Forum   hd

hd

(8 wyników)
  • Witam Chciałbym się dowiedzieć czy te karty posiadają czujnik temperatury i jakie polecacie na nią alternatywne chłodzenie.Znalazłem coś takiego,ale nie wiem czy to chłodzenie będzie pasowało na hd4850 www.allegro.pl/item404430892_pogromca_accelero_s1_auras_fridge_chlodzenie_gpu.html
  • Zrobiłam reset całkowity za namową Pani z orange i dalej nic, po zalogowaniu się wyświetla mi się napis ...jak strona się nie przeładuje automatycznie kliknij przycisk "dalej" i na tym koniec. Wkurza mnie to strasznie, poczta nie działa ani z Explorerem ani z Opera, miał ktoś taki problem?? Na mojej starej Nokii nie ma problemu a tu jakaś paranoja:( Pomocy!
  • Mam dysk - nic z nim się nei działo aż ostatnio rutynowo robie test hd tune i wywala mi to co poniżej img213.imageshack.us/img213/8743/15302023.png wiem mniej wiecej co oznacza Spin retry count ale nie wiem co oznaczają podane wartości i czego się spodziewać - czy dysk jest potencjalnym denatem czy ten parametr jest nieistotny lub można to jakoś naprawic? Nie mam już na nim żadnych danych. Zdaje sie problem powstał po sformatowaniu partycji na której był wcześniej instalowany windows ale...
  • Szukam programu (polska wersja) do zgrywania muzyki z płyt CD na HD komputera. WMP bez przerwy zgłasza mi problem z tą czynnością pomimo jego przeinstalowania.
  • Filmy 4K, będą 4-o krotnie większe od FullHD. 2 razy szersze i 2 razy wyższe, co daje 4 razy więcej px.
  • Walcie się na ryj - C+ i tak bije każdego z was ofertą. A LM mogę sobie obejrzeć na sopcascie.
  • Nawet spoko opcja, że udostępnili to na całe Mistrzostwa, no tylko trzeba mieć tv przystosowany do odbioru takiej jakości obrazu ;)
  • Chcę połączyć Siemensa SL 45 z komputerem, niestety oprogramowanie na płycie obsługuje system do 2000, a ja mam XP Pro PL. Ściągnęłam coś co wyglądało jak aktualizacja do XP ze strony www.siemens.com. Po rozpakowaniu okazało się, że to notatnik z jakimiś parametrami, a instrukcja jest po niemiecku, więc nic nie rozumiem. Ktoś wie, co z tym dalej zrobić?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się