Forum   dziekanatu

dziekanatu

(5 wyników)
  • Mam pytanie, czy ktoś z Was pracował w dziekanacie wyższej uczelni prywatnej? mi się osobiście praca ta kojarzy ze zbieraniem indeksów i niezałatwianiem niczego studentom:) czy robi się tam jaieś rozliczenia w Exelu? i jakie są zarobki, domyślam się, że niewygórowane, ale może znacie jakieś widełki?
  • hey nie wiecie jak jest z wykazem ocen, czy trzba przyniesc wykaz z pieczatka z dziakanatu??. np przy ostatnim etapie??
  • Która praca lepsza? Co byście doradzili? Pomiędzy pracą w dziekanacie uniwersytetu a stanowiskiem podinspektora w urzędzie marszałkowskim. Gdybyście mieli wybór to ktory etat lepszy? I dlaczego? Moja siostra stoi przed takim dylematem, pilnie musi zdecydować sie na którąś propozycję, co ja mam jej doradzić? Sama nie wiem.
  • Witam! Mam następujący dylemat. W czerwcu skończyłam studia i obroniłam pracę. Rozdanie dyplomów mam w grudniu. Panie w dziekanacie poradziły mi żebym nie oddawała legitymacji, do października (do wtedy jest podstęplowana) bo będę mogła taniej jeżdzić komunikacją miejską. Pytanie brzmi: Czy mogę się zarejestrować jako bezrobota w PUP mając jeszcze legitymację i nie mając odebranego dyplomu? Pozdrawiam Kasia
  • Czy moze mi ktos podac szczegoly na ten temat? jak jest z Polskimi ocenami ... Czy moge sobie wybrac tylko najlepsze Polskie przedmioty zeby godzinowo pokrywaly sie z Bachelorem a najgorsze niech zostana w Polsce :) i pojda w niepamiec....
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się