-
witam
studia dopiero przede mna, ale chcialem sie dowiedziec jak wyglada
zak roku akademickiego. czy wszystko konczy sie po odebraniu wynikow
sesji letniej czy moze pozniej jest jeszcze jakies zbiorowe zak z
przemowieniem wladz uczelni itp?
pozdro
-
Tak jak w temacie.Czy na rozpoczecie roku na studiach tez obowiązuje struj galowy???
-
... tylko jakie. Powiedzcie mi bo nie chcę sobie obory zrobić..:) Jak się
dziewczyny ubierają?
-
Największy i najlepszy obóz dla wszystkich studentów wyższych uczelni w
Polsce. Organizowany jest już po raz 13-sty.
W przeciwieństwie do innych obozów u nas możesz się spodziewać ponad 1000
uczestników z całej Polski, a szczególnie z takich ośrodków akademickich jak:
Białystok, Poznań, Warszawa, Wrocław, Katowice, Lublin, Płock.
Poznasz również młodzież akademicką z zagranicy (Czechy, Niemcy, Słowacja i
Węgry) oraz przedstawicieli świata kultury i polityki.
Campus Akademicki je...
-
Jakie będę konsekwencje dla nierespektujących kodeksu
etycznego ? Czy będa się musieli pożegnać z uczelnią ? Ilu
pracownikow w uczelni zostanie ? Czy Senat nie ulegnie w wyniku
stosowania kodeksu rozwiązany ?
-
kiedy zaczyna sie rok akademicki? czy wszedzie 1 pazdziernika?
a kiedy jest przysiega?
-
zapisujecie sie??
-
Elo , w tym roku dostalem sie na Politechnike krakowską , na stronie nie ma
żadnych informacji na temat rozpoczęcia roku , pasowania. MOze wiecie kiedy
takie cusik jest ?
-
Inauguracja roku akademickiego na UR to jak sama nazwa wskazuje
darmowa impreza dla emerytów.
-
Witam !
Mam kilka pytań do studentów, absolwentów oraz wszystkich którzy są w stanie mi pomóź.
Chciałabym się dowiedziec czegoś więcej na temat kierunku etnolingwistyka na UAM.
Jakie są nauczane języki dodatkowe na rok 2011/2012? Najbardziej jestem zainteresowana językiem chińskim, jeżeli tak to jaki dialekt jest nauczany mandaryński czy kantoński.
Jak wygląda nauka języka angielskiego czy jest to typowe uczenie się gramatyki jak w większości liceów? Wiele lat mieszkałam za granic...
-
hej. jesli inauguracja jest dopiero 3.10 to czy zajecia odbywaja sie od 1? na
stronie nie ma jeszcze info.jak to jest u was?:)pzdr
-
słuchajcie, ja w tym roku zaczynam dopiero studia na aGH i jestem przerażona
aktualizacją na stronie internetowej, wszystkie informacje co do programu
zajęć, dni wolnych, a nawet dnia inauguracji są z poprzedniego roku akademickiego
może ktoś kto studiuje tu już pare lat, może powiedzieć mi kiedy należy już
stawić się na uczelni, gdzie można znaleźć JAKIEKOLWIEK informacje o nowym
roku akademickim i czy wogóle mają zamiar go uruchomić, bo jak do tej pory to
jakoś nie daje znaków życia t...
-
Zastanawiam sie nad obozem integracyjnym w Miądzyzdrojach. Warto wydac 400
zlotych na cos takiego?
-
Skończą się wtedy te pytania o lokowanie się w akademikach, ćwiczenia,
wykłady, zaliczenia i wałówkę z domu, o to czy na studiach można to czy
tamto. Będzie spokój wreszcie.
-
Siema
Dostałem się na studia w UK, a dokładniej w Anglii, mój wymarzony kierunek-
historia, uniwerek też niczego sobie, ale tu pojawia się najpowszechniejszy
problem jaki pojawić się może- pieniądze. Skąd je wziąć? Nie potrzebuję kasy
na całe studia a na wyjazd do Albionu i pierwszy okres przed znalezieniem
part-time/full-time job. Gdzie mogę uzyskać szybko jakiś kredyt, pożyczkę w
banku, przez portal social- lending czy cokolwiek?? Sprawdzałem już monetto.pl
ale u nich mogę pożyczyć t...
-
Sluchajcie jak to jest z ta inauguracja?? kiedy bedzie?? w sobotę 1
pażdziernika czy w poniedzialek 3 Słyszałam również, że może być pod koniec
września??
-
Są u was takowe? Przychodzicie na spotkania, działacie w nich jakoś?
A moze nic o nich nie wiecie?
Piszcie
-
jak wyzej :> wiem, ze inne uczelnie inaczej planuja zajecia, ale sa rzeczy,
ktore sie ze soba pokrywaja... cwiczenia, kolokwia, egzaminy, wyklady...
niech ktos to wszystko wytlumaczy maturzystce ktora nie miala kontaktu
wczesniej z tymi rzeczami :> co to wlasciwie sa te poszczegolne rzeczy, ktore
wymienialm, i sakd mam wiedziec, na co musze sie zapisac?
-
BĄBKA Jacek na SENATORA - popieram!
-
Witajcie!
Właściwie przez przypadek trafiłam na to forum. Chciałabym się dowiedzieć jak
to wygląda z tej drugiej strony tzn. jak studenci odbierają swoich
wykładowców. Pomijam wiedzę , chodzi mi o zachowanie, jak są postrzegani,
jakie powinni posiadać cechy?
Będę wdzięczna za wypowiedzi, gdyż sama jestem wykładowcą. Pozdrawiam
serdecznie. E.