Forum   agenci

agenci

(6 wyników)
  • W towarzystwie ubezpieczeniowym którego nazwę litościwie pominę, zmieniono mi agenta prowadzącego, no i otrzymałem telefon z prośbą o spotkanie "zapoznawcze". Moje zdanie na temat takich spotkań opisałem szczegółowo , no, ale postanowiłem zaryzykować, kilkanaście miesięcy na czymś takim nie byłem, poza tym klientem owej firmy jestem od xx lat, co powiedzmy, że wedle staroświeckiego savoir-vivre'u zobowiązuje obustronnie. 1. Agent po krótkim przywitaniu z miejsca zaczął ordynarną nawalankę ...
  • "Akwizytor może dostać nawet do 3 proc. sumy - czyli od 50 tys. zł (...)" Nic, tylko zostać akwizytorem :) "Wszystkich pobił agent Warty, który uznał, że OFE i tak nie mają sensu, bo żadnych pieniędzy z tego nie będzie." No i w którym miejscu skłamał? :)
  • bo to Polska wlasnie
  • też zapisałem się przez net, do polsatu. mogłem co prawda podejść do invest banku, ale właśnie poziom wiedzy mnie zszokował i nie dałem paniusi zarobić. poczekałem na listy i było cool. rozumiem, ze to małe prowizje ale można poczytać i odpowiedzieć swobodnie na 5 pytań. prowizja 100 pln, to nie tak mało, a umowę (druk) wypisuje się 5 minut.
  • Witam. Posiadam w centrum miasta niewielki lokal w którym prowadzę działalnośc usługową. Mam też mozliwośc podnajęcie powierzchni w hipermarkecie. Niedawno wpadłem na pomysł, aby rozszerzyc profil o ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe itp. Nie interesuje mnie chodzenie po domach jak robi wielu pośredników. Wolałbym raczej podpisać umowy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi i reprezentować ich w siedzibie firmy. Co sądzicie o takim pomysle?
  • jak zostać agentem ubezpieczeniowym,jakie trzeba mieć kwalifikacje(jakieś licencje,egzaminy),gdzie szukać informacji

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?