz Link Zgłoś
bgirl Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 16:24 'lol' 'słit' 'w deche' 'lovciam' 'kOffAm' itp. Odpowiedz Link Zgłoś
demi_ Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 16:28 kofam was moje lole , jaki dałn , słit Odpowiedz Link Zgłoś
justyna13 Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 16:46 - żal, żalowo - supcio - rósHowo - słitaśnie Aa, i jeśli chodzi o szkołę, to klasówka, kartkówa, praca domowa, etc. Odpowiedz Link Zgłoś
justyna13 Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 16:55 Zapomiałabym. Dodajmy jeszcze do tego: koffam, loffciam, fąfciam. [bo i tacy się zdarzają] Odpowiedz Link Zgłoś
taka_dziecinka Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 16:51 strasznie mnie wkurza jak ktoś mówi "żal.pl" albo "żenada" albo "obczaj to"...... no po prostu szlak mnie trafia! Odpowiedz Link Zgłoś
300flowers O bożż. xD 04.11.09, 16:53 Wprost nienawidzę słowa `fajnie`. Nie wiem czemu, ale masakrycznie mnie wku...a. (; Odpowiedz Link Zgłoś
karka99221 yyyy 04.11.09, 17:01 ja nienawidze jak ktoś klnie ale takie bardzo brzydkie słowa bo takie jak np. holera czy coś to mówię ale wprost mnie mdli jak ktoś mówi ku...wa i h..j to są najgorsze słowa na świecie , n ienawidze takich chuliganów który tak klną !!!mam do nich wstręt Odpowiedz Link Zgłoś
leyla Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:04 nienawidzę słowa ,,nie ma mowy",,rozkazuje ci"i wielu innych o których teraz zapomniałam Odpowiedz Link Zgłoś
cukierecek Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:08 Ja nie lubie , gdy moja kolezanka (pozdro Kosti) mowi : przestań bo mi ciązysz.! Odpowiedz Link Zgłoś
charlotte__ Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:14 żal.pl. żal, lol, masakra. loffam, koffam itp. Odpowiedz Link Zgłoś
jbgirl Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:19 Haha pryszcz, dobre xD Mnie np zgina jak słysze jak ktoś mówi "Gosh" (oczywiscie polak ) Odpowiedz Link Zgłoś
bubinka Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:21 ŻAL LOL Owulacja <nie wiem dlaczego > Nom Odpowiedz Link Zgłoś
simpleplan Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:22 moje znienawidzone słowo to "ptaszysko" ponieważ na nazwizko mam Ptak a wszyscy mówią do mnie ptaszysko. (szczególnie chłopcy) Odpowiedz Link Zgłoś
vanulek19 muchołówka 04.11.09, 17:25 Muchołówka , ; /to od takiej jednej kolesiówy brrrr ; / Odpowiedz Link Zgłoś
myszaa_x33 Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:26 "pozdrowienia", "pozdro" i inne takie odmiany .. rzygać mi sie wtedy chce ; //. wiem to jest śmieszne.; DD a jak o bude chodzi .. to : -kartkówka -sprawdzian -zad.domowe itd.xDD Odpowiedz Link Zgłoś
madziula_20 :/ 04.11.09, 17:35 ` 'żal.pl' 'żal mi cię' ' o żal ' i inne tego typu 'wąż glizda jaszczurka pająk i inne okropne stworzenia `kartkówka sprawdzian albo chodź do odpowiedzi `a i jeszcze czasami słyszę dziecko neti' I jeszcze wile innych: Odpowiedz Link Zgłoś
gypsy Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:29 Wszystkie używane przez dzieci neo;p Odpowiedz Link Zgłoś
ewek Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:31 matko , wprost nie na widzę słowa ' model ' nazwałyśmy z kumpelkami tak jednego gościa , kiedy okazało się , że ma laskę i raczej z nią nie zerwie . to słowo zaczęło mnie prześladować . ; / Odpowiedz Link Zgłoś
aga1406 Re: reeee 04.11.09, 17:41 Mnie wnerwiają wszelkie spoksy, fenksy, narki, siemki itp. Jakoś strasznie kojarzy mi się z dresiarzami Nie mogę też słuchać wszelkich słitaskowych tekścików typu: lofciam, kofciam, koch itp. To kojarzy mi się z różowymi fankami HM i HSM (bez urazy dla fanów tych filmow ) Odpowiedz Link Zgłoś
kasiarzynka Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:41 Nienawidzę słowa "nie". A jeśli chodzi o zdanie to "dasz mi ściągać, prawda?" xD Odpowiedz Link Zgłoś
wand Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:45 Żyła, "żaaal" i takie zdanie rozkazujące: "posprzątaj w pokoju" Grrrrrrrrrr! A nadużywam słowa: ciota. Ty cioto. Ale z Ciebie ciota. Tylko ciota tak by zrobiła. nie wiem, dlaczego. Odpowiedz Link Zgłoś
samantha. żal ;/ 04.11.09, 17:51 'żal' nie cierpię tego, jeszcze z 3 miesiącu ciągle mówiłam żal oO Odpowiedz Link Zgłoś
seline_ Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:48 ODLOT. yh straszne. ;/ taka jedna dziewczyna w mojej szkole all time go nadużywa. A ja delikatnie mówiąc nie przepadam za nią... ^ plus POSPRZĄTAJ. tego tłumaczyć nie muszę. xd ;] Odpowiedz Link Zgłoś
zmierzch.love Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:53 A ja nienawidzę słowa: hardkor Odpowiedz Link Zgłoś
olive Re: Znienawidzone przez Was słowo :)) 04.11.09, 17:56 A ja uwielbiam to słowo. Nienawidzę przeciągania wyrazów typu: cięę, noo, tyy, śliiiiiiiiicznieeeeeeeee, fajneee. To nienormalne. Odpowiedz Link Zgłoś
bellacullen5555 zack 04.11.09, 17:56 ja mam takie słowo,a właściwie nazwisko ,,pedałka" EFRON... jak słysze te nazwisko to asz mnie skręca masakra dlaczego??? ponieważ moje kochane koleżanki postanowiły mnie wnerwiać i mi podokłuczać,bo ja wielbię Pattinsonaa one caluśki czas mówią ze bez kilogramów pudru i bez szminki...poprostu uważają go za pedala" błagam jego za pedała a ten cały zack to dopiero pedzio jest mam rację??? Odpowiedz Link Zgłoś