Forum   agencji nieruchomości

agencji nieruchomości

(4 wyniki)
  • Witam forumowiczów. W ostatnim czasie kupiłam mieszkanie za pośrednictwem biura nieruchomości, teraz moja znajoma będzie kupowała mieszkanko, również przez biuro. Krew mnie zalew gdy widzę jak ogromne prowizje pobierają biura, za niestety nie zawsze profesjonalną usługę. Mieszkam w 100 tys miescie, 2 pokojowe mieszkanie kosztuje 80-90 tys, 3 pokojowe 90-120 tys. W mieście jest z 10 biur nieruchomości, panuje zmowa cenowa, wszyscy biorą prowizję w wysokości 3% (od sprzedającego i ...
  • Many for nothing - Pieniądze za nic - pośrednicy nic nie weryfikują - sprzdają kota w worku. Jeden licencjonowany oferował mi samowolę budowlaną ... Drugi sprzedał znajowej "stan idealny" - czyli odpicowane wymaga kapitalnego remontu ... Oczywiście wszystkie oferty z lokalnej gazety.
  • Chę świadczyć usługi dla firm. Zakładam grupę docelową - firmy które zmieniają siedzibę. Moje usługi nic nie mają z przewozami, nie jestem konkuręcją ani dla firm przewzowych ani dla agencji nieruchomości. Jeżeli chciałbym dostawać nazwy i adresy takich firm od agencji nieruchomości i firm przeprowadzkowych, oczywiście za prowizję to złamę ustawę o ochronie danych. W ogóle mogę komuś coś takiego zaproponować??
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się