Forum   luty

luty

(2915 wyników)
 • Dzień Świstaka, właściwie Dzień Świszcza, ang. Groundhog Day – doroczne święto obchodzone 2 lutego w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, którego bohaterem jest świszcz (wbrew popularnemu w Polsce wyobrażeniu nie chodzi tu o świstaka). Jeżeli w tym dniu zwierzę zobaczy swój cień, co sprawdza się wyciągając świszcza z nory, zwiastuje to jeszcze sześć tygodni zimy. Jeśli nie, to oznacza, że wiosna jest już blisko. Przepowiednia ta sprawdza się w około 50% przypadków, co w praktyce oznacza...
 • [img]https://i49.tinypic.com/3450rqa.gif[/img] Gdy obuję ciepłe buty i gdy kożuch włożę, niech tam sobie mroźny luty sroży się na dworze.
 • Kreatywne mamy liczę na waszą pomoc. Musze wymyślić przebranie dla syna na przedstawienie w domu mam biała koszule i niebieskie spodnie. Co dalej? :-)
 • Kto sie urodził 26 lutego? To dziwny, choć szczególny dzień - czy duzo nas jest? Pozdrawiam spinkaa
 • witam przyszłe lutowe mamy - mam termin na początek lutego, jestem już po usg na którym widziałam zarodek i słyszałam serduszko:-) A wy jak pierwsze wrażenia i samopoczucie ? To moja trzecia ciąża, mam już w domu parkę:-) dopisujcie się
 • Mamusie, która z Was ma termin na 29 lutego? Czy w dokumentach wpisuje się wszędzie 29 luty-słyszałam różne rzeczy na ten temat. Będziecie zaciskać nogi ;) 29 lutego? Dla mnie byłoby to chyba wyróżnienie, nic złego.
 • Szukam osob do wspolnego wynajecia auta i wyprawe do Uluru. Pod koniec lutego bede w Gold Cost i chciałabym zobaczyc ten symbol Australii na wlasne oczy. Niestety jest nas tylko dwojka wiec bałabym się wybrac w taka podroz w tak małym skladzie. Jest jeszcze opcja samolotem, ale to nie to samo przezycie. Zreszta chodzi nie tylko o cel, ale sama podroz i to co po drodze mozna zobaczyc i czego doswiadczyc. Moze ktos jeszcze chciałby polaczyc sily, podzielic koszty i wybrac sie tam razem?
 • Witajcie, jako że styczeń ma się już ku końcowi to zapraszam wszystkich na zbiorowe lutowe oszczędzanie:) Mądrzejsza o styczniowe nauki sporządziłam (tym razem porządny) plan wydatków, wyznaczyłam sobie kwoty na poszczególne kategorię i z ochotą zaczynam LUTY :) Najważniejsze dla mnie to zapisywac dalej wszystkie wydatki - bardzo mi to pomaga. Ja na przełomie kilku ostatnich lat już miewałam krótsze i dłuższe okresy zapisywania, i w momencie kiedy wydawało mi się, że mam mniej więcej opan...
 • Mam pytanie - czy w związku z wprowadzeniem zmian w egzaminach na prawo jazdy ( luty 2012) podejmując teraz kurs będę zdawać egzamin po nowych czy po starych zasadach!! Proszę o rzetelną odpowiedź.
 • na luty, podobno jedo początek zpowiedziano kolejną wspanialszą wershę naszego kochanego polskiego komunikatora gadu gadu. Oczywiście zapowiedziane są niesamowite zmiany. Wręcz rewolucja która odmieni oblicze tegoż komunikatora. Jak myślicie. Będzie coś nowgo, czy znowu tylko zmiana palety skórek? Czym gadu gadu będzie chciało dogonić oponentów?
 • Piękna pogoda, piękny mróz niedługo skończą się. W przyszłym miesiącu WIOSNA !!!--
 • Mniej więcej w jakich kwotach można kupić najtaniej bilet do Sydney z Pl na luty? Zacząłem sprawdzać od niedawna ceny i nie wiem w jakiej kwocie jest się w stanie polecieć tam, jest to sezon raczej mniej uczęszczany więc trochę taniej powinno być. Z góry dzięki!
 • Dzień Handlowca, Dzień Pracownika Handlu –[b] święto obchodzone w Polsce 2 lutego[/b]. Za czasów PRL-u pracownicy handlu świętowali w pierwszą niedzielę po 29 stycznia Święto obchodzone jest również w innych krajach, w różnych terminach: w Islandii - w 1.poniedziałek sierpnia, w Rosji - 15 marca
 • Dyrekcja Szpitala Wojewódzkiego w Tarnobrzegu zdecydowała o zamknięciu oddziału ginekologiczno-położniczego. Jako powód podaje pilną potrzebę przeprowadzenia remontu ponieważ oddział nie był modernizowany od 2002 roku. Tymczasem obsługująca dotychczas porodówkę i ginekologię 12-osobowa spółka lekarska podkreśla, że remont jest tylko pretekstem do zamknięcia oddziału. W przekonaniu przedstawiciela spółki Leszka Bienia prawdziwą przyczyną jest brak zespołu lekarskiego, który od 1 lutego świa...
 • hej szukam urodzonch 7 lutego. Proszę sięwpisywać mam naimie saniba a ty??
 • Mam nadzieję, że wyborcza.pl przyłączy się do tej akcji i że 3. lutego poczytam sobie na portalu spokojnie i bez irytacji rozmaite artykuły i komentarze. Ufam, że w tym dniu nie zagrozi mi wizerunek ani nazwisko pewnego prezesa..... Pozdrawiam :)
 • luty 2012(130)

  Dziewczyny, jeszcze niesmialo, ale zaczynam juz watek na luty 2012 :) Mam nadzieje, ze wszystkie z czerwcowego testowania dotrwamy calo i zdrowo, i ze mnostwo testujacych w najblizszych dniach do nas dolaczy! Data porodu wg internetu - 18 lutego 2012.
 • Kochani mechanik z ul.10 -lutego i z Brzozowa to ta sama osoba on psuje ,nie naprawia za naprawe skutera wziął 500zł na drugi dzień to samo i nie uznał gwarancji wymyślił co innego i znowu chce 250zł i tak wkółko dałam za skuter 1500zł a już wydałam na naprawe 1000zł,teraz robi tak moim znajomym a ostrzegałam ich przed nim.proszę pomóżcie naprawa przewyższa koszt zakupu u tego pana.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?