Forum   bz wbk

bz wbk

(8 wyników)
  • Czyli MSP przyłoży ręką do zniszczenia jednego z najlepszych Banków w Polsce. To, że nikt z klientów nie będzie chciał zostać w PKO BP, nie jest ważne. Liczy się wyłącznie polityka. Żenada Panie Ministrze..
  • ja się tam nie znam, ale jak dojdzie do fuzji z PKO BP, to na chłopski rozum: 1. Kilka miliardów zł odpłynie z Polski 2. Kilka tysięcy osób straci pracę No ale jak mówię: ja się nie znam ;)
  • Ostra kampania reklamowa w TV niewątpliwie przyczynia się do wzrostu zainteresowania tym funduszem inwestycyjnym. Szczególnie gdy spojrzy się wstecz na rekordowe wyniki. Mówi się jednak, że coś co jest na szczycie w końcu musi spaść. Czy to dobry czas aby zainwestować w Arkę ?
  • Polecam zobaczyć ranking najczęściej zakładanych kont bankowych dla studentów w serwisie konto-studenckie.pl - tam jest zoobrazowana rzeczywista popularność danego banku wśród studentów, w serwisie tez można znaleźć ciekawe porównanie opłat i prowizji w kontach dla studentów: mBank, Inteligo, Ing Bank Śląski, Lukas Bank, Millenium takze oferty innych banków.
  • arka.pl/11119 zysk wynosił 180% na trzy lata chciałbym zainwestować około 10 tyś złotych czy warto zaryzykować?czy jest bardzo prawdopodobne że strace? czy polecilibyście coś innego??pomóżcie mi prosze
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się