cd

(24 wyniki)
  • podejrzewam ze ma to zwiazek z wirusami ktore mialam lub mam w kompie- dialerami itp. Gdy chce odtworzyc plyte wyskakuje mi komunkat ze windows niemm moze odczytac dysku, nalezy go sformatowac lub jest uszkodzony-choc wiem ze to nieprawda.Czy mozliwe jest ze jakis wirus zaatakowal mi stacje cd- rom??co mam robic-pomozcie
  • Otoz nagle przestla mi dzialac cd rom (kod 39) i np jak uruchamiam kompa i mam jakas plytke np z windowsem to botuje i sie uruchamia ale juz w windowsie kicha:(.Moze to przez wirusy ostatnio mialem ich sporo?
  • Witam Mój winXP nie widzi wogóle mojej nagrywarki(nie ma jej w oknie "mój komputer"). Chyba mam jakiegoś wirusa. Prosze o pomoc. Właśnie sprawdzam dysk Kaspersky'im. oto mój log z hijackthis: Logfile of HijackThis v1.98.2 Scan saved at 22:07:39, on 2004-10-26 Platform: Windows XP Dodatek SP. 1 (WinNT 5.01.2600) MSIE: Internet Explorer v6.00 SP1 (6.00.2800.1106) Running processes: C:\WINDOWS\System32\smss.exe C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe C:\WINDOWS\system32\services.exe...
  • prsze o pomoc bo już nic nie działa na to g...Próbowałem już wszystkiego chyba???:DDD
  • Mam następujący problem: po skanowaniu antywirusem (skaner mks online) program wykrył 4 wirusy z tego dwa usunął, a pozostałe dwa nie mógł i poddał kwarantanie, dodatkowo zastąpił jakies pliki w WinXP (niestyty nie zanotowałem jakie:-(. Po ponownym uruchomieniu system WinXp wysypuje się podczas ładowania ustawień (widać załadowaną tapetę) i następnie powraca do panelu logowania użytkownika. I tak w kółko, podczas próby uruchomienia systemu jako Administrator jest to samo. Próba ...
  • Dzis po wlozeniu plyty CD do napedu avast wykryl mi konia trojanskiego, nazwa pasozyta : Win32:VB-EAA[Trj] w pliku : E:\Recycled\ctfmon.exe nie dalo sie tego usunac. po ponownym przeskanowaniu kompa avastem i SUPERAntiSpyware nic nie znalazlo ale ja boje sie, ze moge miec wirusa (mam wrazenie ze komp jakos dziwnie chodzi, zawiesza sie na chwile np) jesli to mozliwe prosze o sprawdzenie logow hijackthis : wklej.org/id/ee613ca155 combofix : www.wklej.org/id/7a923163ce dziekuje
  • Co moze byc tego przyczyna??
  • Witam, ...powiklania powirusowe Win2K-SP4, Pentium 3GHZ, RAM 1 GHZ Poniewaz czasami ikony przechodza w negatyw, "save" sie udaje, lub nie i.t.d poprostu psotnik jakis. Podczas skanowania DSS Norton AV ujawnil w kat:\Local\Temp\~zjkgipg\Inkread.vbs Bez skanu katalog nie jest widoczny. Dopiero po ujawnieniu przez Nortona jako ukryty, mozna go z "Properties" odhaczyc na widoczny razem z podkatalogami i odczytac. Ale nie zlikwidowac. Po restarcie pojawia sie pod zmieniona nazwa a...
  • Prosze o pomoc kogos kto wie co to za trojan (domyslam sie ze w tym sek) i jak go usunac.Myslalem ze to przypadek ale powtorzylo sie juz dwukrotnie:( PS Mozliwe ze problem ma jakis zwiazek z Internet Explorerem bo teraz IE mi nie wyswietla zadnej strony (pisze korzystajac z opery).Z gory dzieki za pomoc
  • --------------------------------------------------------- ewido security suite - Scan report --------------------------------------------------------- + Created on: 16:37:21, 2005-07-24 + Report-Checksum: 1FC019B3 + Scan result: HKLM\SOFTWARE\Classes\BHO.NetGuideBHO -> Spyware.Grip : Cleaned with backup HKLM\SOFTWARE\Classes\BHO.NetGuideBHO\CLSID -> Spyware.Grip : Cleaned with backup HKLM\SOFTWARE\Classes\BHO.NetGuideBHO\CurVer -> Spyware.Grip : Clean...
  • antyvir mks_vir nie dał rady go usunąć. Proszę o pomoc. Pozdrawiam ppp
  • sorry ze na wirusach i na internecie wam tyłek zawracam ale temat mnie mocno denerwuje :-( od wczoraj mam problemy ze stroną startową do wczoraj pomagał mi shredder i sie śmiałem ale juz nie pomaga ; poczytałem trochę postów i widzę że niektóre osoby też mają (miały) ten problem ad aware wywaliłem trochę paskudztwa ale nie mogę wywalić n/w plikow które mogą byc powodem zamieszania : c/windows/twaintec.dll c/windows/2_0_1 browserhelper2.dll przy próbie usuniecia wskakuje info ...
  • Logfile of HijackThis v1.99.0 Scan saved at 17:16:00, on 2005-01-18 Platform: Windows XP (WinNT 5.01.2600) MSIE: Internet Explorer v6.00 (6.00.2600.0000) Running processes: C:\WINDOWS\System32\smss.exe C:\WINDOWS\system32\csrss.exe C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe C:\WINDOWS\system32\services.exe C:\WINDOWS\system32\lsass.exe C:\WINDOWS\system32\svchost.exe C:\WINDOWS\System32\svchost.exe C:\WINDOWS\System32\svchost.exe C:\WINDOWS\System32\svchost.exe C:\Program Files\Common ...
  • moze to nie jest związane z wirusami,ale mam mały problem z twardym dyskiem..sformatowałem go ,ale nie moge zainstalowac systemu(xp)..wiem ze potepiasz format c: ale nie wiem co robic..prosze jakies wskazówki:))
  • Log z HijackThis wklej.org/id/db60d606dd Log z Combofix wklej.org/id/5798453fcc Mam problem taki że jak klikałem na dysk C lub D to nie chciał się otwierać,miał autorun,usunełem plik autorunu,potem nie mogłem dostać sie na dysk w inny sposób niż poprzez otwórz bo wyskakuje " Nie można zaleźć pliku skryptu D:\MS32LLL.dll.vbs no i w HijactHis miałem coś takiego R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Window Title = Hacked by Godzilla... usunołem wpis w hijacthisie.Niby ws...
  • Wirus(12)

Antyvirus wykrył i usunął następujacego wirusa: C:\Windows\pchealth\helpcrt\binaries\msconfig.exe Infected: Virus identified-I-Worm/Brontok.KO --------------------- C:\Windows\SerwicePackFiles\i386\msconfig.exe Infected: Virus identified-I-Worm/Brontok.KO - Ponadto ten sam wirus był w plikach restore,wiec wyłączylem przywracanie i zrobilem restart. Skany nic nie wykazują. Zrobiłem logi: wklej.org/id/5030d030b0 wklej.org/id/6611bf7400 W calej tej...
  • Ej sluchaj szefie a napisz jak uruchomic system z cd i czy musze jakas dyskiete startowa robic? Czy aby uruchomic z cd trzeba cos w biosie robic albo gdzies? Powiedz gdzie ja jestem ciemny jak noc!..:[
  • Mam: - Windows XP Home Edition razem z SP2 - ArcaVir 2006 System Protection Odpalam do Windowsa i musze wpisac user/pw jak zawsze... jak wpisuje to mi sie niby loguje do windowsa a potem po jakis 2-3 sek odrazu mi sie automatycznie wylogowywuje (wraca) do ekranu logowania Windows. Probowalem odpalic Wina z wszystkimi mozliwymi opcjami do wyboru przy odpalaniu Windowsa z F8 (tryb awaryjny itp.), probowalem zalogowywac sie na innych uzytkownikow, w tym na Administrator'a... nic nie ...
  • mam problem chce wyłaczyc usługe w services.msc .Usługa ta to cyberz mansor i innstaluje mi ciagle wirusa.Problem w tym ze stan jest ciagle uruchamiony nie moge go zatrzymac (nie jest mozliwa ta opcja do wyboru) moge tylko zmienic typ uruchomienia z automatycznego na wyłaczony ale usługa jest ciagle uruchomiona i innstaluje wira.pomocy!
  • moj avast wykrył mi trojana Win32:Trojano-2758 w C:\WINDOWS\SYSTEM32\gebyv.dll pliku nie moge usunąc recznie bo ponoc uzywa go jeszcze jakis program a jak avastem poddaje kwarantannie to pisz mi ze nie moze przetworzyc a jak chce usunac avastem (na dobre nawet po ponownym właczeniu kompa) to i tak po restarcie jest to samo avast wyje ze wykrył trojana Prosze o pomoc !!!bo kompletnie sie nie znam i nie wiem co robic!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się