-
Temat "na ochłodę".
Ile kosztuje u Was łubianka truskawek?
Wczoraj jechałem przez miejscowość Serock i za łubiankę zapłaciłem 20 pln.
pozdr.
-
wszyscy na polach truskawkowych. Zbiory pilne, póki słoneczko. No i dorobić można solidnie!
Po 1 zecie za łubiankę.
Ale dają też michę na przegryzkę. Więc się kalkuluje.
Ja wyciągam dziennie 50 łubianek. Czyli 50 w karmanie. I Urząd Skarbowy ni ZUS się nie czepia!
:)
-
ma ktoś pomysł, co zrobić z całą łubianką truskawek???
dodam, że ją dostałam, trochę wbrew własnej woli ;-#
nie mam zwyczaju wyrzucać żywności i muszę z tym zonkiem coś zrobić zanim się
zepsują ;-)
acha, nie zjem tych truskawek tak po prostu, bo nie przepadam.
może komuś oddać?
a może ktoś wpadnie do mnie na koktajl?
;-)
-
i pan chmurka mówi o tym w kontekście radosnej nowiny, że to tak tanio. u nas
kilogram 2,5 złotego. czyli co - Poznań zagłębiem truskaw czy różnice
ceny-zarobki-itp. są aż takie rażące?
-
Pamiętam te kobiałki truskawek. Przypomniały mi się na nowojorskim
zieleniaku, ale tutaj są to nowoczesne, kartonowe i maleńkie.
markiewicz.home.pl/uploads/newsThumbnails/Oferta/kosz1kg400.JPG
alturl.com/nn637
-
Kupujcie tanio.
Kupiłem dziś 4 łubianki truskawek i płaciłem po 4 zł. za łubiankę 2 –
2.5 Kg a ciekawi mnie po ile u was są?
-
No gdzie? Macie jakiś pomysł? Widzicie coś z okna? Jakiś chłop, jakieś
łubianki...