Forum Zdrowie Zdrowie kobiety Zdrowie kobiety
ZMIEŃ
      brak magnezu

brak magnezu

(9 wyników)
    • mam czeste skurcze w nogach,nawet w nocy gdy spie potrafie sie z bolu obudzic i nie moge poruszac nogami.czy moze ktos z was ma,mial podobny problem?jaka moze byc tego przyczyna?
    • No właśnie. Miałam ochotę na czekoladę, więc sobie zjadłam (prawie całą tabliczkę). Żeby nie było - gorzką. Na drugi dzień czułam lekkie drganie powieki. A to nie zdarza mi się. Raz na kilka lat może. Resztę zjadłam następnego dnia. I kolejnego jeszcze trochę - taka zachciewajka mnie wzięła. No i drga sobie powieka od trzech dni. Przypomniało mi się, że kiedyś podobna sytuacja miała miejsce, ale nie zwróciłam na to uwagi. A teraz to samo. O co chodzi, przecież takie drganie to podobno z...
    • witam!!od jakiegos czasu ok 2 tygodnie czesto mi drga powieka, czy to jest moze brak magnezu czy jakis inny objaw czy zetknełyscie sie z takim czyms,dzieki
    • Witam serdecznie i licze na waszą wiedze i odpowiedz. Od jakiegoś czasu mam mimowolne drżenie - skakanie jednej połówki nosa . nie bardzo to widac ale mi jednak przeszkadza...nie wiem co to jest ? Pozdr.
    • dziewczyny co to znaczy jak cierpną dłonie??? najbardziej w ciągu dnia.
    • Od wczorajszego popołudnia czuję mrowienie rąk, a dokładnie dłoni. Nie mam pojęcia od czego to może być. Z kręgosłupem nie mam problemów. Zastanawiam się czy to nie od niedoboru magnezu, choć wyników jeszcze nie robiłam. Ostatnio miałam bardzo nerwowy okres. Źle się odżywiałam i piłam dużo kawy. Może ktoś się orientuje od czego to może być??
    • Łapią mnie skurcze stóp kilka minut po kochaniu się, czy to powód do niepokoju??
    • co to jest gospodarka elektroidalna?co to znaczy,ze ma się ją zaburzoną?jakie są konsekwencje?o co chodzi???Jak leczyc?
    • Od pewnego czsu (ok 2 miesięcy)mam skurcze prawej powieki, ciągle drga. W sieci wyczytałam że może to byc oznaka braku magnezu. Zakupiłam magnez i łykam 2x2 dziennie i nic!!Troszke zaczyna mnie to niepokoić a przede wszystkim męczyć, czuje się z tym mało komfortowo. Do lekarza z taką pierdołą głupio iść.. a może to nie pierdoła?? Jakie jest wasze zdanie na ten temat? może któras z was miała podobny problem?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się