Forum   cena-minimalna

cena-minimalna

(4 wyniki)
  • Tak sie zastanawiam nad jedna rzecza :-) czasem wystawiam na allegro rzeczy po moich dzieciach, i o ile z ciuszkami sprawa jest prosta - masz za ile wylicytujesz, to juz z butami gorzej. kupuje buty drogie, dobrych firm, wiec nie chce ich potem sprzedawac za bezcen. stosuje wiec cene minimalna. potem widze, jak zbiera sie duze grono obserwujacych aukcje, a po jakims czasie zasypywana jestem mailami: JAKA JEST CENA MINIMALNA ? po jakiego grzyba ludzie pytaja ? czy dobrze ejst ujawni...
  • Od czasu do czasu wystawiam różne używane przedmioty. Zawsze ustalam cenę minimalną równą cenie "kup teraz", ponieważ taka jest cena minimalna, która mnie zadowala. Długość aukcji ustawiam zazwyczaj na 10 dni, od razu pierwszego lub drugiego dnia pojawiają się obserwatorzy, ale nikt nie licytuje. Nie wiem dlaczego? Na co czekają? Na co liczą? Fakt- nie znają ceny minimalnej, ale chyba nie liczą, że jest dużo niższa (jeśli w ogóle) od ceny "kup teraz"?
  • Czy można informować na swojej aukcji ile wynosi cena minimalna?
  • Chcę wystawić coś na aukcje, ale przzedmiot ten jest też w ofercie np na dwukropku. Moje pytanie dotyczy zakończenia aukcji przed czasem. Jak to wygląda, gdy w aukcji mam juz licytujących a nie ma ceny minimalnej? Dodam, że zaznaczę w aukcji możlowość zakończenia przed czasem. Spotkałam się już raz z czymś takim i nie wiem czy jest to w porządku?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się