Forum   barczewo

barczewo

(27 wyników)
 • I to jest właśnie dramat Olsztyna. Jesteśmy jedynym miastem wojewódzkim z tak zapyziałym Starym Miastem. Naprawdę nie mogę zrozumieć dlaczego nie udało się wykorzystać środków unijnych na rewitalizację najstarszej części Olsztyna. Nawet nikt o tym nie myśli. Grzymowicz wydał miliony na remonty Pl. Konsulatu Polskiego czy Solidarności, a tymczasem Stare Miasto, które powinno być wizytówką naszego miasta jest zaniedbane.
 • W Barczewie, w bloku, gdzie mieszka 75 rodzin przy ul. Wojska Polskiego jest zimno. Dopiero teraz rozpoczęto prace przy podłączaniu ogrzewania gazowego. Wspólnota, w właściwie 3 panie, które się na niczym nie znają, zarządziły, że w piwnicy w jednej z klatek będzie piec gazowy. Wszędzie palą, a w Barczewie dopiero robią podkop pod rury i nie zanosi się na to, że będzie ciepło. Nikt nic nie wie, kiedy prace będę ukończone, ZBK zwala na Wspólnotę, a Wspólnota nic nie wie.
 • HALLO Barczewo, macie PKS i PKP, tam na pewno wejdą wasze wózki. Nie życzę sobie, aby miejskie MPK dopłacało do wiejskich przewozów. Panie Lechu, Tylko w busach woda kapie na głowę!!! Niezły komfort.
 • Czy MPK zadeklarowało o ile zredukuje koszta stałe przedsiębiorstwa po likwidacji linii nr 14 ?
 • tak wiglóno dzisioj... schlesien.nwgw.de/foto/thumbnails.php?album=674 zapraszom do łoglóndanio
 • No tak, teraz nikt nic nie pamięta, nie wie co podpisywał. Mój Boże, jak dziecko. Panie Nitkowski, trochę honoru, az tak mocno Pan przyrósł do stołka? Podpisałes Pan, to teraz trzeba ponieść konsekwencje. Jako burmistrz też nie wie Pan, co podpisuje? Żałosne.
 • Gratuluje Panu Burmistrzowi jego determinacji w działaniach. Wkoncu cos sie komus chce - co prawda inicjatywa byla mieszkancow, ale tym razem urzednicy nie olali sprawy. Ja natomiast plynalem Pisa w sierpniu. Do Barczewa bardzo czysta rzeka. Za Barczewem jeden wilki syf i juz nie wspomne o walajacych sie smieciach takich jak jakas stara kuchenka. Ale mimo wszsytko najgorszy byl ten smrod z rzeki, ktora zatruwaja kochajacy ja mieszkancy. Ale zawsze pierwszy krok zosta wykonany i ...
 • widzieliśmy ten wypadek, strasznie to wyglądało... szok człowiek wychodzi z domu i już nie wraca, przykre :(
 • To pan burmistrz tkwi mentalnie w socjalizmie. Z jakiej racji miejska spółka z Olsztyna ma w całości finansować wygodę dla mieszkańców Barczewa? Tam, gdzie dotarła cywilizacja, samorząd dopłaca przewoźnikowi. A pomysłu z prywaciarzami gratuluję. Pojeżdżą sobie mieszkańcy Barczewa fordami transitami przerabianymi przez szwagra w garażu na 40-osobowy pojazd.
 • Czy ktoś zna ten ośrodek? Zastanawiam się nad wakacjami tam... Na stronie: barczewo.wm.pl/Najlepszy-w-Polsce-osrodek- wypoczynkowy-dla-rodzin-z-dziecmi,67096?more=2 sa złe opinie ale nagroda w kategori "Najlepszy osrodek dla rodzin z dziećmi" do czegoś chyba zobowiązuje??? Prosze o opinie
 • Kolejna pensja uratowana!
 • Porzucmy remonty drog! Inwestujmy w lotniska! Wszyscy beda latac samolotami za 100 lat! Olsztyn musi myslec przyszlosciowo, bo nie nardobimy 60- cioletniego zapoznienia gospodarczgo! Szymany, Dajtki, Ostroda... Barczewo(przy jednoczesnej likwidacji "14"- stki)...
 • Proszę o opinie,znalazłam chyba z tamtego roku jedną,ale nie mogę nawiązać kontaktu z tą osobą.Proszę o pomoc, czy spędzaliście tam wakacje a może wybieracie się w tym roku?Bardzo dziękuję za pomoc.Mamusia.
 • i konto na Facebooku :-) Na facebook'u - strona UNICEF Poland, na lewym marginesie jest wyszczególniona akcja Wszystkie Kolory Świata. W imieniu dzieciaków z tej szkoły proszę o głos na tę lalkę: fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3015100,2,1,417800-279152838819261-100001736412279-748107-466042308-n.html Jest niziutko, ma dopiero ok 1,5pkt., dlatego każda pomoc się przyda :-) Z góry bardzo dziękuję :-)
 • Przestępcy mają luksusy , a uczciwi ledwie wiążą koniec z końcem. Super rozwiązaniem może być pójście do więzienia by przetrwać zimę ,co wielu przestępców tak robi.
 • " Pierwszym piłkarzem z Warmii i Mazur, który pojedzie na mistrzostwa Europy..." tak jakbysmy juz sto razy tam byli, tylko z Warmii i Mazur sie zaden biedaczek nie zakwalifikowal ;-)
 • Po pierwsze co można robić na działce zimą? A po drugie: dlaczego Okejka puściła na trasę Olsztyn-Barczewo pełnowymiarowy autobus, starego Jelcza, i im to się opłaca, a dla MPK jak zawsze kurs jest deficytowy?
 • A gdzie jest to zdjęcie?????
 • To, co się wyprawia w sklepie "Stokrotka" przechodzi ludzkie pojęcie. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ten sklep zmienił się nie do poznania. Do tej pory był "Market", ceny przystępne, towar różnorodny, można było wejść do sklepu i kupić wiele ciakwych produktów, duzo kosmetyków, smaczne ciasta, różne ceny cukeirków, obsługa była miła, szybko, sprawnie. "Stokrotka" to przekleństwo mieszkańców. Nie dość, że mały asortyment- towar marnej jakości, zgniłe pomidory, jabłka-...
 • Wieś Lamkowo (n. Lemkendorf) Jak wynika z zapisów kronikarzy przebywający w dniu 13 kwietnia 1333 roku w Lidzbarku Warmińskim, tego dnia biskup Jan II Stryprock miał dać zgodę Prusowi Heneko Wegnerowi przywilej na wystawienie karczmy we wsi Brunsdorf (dzisiejsze Lamkowo). Lokacja Lamkowa została dokonana 13 kwietnia 1363 roku przez biskupa Jana II Stryprocka. Wkrótce potem wybudowano drewniany kościół parafialny. We wsi był już karczmarz i sołtys bez chłopów oraz kościół. Z ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?