Forum   aktywizacja

aktywizacja

(5 wyników)
  • A co z województwem Lubuskim. Zima zamroziła inwencje władz i innych instytucji do walki z bezrobociem, a może mają lepsze pomysły, tylko się wstydzą?
  • Zwracam się z prośbą do wszystkich pracowników, którzy otrzymali "Program aktywizacji sprzedaży" (indywidualnie) o kontakt ze związkiem organizacjadialog2005@wp.pl. Pozdrawiam Alicja Jędrych Przewodnicząca Dialog 2005
  • Słyszeliście o tym, ten kto to wymyślił podobno kandytuje do Ekonomicznej Nagrody Nobla - WIELKIE BRAWA !!!
  • Kolejna urzędnicza bzdura. Ukończenie nawet kilkudziesięciu kursów organizowanych prze PUP nie zmieni mentalności pracodawców, którzy i tak będą woleć osoby najmłodsze, najmniej wykształcone i z najmniejszym doświadczeniem zawodowym, gdyż im można płacić najmniej. Natomiast na papierze można napisać dowolny plan wyjścia z bezrobocia, ale z tego nic kompletnie nie wynika, gdyż po prostu brakuje wolnych etatów. A papier jak wiadomo jest cierpliwy i przyjmie wszystko.
  • kolejne socjalistyczne debilizmy - zamiast wymyslac kretynskie programy, ktore jak zwykle zasila tylko kieszen urzedasow i roznych pociotkow czy znajomych krolika, lepiej obnizyc haracze np. ZUS czy inne tego typu syfy. Wtedy ci ktorzy naprawde zatrudniaja ludzi beda mogli ich zatrudnic wiecej.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?