Forum   ćwiczenia mięśni

ćwiczenia mięśni

(4 wyniki)
  • Wiadomo miśnie z wiekiem i z ciążami u kobiety osłabiaja się.Z tego powodu mogą być różne problemy....Zastanawiam się ,czy mój problem z jelitem to może nie od mięśni? czy którejś się chciało ćwiczyć mięśnie.??Ile zacisków pierwszy raz zrobiłyście??A może założymy klub ćwiczących te mięśnie:)Tak zeby się wspierać:)Niby łatwe ćwiczenie,a jednak...kiedy zaczęłam dzisiaj ćwiczyć to trudno było mi je zaciskać tak jak bym ich w ogóle nie miała.Z trudnością udało mi sie zacisnąć 70 razy
  • Czy ktoś coś może wie o pozytywnych skutkach, jakie przynoszą ćwiczenia mięśni Kegla (zwieracza odbytu) przez mężczyzn? Czytałem o poprawie jakości erekcji, polepszeniu doznań seksualnych, łatwiejszym kontrolowaniu wytrysku i wzmocnieniu wytrysku. Czy to prawda? Czy ktoś może doświadczył tych skutków?
  • Mam dwoje dzieci i teraz synek ma 10 m-cy. Ostatnio mam wstydliwy problem z trzymaniem moczu. Czasem zdarzy mi się popuścic trochę ( zwlaszcza przy kaszlu). Wiem że przy kaszlu i nieródce może się zdarzyc ale ja nie mogę dlugo utrzymac moczu. Powiedzcie mi do jakiego lekarza się udać? Do gina czy jakiegoś urologa? Sama nie wiem.
  • Cierpię na tę podobno dość powszechną i wstydliwie skrywaną dolegliwość starszych kobiet. Jest mi z tym dosc ciezko zyc. Chcialabym spytac, czy ktoras z pan poddala sie operacji i czy przyniosla ona oczekiwane rezultaty.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?