Forum   choroby cywilizacyjne

choroby cywilizacyjne

(3 wyniki)
  • Pisze referat na temat choroby cywilizacyjne moze ma ktos jakies ciekawe strony lub moze ktos potrafi wymienic jakie to sa choroby ?
  • Od lat mieszkam zagranica i nie mam juz obywatelstwa polskiego.W mojej nowej ojczyznie jest ogromna ilosc alkoholow roznego rodzaju, gatunkowo dobrych i po dostepnej cenie.Nie ma pijakow tak jak w Polsce.W pracy nie ma oblewania urodzin, na uroczystosciach nikt nie pije wiecej niz pol kieliszka wina, nie mowiac juz o weselach itp.Osoba ktora pije, nie mowie juz o upijaniu sie, jest spolecznie przekreslona.Wystarczy tylko jeden raz i stracisz twarz.Beda pokazywac cie polcami i smiac sie z cieb...
  • Witam Was ! Dziś już trochę lepiej się czuję. Rano byłam u Profesora(ale nie na wizycie tylko w szpitalu gdzie pracuje) wypisał mi receptę na CLO ale nawet nie miał czasu na rozmowę. W 10 dc mam stawić się na usg. Mój M pomarudził dziś że "czuje się fatalnie bo nie umie spłodzić dziecka"ale nie dałam się zdołować. Nagadałam mu,że jest bardzo dużo takich par jak my i że to choroba cywilizacyjna. Ale powiem Wam,że jakoś trudno mi wierzyć że 3 IUI powiedzie się.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?