Forum   obsługa komputera

obsługa komputera

(5 wyników)
  • Wiadomo, że angielski biegle oznacza i poziom CPE, i poziom FCE na C. A co oznacza poziom obsługi komputera - biegły, dobry? Jeśli z angielskim sprawa jest w miarę prosta, bo teoretycznie jest usystematyzowana certyfikatami, to z obsługą kompa. sprawa jest dużo bardziej tajemnicza. Nie chodzi naturalnie o informatyków, którzy doskonale wiedzą co napisać w tym punkcie cv, tylko o całą resztę. Czy biegle komp oznacza umiejętność napisania formułki na mnożenie w excelu? Czy na...
  • moze jest tu ktos kto moglby dac mi jakies wskazowki gdzie uderzyc jako osoba znajaca bardzo dobrze jezyk niemiecki,mieszkam w kuj-pom.podobno trzeba uczyc sie jezykow obcych,tylko po co ? moze ja robie jakis blad ? jak myslicie?
  • Chcę poszerzyć soją znajomość obsługi programów komputerowych (kursy itp.) Może podzielicie się swoimi doświadczeniami jakie programy powinno się znać, co powinno się umieć w dziedzinie komputerów (oczywiście nie na poziomie absolwenta informatyki) żeby dobrze wypaść przed przyszłym pracodawcą?
  • czesc zamieszczam moje cv, jesli komus sie bedzie chcialo to prosze o kilka slow konstruktywnej krytyki, co mam zmienic, poprawic. dzieki i pozdrowienia cv: PS. z tym dunskim to jest tak ze umiem wlasciwie pare slow tylko wiec nie wiem czy wpisywac czy tez nie. CURRICULUM VITAE Dane osobowe: wyciete Wykształcenie: IX 1998 - Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, Kierunek: Finanse i...
  • Nie mam już pomysłów. Nie chcę się załamać. III rok dziennikarstwa, doświadczenie w biurze jako sekretarka przez rok. Dobra obsługa komputera, średni angielski.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?