Forum   1 komputer

1 komputer

(6 wyników)
  • Chcialbym zrobic cos takiego: 1 komputer i ekran z jednego programu na jednym monitorze i ekran z drugiego programu na drugim monitorze. Czy moglibyscie wskazac jakis prosty artykul pokazujacy jak sie do tego zabrac?
  • Witam, Prosze o rade: posiadam komputer z systemem operacyjnym windows vista niezbyt jestem z niego zadowolony i chcialbym miec windowsa xp ale nie usuwac visty. Czy jest mozliwosc zainstalowania XP gdy jest juz zainstalowana Vista? i zeby przy starcie komputera moglbym wybrac na ktorym systemie chce pracowac?
  • Czy Windowsa XP home mozna instalowac legalnie na wiecej niz jednym komputerze w domu? jeśli tak, to czy mozliwa jest instalacja na 2ch komputerach nie będących w jednym domu? czy jest jakaś roznica w tej kwestii miedzy wersjami Home i Proffesional? -Czy po prostu sprawa jest prosta i tylko na jednym kompie można zainstalowac system Windows...?
  • Czy ktoś wie jak pozbyć się pierwszej instalacji win xp prof. System przestał pracować prawidłowo, nie pozwalał się naprawić, nie pomagało również przywracanie systemu. Zainstalowałam go ponownie (bez formatowania dysku), ale teraz mam do wyboru dwa systemy do wyboru. Formatowanie to ostateczność, której wolałabym uniknąć. Czy jest możliwość prostego udostępnienia programów (np.ms office) dla drugiego systemu - bez konieczności ich instalowania? Będę wdzięczna za wszystkie sugestie.
  • Witam, po 8 miesiącach nie uzywania netu 4 dni temu uruchomiłam ponownie internet i nagle okazało sie ze nie moge normalnie korzystac z komputera i netu! 1. komputer czesto sie sam resetuje 2. predkosc netu b. malutka 3. od wczoraj zaczął mi pojawiac sie i znikac pulpit i ikonki na nim zamieszczone - chciałam przeskanowac na mks.com.pl/skaner - ale niestety nie mozna tego dokonac bo ciagle wszystko pojawia sie i znika 4. co robic? co to oznacza? prosze o pomoc zrozpaczona ewa
  • Logfile of HijackThis v1.99.1 Scan saved at 10:15:38, on 2006-08-15 Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600) MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180) Running processes: C:\WINDOWS\System32\smss.exe C:\WINDOWS\SYSTEM32\winlogon.exe C:\WINDOWS\system32\services.exe C:\WINDOWS\system32\lsass.exe C:\WINDOWS\system32\svchost.exe C:\WINDOWS\System32\svchost.exe C:\WINDOWS\Explorer.EXE C:\WINDOWS\system32\LEXBCES.EXE C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe C:\WINDOWS\syst...
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?