Forum   arras

arras

(6 wyników)
  • A niech ktoś mi wytłumaczy: dlaczego arrasy z Wawelu wiszą także w Zamku Królewskim w Warszawie, mimo że powstały na Wawelu i nic wspólnego z Warszawą nie mają?
  • Czy nie wiecie nic na temat dwoch otomanskich arrasow skradzionych w sobote z altanki koscielnego(p. Stanislawa) w Ludyni? Arrasy mialy byc uroczyscie poswiecone i powieszone na scianie w gabinecie soltysa. Byly darem Towarzystwa Wspierania Mysli Historycznej z siedziba w Ludyni. Poproszono mnie bym interweniowal. Niechcialbym zeby uroczyste poswiecenie i powieszenie zakonczylo sie wielka klapa. Wszelkie informacje prosze kierowac pisemnie na adres towarzystwa: Ludynia, aleja Jana...
  • Interesujecie się rajdem? Tyle tam się ciekawego dzieje, a na Forum cicho- wstyd! Nasi motocykliści robią, co mogą, Japoniec prowadzi, szczerzy się do kamery i bełkocze, organizatorzy wlepiają kary za przekroczenie prędkości, Peterhansel się spalił (pamiętacie haniebny 'wyczyn' z zeszłego roku?)...no i w ogóle wygląda to niesamowicie...a ten afrykański piasek to ponoć nie przypomina w niczym 'naszego'- ma konsystencję mąki ziemniaczanej:(
  • a dokonał tego osobnik w średnim wieku o wyglądzie bolszewickiego komisarza, który dla większego efektu nosiła czarne "oczka", być może też dlatego żeby nie patrzeć ludziom prosto w oczy przez kamerę. Program ten pokazała nasza tiwi, a konkretnie TVP1. Zdaje się że żyjemy naprawdę w ciekawych czasach!
  • na krótko wróciła do Poski z Dubaju (ech..:) i własnie mamy zamiar sie spotkac. Cos niedrogiego, może byc zabawnego... Prosze o pomysły bo choc znam jej usposobienie (szalony zresztą) to niewiem co tymbardziej że niewidziałysmy sie od 3.5 lat!!!! Pomożecie?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się